Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس آمادگی آزمون CPE

کلاس آمادگی , آزمون CPE

آزمون CPEکلاس های آمادگی آزمون CPE در مرکز زبان کرایه چیان

مرکز زبان کرایه چیان برای علاقه مندان به شرکت در آزمون CPE دوره های آمادگی آزمون CPE را در نظر گرفته است تا علاقه مندان بتوانند پس از شرکت در این دوره از کلاسها با موفقیت آزمون را پشت سر بگذارند.

مرکز زبان کرایه چیان با تکیه بر سابقه ای بیش از سه سال در زمینه برگزاری دوره های متنوع و کاربردی و تخصصی آمادگی آزمون های زبان مختلف اقدام به برگزاری کلاس CPE در قالب کلاس های تک نفره و با سیستم هر دانشجو یک کلاس و برنامه ریزی شناور می نماید.

 

آزمون CPE , چیست؟

آزمون زبان CPE در بالاترین سطح  آزمون های زبان برگزار شده توسط دانشگاه کمبریج قرار دارد و تمامی افراد شرکت کننده در این آزمون از سطح بسیار بالایی در زمینه زبان انگلیسی برخوردارند و برای خروج از کشور و همکاری با سازمانهای مطرح جهان به مدرک این آزمون نیاز دارند.در حقیقت افرادی که در آزمون CPE شرکت میکنند انگلیسی را مانند زبان مادری خود صحبت می کنند.به کسانی موفق به گزراندن آزمون CPE با موفقیت می شوند گواهی نامه مادام العمر از طرف دانشگاه کمبریج داده خواهد شد که در بیش از 70 کشور جهان اعتبار دارد.کسانی که این آزمون را با موفقیت سپری کنند برای تحصیل در خارج از کشور هیچ مشکلی نخواهند داشت.

 

روش برگزاری کلاس ها ی آمادگی آرمون  CPE در مرکز زبان کرایه چیان

-        دراین مرکز برای تسهیل برنامه ریزی برای شاغلین محترم و عزیزانی که برایشان کمبود وقت عامل اساسی میباشد کلاس آزمون زبان CPE از برنامه های شناور زمانی استفاده میشود.

-        استفاده از اساتید مجرب در این مرکز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که کیفیت آموزش برای مرکز زبان کرایه چیان اولویت اول را دارا می باشد.

-        سیستم کلاس های آمادگی آزمون CPE به صورت تک نفره و برای هر دانشجو یک کلاس میباشد.

-        مرکز در طول آموزش یک پشتیبان را برای دانشجو در نظر گرفته و دانشجو می تواند با کمک این پشتیبان تمامی برنامه ریزی های آموزشی و مشاورات تکمیلی را انجام دهد.

-        هر ترم از 10جلسه 90 دقیقه ای تشکیل میشود.

-        کار با نمونه سوالات و متد های آموزشی و در انتهای ترم برگزاری آزمون شبیه سازی شده CPE برای آشنایی دانشجو با آزمون CPE واز بین رفتن استرس آزمون با آشنا شدن با نمونه سوالات و آزمون

-        در نهایت موفقیت دانشجو در آزمون CPE که هدف اصلی این مرکز میباشد

 

راه های ارتباطی با مرکز کرایه چیان

جهت ارتباط با مرکز زبان کرایه چیان علاقه مندان برای رزرو کلاس ها و اطلاع از نحوه ثبت نام می توانند از یکی از روش های زیر اقدام نمایند:

-        تماس در ساعات اداری با شماره : 77497626

-        تماس در ساعات غیر اداری با شماره : 09126186234

-        ارسال عبارت " کلاس CPE " و یا عبارت " آزمون CPE " همراه با نام و نام خانوادگی داوطلب به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارتباط با سامانه پیامکی مشاوران ما ظرف  24 ساعت با شما جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس خواهند گرفت.

همه چیر در مورد آزمون CPE

آزمون زبان CPE - Cambridge Certificate in Proficiency in English :

آزمون زبان CPE بالاترین سطح از آزمون های زبانیه پنج گانه و از سطح  C2 برخورداراست که از طرف دانشگاه کمبریج  در سطح عمومی برگزار می گردد.داوطلبان شرکت در آزمون  CPE کسانی هستند غیر انگلیسی زبان که قادر به مکالمه و برقراری ارتباط در سطح وسیع هستند.در حقیقت کسانی که در آزمون زبان CPE شرکت میکنند با زبان انگلیسی مانند زبان مادری خود صحبت میکنند.

قبولی در آزمون زبان CPE شرطه پذیرش در دانشگاه بریتانیاست.

 

مدرک و اعتبار آزمون CPE وسطوح آزمون CPE

مانند سایر سطوح آزمون CPE از قسمتهای خواندن و درک مطلب , نوشتاری, کاربردی زبان انگلیسی , شنیداری و گفتاری تشکیل شده است.

هرساله حدود 45000 نفر در آزمون CPE شرکت میکنند که به شرکت کنندگان کارنامه  Statement of Result  و به پذیرفته شدگان مدرک بین المللی بدون تاریخ انقضا که در بیش از 70 کشور جهان معتبر میباشد تعلق میگیرد.

کسانی که موفق به اخذ مدرک CPE شده باشند برای استخدام و تحصیل در خارج از کشور هیج مشکلی نخواهند داشت چرا که مدیران شرکتهای خارجی با اطمینان به ابنکه این فرد در سطح بالایی از استفاده از زبان انگلیسی برای انجام کارهای محوله به ایشان قرار دارد.

 

کتاب های آموزشی جهت آمادگی آزمون CPE

تعدادی از مراجع آزمون جهت آمادگی در آزمون CPE به شرح زیر می باشد

کتاب آمادگی آزمون CPE

تدریس خصوصی سی پی ای

کلاس سی پی ای

آزمون سی پی ای

 

آشنایی با سطوح و مدت زمان آزمون CPE

برای آشنایی داوطبان با سطوح آزمون CPE - آزمون سی پی ای در این قسمت توضیحاتی به اختصار داده میشود:

بخش Reading (مدت زمان 1 ساعت و 30 دقیقه):

برای شناسایی توانایی داوطلب جهت خواندن و درک متونی که از منابع گسترده ای همچون : کتابهای علمی و تخیلی و ژورنالها و ... جمع آوری شده است.

بخش Writing (مدت زمان 2 ساعت):

جهت سنجش توانایی داوطلبین برای نوشتن متون غیره تخصصی مانند نامه ها و گزارش نقدها و ... با موضوعات متنوع . این بخش شامل سوالاتی برای متونی از پیش تعیین شده نیز هست . متونی نظیر رمانهایی که باید داوطلب از قبل مطالعه کرده باشد که به یک سوال در مورده آن پاسخ دهند.

لیستی از کتابهایی که هر ساله برای این بخش تعیین میشود در وب سایت Cambridge ESOL منتشر میشود.

بخش Use of English (مدت زمان تقریبی 1 ساعت و 30 دقیقه):

در این بخش داوطلب باید توانایی پاسخ گویی به سوالات در سطح کلمه و جمله و متن را داشته باشد که شامل پر کردن جاهای خالی در سوال و یا کلمه سازی و خلاصه نویسی میشود.

بخش Listening (مدت زمان تقریبا 40 دقیقه):

در این قسمت داوطلب باید قدرت درک متون مختلف را داشته باشد که این متون شامل مصاحبه ها و کنفرانس ها و مکالمات و ... می باشد که برای سنجش درک معنی انگلیسی گفتاری به همراه استخراج درک نظرات و رویکردهای بیننده مورد سنجش قرار میگیرد.

بخش Speaking (مدت زمان حدود 19 دقیقه):

در این سطح توانایی داوطلب برای ایجاد تعامل در مکالمات روزمره انگلیسی در شرایطه گوناکون را میسنجند که خود شامل این سه بخش میشود :

مصاحبه

صحبت دو نفره بین دو داوطلب

صحبت چند دقیقه ای داوطلب با ممتحن

در بین امتحان داوطلبان توسط تصاویر و اشاره های نوشتاری راهنمایی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس CPE - کلاس ُسی پی ای میتوانید با مشاوران مرکز زبان کرایه چیان 77497626 تماس حاصل نمایید

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here