Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس های تخصصی آزمون زبان

آزمون utept , آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران

کلاس آمادگکلاس آمادگی utept , تدریس یوتپ , کلاس تضمینی uteptی UTEPT , اختصاصی آبان 96

با پشت سر گذاشتن فصل تابستان و با توجه به زمان برگزاری اولین آزمون UTEPT در پاییز که در تاریخ 12 آبان ماه  برگزار خواهد شد ، ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT ویژه آزمون آبان ماه توسط مرکز زبان کرایه چیان اعلام شد.

سیستم آموزشی دور جدید از کلاس های آمادگی آزمون دکتری دانشگاه تهران همانند 6 سال گذشته خواهد بود  که مختصری از نحوه برگزاری این دور از کلاس ها در ذیل آمده است.

سیستم آموزشی این موسسه بدین گونه است که تمامی کلاس ها به صورت تک نفره می باشد و  هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با استاد تخصصی و مجرب آزمون کلاس ها را از جایی که نقطه ضعف دارند شروع می کنند.

تدریس اساتید این موسسه مختص و انتخاب شده  آزمون UTEPT هستند ، آموزش براساس سطح زبان فعلی دانشجو و در چهارچوب آزمون خواهد بود و بر اساس نقاط ضعف دانشجو در  مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و لغت ) و نکته ها و قلق های آزمون خواهد بود.

اطمینان حاصل کردن داوطلبان از جایی که زبان را در قالب آزمون زبان utept آموزش می بینند بسیار حائز اهمیت است ، لذا موسسات گوناگونی با ضمانت های بی اعتبار ، هزینه های عجیب !! را دریافت مینمایند ، لذا از این بابت مرکز زبان کرایه چیان برای اطمینان دانشجویان آیتمی را در اختیارشان  قرار می دهد که اگر در پایان جلسه نخست به هر نحوی از استاد یا .... احساس نارضایتی یا احساس کردند نمره قبولی را دریافت نمی کنند تنها هزینه یک جلسه برگزار شده را پرداخت کرده و نیازی به ثبت نام و پرداخت کل شهریه نمی باشد.

با گذشت 6 سال از سابقه تدریس زبان به گونه ای به آن مسلط هستیم که اگر داوطلب تمامی نکات و قلق ها را به درستی آموزش و تمرین کند مشکلی در قبولی آزمون UTEPT نخواهد داشت.

ویژگی دیگری که برای دانشجویان شاغل و شهرستانی و همچنین اعضای هیات علمی در مرکز زبان کرایه چیان قرار داده شده , شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد , دانشجو خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیرت می کند و ساعت ها و تاریخ تمایل حضور خود را مشخص می کند.

 

کلاس آمادگی UTEPT , کلاس آزمون زبان دانشگاه تهران

آموزش و تدریس زبان تنها در قالب و چارچوب سوالات UTEPT

کلاس های تک نفره و مجزا با استاد تخصصی آزمون UTEPT

تدریس خصوصی UTEPT به دانشجویانی که از زبان دور بوده اند و رفع نقاط ضعف , کار بروی تکنیک های تست زنی کنار تدریس زبان

ارایه سوالات شبیه سازی شده آزمون و نکته های آزمون

شناور بودن برنامه زمانی برگزاری کلاس ها

برگزاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو و رفع اشکال در آخر

 

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

- تماس تلفنی با دفتر مرکزی  (غرب ، صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر  مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی آزمون GMAT , تدریس جی مت

کلاس های ویژه تیر ماه 96

با شروع فصل تابستان و پشت سر گذاشتن خرداد ، ثبت نام دوره جدید و اختصاصی برای آزمون GMAT آغاز شد. تاریخ برگزاری کلاس های آمادگی این آزمون مشخص شده است که عبارت است از 4 تیر ماه 15 و 25 تیر ماه خواهد بود.

دانشجویانی که تمایل به شرکت در کلاس  تخصصی GMAT را دارند می توانند برای تسریع در عملکرد ثبت نام با شعبات این مرکز زبان هماهنگی لازم را به عمل آورند.

متد و شیوه تدریسی این موسسه همانند گذشته بوده و تغییری در آن صورت نگرفته است ، زیرا قبولی بالای 90 درصد صحیح بودن این متد و همچنین اساتید با سابقه آزمون را مشخص می کند.

در 6 سال تدریس ، اساتید تخصصی ما با تمامی سوالات آزمون آشنا بوده و همه قلق ها و تکنیک های تست زنی را در قالب آزمون جی مت موازی تدریس ، آموزش خواهند داد.

در این آموزشگاه هر دانشجو دارای یک استاد تخصصی ریاضی و یک استاد اختصاصی زبان خواهند بود همچنین کلاس ها به صورت تک نفره برگذار خواهد شد و دلیل آن این است که دانشجویانی که می خواهند در چارچوب زمانی مشخص پرونده آزمون را ببند در این کلاس ها شرکت کنند چون در کلاس های گروهی امکان رفع نقاط ضعف وجود ندارد و سبب کسر نمره قابل توجهی به واسطه نکات کوچک خواهد شد ( به خصوص در بخش شنیداری )،  و تدریس هم در قالب و چارچوب آزمون خواهد بود.

همچنین آموزش مدرسین این آموزشگاه براساس نقاط ضعف دانشجو بوده ، چون کلاس های این مرکز تک نفره است تمامی مشکلات رفع خواهد شد که از مزیت های این کلاس ها است.

این کلاس ها برای هر دانشجو , 20 جلسه 90 دقیقه ای خواهد بود و بخش بندی زمان آموزش زبان , واژگان و ریاضیات آزمون , در پایان جلسه اول و با تعیین شدن سطح زبان دقیق فعلی دانشجو مشخص خواهد شد.

دانشجویانی که  یک جلسه کلاس های آمادگی آزمون GMAT را شرکت کنند تفاوت این کلاس ها با سایر موسسات را درک خواهند کرد.

از آن جایی که 6 سال زمینه تدریس به ما تجربه های فراوانی داده است و همچنین کلاس ها تک نفره است به راحتی می توان سطح کیفیت اساتید و کلاس ها را با بقیه موسسات احساس کرد.

برای اطمینان خاطر که دانشجو از شرکت در کلاس ها پشیمان نمی شود آیتمی در اختیار آن ها قرار داده ایم که اگر به هر نحوی در پایان جلسه اول از متد تدریسی ، استاد یا ..... احساس نارضایتی کردند و احساس کردند که در آزمون موفق نمی شوند تنها هزینه همان جلسه را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشد.

از آن جا که تمامی تلاش این مرکز زبان راحتی دانشجویان است ویژگی دیگری که در اختیار دانشجویان قرار داده شده است شناور بودن برنامه زمانی آن ها است. داوطلبان شاغل ، شهرستانی یا اعضای هیات علمی که زمان مشخصی برای حضور در کلاس ها را ندارند در پایان جلسه نخست فرمی به ان ها داده خواهد شد که ساعت ها و تاریخ هایی که می توانند در آن ، کلاس داشته باشند را تنظیم می کنند.

 

ثبت نام و رزرو کلاس های آمادگی آزمون GMAT

برنامه زمان بندی و سیستم برگزاری کلاس ها در تیر ماه 96 به اختصار بیان شده است .

ردیف

آغاز ترم

نوع کلاس

نوع کلاس

تعداد جلسات ترم

1

4 تیر ماه

در این موسسه کلاس ها به صورت تک نفره و مجزا با یک استاد مجرب ریاضی و زبان است و تدریس با مکانیزم متغیر زمانی است

کلاس جی مت , تدریس GMAT , خصوصی gmat

20 جلسه

2

15 تیر ماه

شروع کلاس ها براساس سطح فعلی دانشجو و در قالب و چارچوب خود آزمون خواهد بود

آموزشگاه gmat , تدریس جی مت , بهترین مدرس GMAT

20جلسه

3

25 تیر ماه

تجزیه و تحلیل بانک سوالات آزمون GMAT, ارایه نمونه سوالات آزمون های پیشین و شبیه سازی شده آزمون آینده

کلاس gmat غرب تهران , کلاس جی مت شرق تهران

20 جلسه

چارت آموزشی آزمون GMAT

در سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان شروع کار براساس سطح زبان و ریاضی فعلی دانشجو و دو استاد اختصاصی خواهد بود ضمنا کلاس ها تک نفره است.

اساتید مجرب که 6 سال در این زمینه تدریس کرده اند و با تمامی نکته های آزمون آشنا هستند ، به داوطلبان تمامی قلق های آزمون GMAT را موازی تدریس آموزش خواهند داد.

ارائه سوالات بدون تغییر آزمون و سوالات شبیه سازی شده آزمون پیش رو برای تست زنی و تسلط دانشجو برروی نکته ها و مهارت ها

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون زبان GMAT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان و ریاضی می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس GMAT" و یا "تدریس GMAT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی آزمون GRE , تیر 96

آزمون جی آر ای , آزمون GRE  (تیر 96)

با پشت سر گذاشتن فصل بهار و نزدیک شدن به آغاز تابستان و کلاس ها , شروع دوره جدید ثبت نام کلاس های آمادگی آزمون GRE نیز توسط مرکز زبان کرایه چیان اعلام شد.

تاریخ های برگزاری کلاس ها که توسط این آموزشگاه اعلام شده است بدین صورت است : 7 تیر ماه 15 تیر ماه و 25 تیر ماه.

برای انجام فرآیند ثبت نام ، داوطلبانی که تمایل دارند کلاس های آمادگی جی آر ای شرکت کنند می توانند با هر یک از شعبات این موسسه تماس حاصل فرمایند.

متد آموزشی این مرکز زبان همانند 6 ساله گذشته است و تغییری در آن صورت نگرفته . آمار دانشجویانی که در این کلاس ها شرکت کردند و قبول شده اند بالای 90 درصد است.

اساتید مجرب که 6 سال در زمینه تدریس GRE فعالیت داشته اند ، دانشجویانی را که سطح زبان یا ریاضی پایینی داشته باشند را نیز با نکات و قلق های آزمون آشنا کرده و کمک میکند تا برای رسیدن به نمره مطلوب داه کوتاه تری را بپیمایند آموزش تنها در قالب و چارچوب آزمون خواهد بود و کار براساس نقاط ضعف دانشجو خواهد بود.

در این مرکز زبان تمامی کلاس ها به صورت تک نفره می باشد و هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با استاد تخصصی زبان و ریاضی آزمون GRE خواهد بود.

تک نفره بودن کلاس ها ،  این امتیاز را در اختیار داوطلبان قرار می دهد که اگر فرصت آخر یا محدودیت زمانی برای قبولی در آزمون را دارند با اطمینان خاطر در این کلاس ها شرکت کرده و نمره مطلوب خود را دریافت کنند . چه بسا تک نفره بودن نقاط ضعف و مشکلات یک نفر را آشکار کرده و سبب رفع آن می شود.

در این موسسه دانشجو با هر سطح زبانی که باشد استاد از همان جا ادامه کار را پیش خواهد برد و نتیجه مطلوب را دریافت می کنند.

این کلاس ها برای هر دانشجو , 20 جلسه 90 دقیقه ای خواهد بود و بخش بندی زمان آموزش زبان , واژگان و ریاضیات آزمون , در پایان جلسه اول و با تعیین شدن سطح زبان دقیق فعلی دانشجو مشخص خواهد شد

وجه تمایز بین یک موسسه با اصالت و موسسات دیگر را می توان در یک جلسه حضور در کلاس آمادگی GRE متوجه شوید . مرکز زبان کرایه چیان برای اطمینان از این تمایز آیتمی در اختیار دانشجویان قرار داده است که در پایان جلسه نخست به هر نحوی از کلاس یا استاد یا هر چیز دیگری احساس نارضایتی کردید تنها یک دهم هزینه (هزینه جلسه نخست) را پرداخت و نیازی به پرداخت کل دوره ترم نمی باشید.

از دیگر ویژگی های این آموزشگاه شناور بودن زمان کلاس ها می باشد بدین صورت که دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی می توانند در پایان جلسه نخست برنامه کلاس های خود را مدیریت کنند و ساعت ها و تاریخ های مد نظرشان را برای حضور در کلاس اعلام کنند.

 

ثبت نام و رزرو کلاس های آمادگی آزمون GRE

ردیف

آغاز ترم

نوع کلاس

ثبت نام از تاریخ

تعداد جلسات ترم

1

7 تیر ماه

در این موسسه کلاس ها به صورت تک نفره و مجزا با یک استاد مجرب ریاضی و زبان است و تدریس با مکانیزم متغیر زمانی است

کلاس GRE , تدریس جی آر ای

20 جلسه

2

15 تیر ماه

شروع کلاس ها براساس سطح فعلی دانشجو و در قالب و چارچوب خود آزمون خواهد بود

کلاس جی آر ای , تدریس خصوصی GRE

20جلسه

3

25 تیر ماه

تجزیه و تحلیل بانک سوالات آزمون GRE , ارایه نمونه سوالات آزمون های پیشین و شبیه سازی شده آزمون آینده

بهترین مدرس GRE , بهترین کلاس GRE , کلاس جی آر ای خوب

20 جلسه

چارت آموزشی آزمون GRE

در سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان شروع کار براساس سطح زبان و ریاضی فعلی دانشجو و دو استاد اختصاصی خواهد بود.

تک نفره بودن کلاس ها باعث رفع اشکال و نقاط ضعف دانشجو می شود ویژگی که در کلاس های گروهی وجود ندارد و داوطلب از هر سطح زبانی که باشد استاد ادامه آن را پیش خواهد برد.

اساتید مجرب ما  تمامی نکته ها و قلق های آزمون GRE را موازی تدریس آموزش خواهند داد.

برای تسلط کامل برروی آزمون , سوالات ادوار گذشته و همچنین برروی سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده کار خواهد شد.

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون GRE :

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان و ریاضی می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس GRE" و یا "تدریس GRE" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون UTEPT | زبان دانشگاه تهران | آزمون 10 شهریور 96

کلاس آمادگی utept , دانلود سوالات utept , بسته مکاتبه ای uteptکلاس آمادگی utept | اختصاصی آزمون 10 شهریور 96

با توجه به پشت سر گذاشتن آزمون زبان دانشگاه تهران " مورخ  9 تیر ماه " و فاصله زمانی تا آزمون  آینده که در تاریخ 10 شهریور ماه 96 برگزار خواهد شد  ، ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون UTEPT ویژه آخرین آزمون تابستان 96 شروع شد.

برنامه آموزشی کلاس های اختصاصی این آزمون در ششمین سال متوالی همانند گذشته و بدون تغییر خواهد بود بدین نحو که هر دانشجو در مراکز این مجموعه زبانی دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی utept کار آموزش شروع خواهد کرد .

نحوه آموزش در این مرکز بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو و بر اساس نقاط ضعف دانشجو در مهارت های خود آزمون utept ( گرامر ، درک مطلب و لغت ) خواهد بود  .

تدریس به ساده ترین ادبیات ، پاسخگویی به تست ها با شیوه فرمولی  به دانشجویانی که دارای سطح زبانی ضعیفی می باشند کمک خواهد کرد تا بتوانند در اولین آزمون نمره مطلوب خود را دریافت نمایند .

دانشجویانی که کلاس های گروهی یا هر کلاس دیگری در موسسات مختلف را حضور پیدا کردند و نتیجه ای برایشان نداشته است ، برای اطمینان خاطر از تفاوت کلاس های این مرکز زبان با سایر آموزشگاه ها و سطح کیفی کار آموزشی  اساتید می توانند یک جلسه در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT شرکت کرده و این تمایز را احساس کنند و در صورتی که به هر دلیلی رضایت نداشتند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت خواهند کرد و نیازی به پرداختِ شهریه به صورت تمام نخواهد بود .

سیسستم شناور بودن زمان برگزاری کلاس ها از مزیت های کلاس های تک نفره این مرکز  می باشد . بدین گونه که دانشجویانی که شاغل هستند یا شهرستانی از جمله اعضای هیات علمی می توانند در پایان جلسه نخست خود برنامه برگزاری کلاس ها را مدیریت کنند و تایم و تاریخ حضور خود را اعلان کنند.

 

چارت آموزشی کلاس UTEPT , کلاس آزمون زبان دانشگاه تهران

آموزش و تدریس زبان تنها در قالب سوالات UTEPT

تدریس نکته های خاص و قلق های تست زنی موازی آموزش آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران

کار بر روی نقاط ضعف دانشجویان ضعیف و کسانی که مدت ها از زبان دور بوده اند تنها در قالب آزمون زبان utept

ارایه سوالات شبیه سازی شده آزمون و نکته های آزمون

برگزاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو و رفع اشکال در آخر

 

ثبت نام در کلاس آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران , آزمون زبان utept

- تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

- تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

تماس تلفنی با مرکز مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون زبان دانشگاه تهران , آزمون utept , اختصاصی 9 تیر 96

تدریس تضمینی utept , سوالات زبان دانشگاه تهران , کلاس تضمینی uteptکلاس آمادگی utept , آزمون زبان دانشگاه تهران , آزمون 9 تیر

با برگزاری تنها آزمون زبان دانشگاه تهران فصل بهار در تاریخ 22 اردیبهشت 96 و با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دانشجویان گرامی ، برنامه آموزشی کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT در این موسسه اعلام گردید.

این مرکز آموزشی در سیستم آموزش خود در ماه رمضان تغییری نخواهد داد و  کار آموزش خود را در کلاس آمادگی UTEPT همانند گذشته و بدون تغییر برگزار می شود .

سیستم آموزشی این موسسه برای هر دانشجو به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون زبان دانشگاه تهران " utept " خواهد بود، سیستمی که کمک میکند دانشجویان با سطح های زبانی ضعیف تنها یک بار در آزمون شرکت نمایند و در همان دور نمره خود را دریافت کند .

ویژگی کلاس های تک نفره این مرکز کمک میکند تا دانشجو در هر سطح از زبان که باشد آموزش از همان سطح زبانی اش شروع می شود و تنها در چهارچوب آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد آموزش خواهد دید.

در این مرکز زبان دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی از امکان شناور بودن کلاس ها بهره مند هستند بدین صورت که در پایان جلسه نخست خود برنامه کلاس ها را مدیریت می کنند.

با گذشت 6 سال از برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT با اطمینان کامل خود را در معرض مقایسه با سایر مراکز آموزشی قرار می دهیم به منظور عملی کردن این مقایسه این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که با شرکت در یک جلسه کلاس های تدریس خصوصی UTEPT این مرکز آموزشی اگر چنانچه به هرنحوی احساس نارضایتی یا  احساس کردند کمکی به آنها در این زمینه نمی شود تنها یک دهم هزینه کلاس ها را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل هزینه ترم نمی باشد .

 

سیستم برگزاری کلاس آمادگی آزمون UTEPT

وجود آیتم شناور بودن کلاس ها به لحاظ زمانی برای شاغلین و اعضای هیات علمی در این مرکز

آموزش با ساده ترین ادبیات به صورت ساده و فرمولی تنها در چهارچوب آزمون زبان دانشگاه تهران , ازمون utept

تک نفره و مجزا بودن کلاس ها برای دانشجویان از ویژگی های مهم بشمار می آید زیرا کار فقط برروی نقاط ضعف دانشجو خواهد بود.

در این آموزشگاه یک پشتیبان در طول دوره همواره کنار دانشجو می باشد و مشکلات و سوالات دانشجو را پاسخگو بوده و تمام برنامه ریزی های آموزشی و مشاورات تکمیلی را انجام دهد.

کلاس های آمادگی آزمون UTEPT در این آموزشگاه 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

ارایه نمونه سوالات ادوار گذشته و همچنین نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده UTEPT , که نتیجه آن از بین رفتن استرس و تثبیت ذهنی می باشد.

در نهایت موفقیت دانشجو در آزمون UTEPT که هدف اصلی این موسسه می باشد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس آمادگی آزمون UTEPT می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا " کلاس آمادگی آزمون UTEPT " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here