Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

آزمون زبان دانشگاه تهران | کلاس آمادگی آزمون UTEPT

آزمون utept , آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران

کلاس آمادگکلاس آمادگی utept , تدریس یوتپ , کلاس تضمینی uteptی UTEPT , اختصاصی آبان 96

با پشت سر گذاشتن فصل تابستان و با توجه به زمان برگزاری اولین آزمون UTEPT در پاییز که در تاریخ 12 آبان ماه  برگزار خواهد شد ، ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT ویژه آزمون آبان ماه توسط مرکز زبان کرایه چیان اعلام شد.

سیستم آموزشی دور جدید از کلاس های آمادگی آزمون دکتری دانشگاه تهران همانند 6 سال گذشته خواهد بود  که مختصری از نحوه برگزاری این دور از کلاس ها در ذیل آمده است.

سیستم آموزشی این موسسه بدین گونه است که تمامی کلاس ها به صورت تک نفره می باشد و  هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با استاد تخصصی و مجرب آزمون کلاس ها را از جایی که نقطه ضعف دارند شروع می کنند.

تدریس اساتید این موسسه مختص و انتخاب شده  آزمون UTEPT هستند ، آموزش براساس سطح زبان فعلی دانشجو و در چهارچوب آزمون خواهد بود و بر اساس نقاط ضعف دانشجو در  مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و لغت ) و نکته ها و قلق های آزمون خواهد بود.

اطمینان حاصل کردن داوطلبان از جایی که زبان را در قالب آزمون زبان utept آموزش می بینند بسیار حائز اهمیت است ، لذا موسسات گوناگونی با ضمانت های بی اعتبار ، هزینه های عجیب !! را دریافت مینمایند ، لذا از این بابت مرکز زبان کرایه چیان برای اطمینان دانشجویان آیتمی را در اختیارشان  قرار می دهد که اگر در پایان جلسه نخست به هر نحوی از استاد یا .... احساس نارضایتی یا احساس کردند نمره قبولی را دریافت نمی کنند تنها هزینه یک جلسه برگزار شده را پرداخت کرده و نیازی به ثبت نام و پرداخت کل شهریه نمی باشد.

با گذشت 6 سال از سابقه تدریس زبان به گونه ای به آن مسلط هستیم که اگر داوطلب تمامی نکات و قلق ها را به درستی آموزش و تمرین کند مشکلی در قبولی آزمون UTEPT نخواهد داشت.

ویژگی دیگری که برای دانشجویان شاغل و شهرستانی و همچنین اعضای هیات علمی در مرکز زبان کرایه چیان قرار داده شده , شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد , دانشجو خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیرت می کند و ساعت ها و تاریخ تمایل حضور خود را مشخص می کند.

 

کلاس آمادگی UTEPT , کلاس آزمون زبان دانشگاه تهران

آموزش و تدریس زبان تنها در قالب و چارچوب سوالات UTEPT

کلاس های تک نفره و مجزا با استاد تخصصی آزمون UTEPT

تدریس خصوصی UTEPT به دانشجویانی که از زبان دور بوده اند و رفع نقاط ضعف , کار بروی تکنیک های تست زنی کنار تدریس زبان

ارایه سوالات شبیه سازی شده آزمون و نکته های آزمون

شناور بودن برنامه زمانی برگزاری کلاس ها

برگزاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو و رفع اشکال در آخر

 

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

- تماس تلفنی با دفتر مرکزی  (غرب ، صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر  مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون UTEPT | زبان دانشگاه تهران | آزمون 10 شهریور 96

کلاس آمادگی utept , دانلود سوالات utept , بسته مکاتبه ای uteptکلاس آمادگی utept | اختصاصی آزمون 10 شهریور 96

با توجه به پشت سر گذاشتن آزمون زبان دانشگاه تهران " مورخ  9 تیر ماه " و فاصله زمانی تا آزمون  آینده که در تاریخ 10 شهریور ماه 96 برگزار خواهد شد  ، ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون UTEPT ویژه آخرین آزمون تابستان 96 شروع شد.

برنامه آموزشی کلاس های اختصاصی این آزمون در ششمین سال متوالی همانند گذشته و بدون تغییر خواهد بود بدین نحو که هر دانشجو در مراکز این مجموعه زبانی دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی utept کار آموزش شروع خواهد کرد .

نحوه آموزش در این مرکز بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو و بر اساس نقاط ضعف دانشجو در مهارت های خود آزمون utept ( گرامر ، درک مطلب و لغت ) خواهد بود  .

تدریس به ساده ترین ادبیات ، پاسخگویی به تست ها با شیوه فرمولی  به دانشجویانی که دارای سطح زبانی ضعیفی می باشند کمک خواهد کرد تا بتوانند در اولین آزمون نمره مطلوب خود را دریافت نمایند .

دانشجویانی که کلاس های گروهی یا هر کلاس دیگری در موسسات مختلف را حضور پیدا کردند و نتیجه ای برایشان نداشته است ، برای اطمینان خاطر از تفاوت کلاس های این مرکز زبان با سایر آموزشگاه ها و سطح کیفی کار آموزشی  اساتید می توانند یک جلسه در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT شرکت کرده و این تمایز را احساس کنند و در صورتی که به هر دلیلی رضایت نداشتند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت خواهند کرد و نیازی به پرداختِ شهریه به صورت تمام نخواهد بود .

سیسستم شناور بودن زمان برگزاری کلاس ها از مزیت های کلاس های تک نفره این مرکز  می باشد . بدین گونه که دانشجویانی که شاغل هستند یا شهرستانی از جمله اعضای هیات علمی می توانند در پایان جلسه نخست خود برنامه برگزاری کلاس ها را مدیریت کنند و تایم و تاریخ حضور خود را اعلان کنند.

 

چارت آموزشی کلاس UTEPT , کلاس آزمون زبان دانشگاه تهران

آموزش و تدریس زبان تنها در قالب سوالات UTEPT

تدریس نکته های خاص و قلق های تست زنی موازی آموزش آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران

کار بر روی نقاط ضعف دانشجویان ضعیف و کسانی که مدت ها از زبان دور بوده اند تنها در قالب آزمون زبان utept

ارایه سوالات شبیه سازی شده آزمون و نکته های آزمون

برگزاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو و رفع اشکال در آخر

 

ثبت نام در کلاس آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه تهران , آزمون زبان utept

- تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

- تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

تماس تلفنی با مرکز مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

- تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون زبان دانشگاه تهران , آزمون utept , اختصاصی 9 تیر 96

تدریس تضمینی utept , سوالات زبان دانشگاه تهران , کلاس تضمینی uteptکلاس آمادگی utept , آزمون زبان دانشگاه تهران , آزمون 9 تیر

با برگزاری تنها آزمون زبان دانشگاه تهران فصل بهار در تاریخ 22 اردیبهشت 96 و با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دانشجویان گرامی ، برنامه آموزشی کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT در این موسسه اعلام گردید.

این مرکز آموزشی در سیستم آموزش خود در ماه رمضان تغییری نخواهد داد و  کار آموزش خود را در کلاس آمادگی UTEPT همانند گذشته و بدون تغییر برگزار می شود .

سیستم آموزشی این موسسه برای هر دانشجو به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون زبان دانشگاه تهران " utept " خواهد بود، سیستمی که کمک میکند دانشجویان با سطح های زبانی ضعیف تنها یک بار در آزمون شرکت نمایند و در همان دور نمره خود را دریافت کند .

ویژگی کلاس های تک نفره این مرکز کمک میکند تا دانشجو در هر سطح از زبان که باشد آموزش از همان سطح زبانی اش شروع می شود و تنها در چهارچوب آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد آموزش خواهد دید.

در این مرکز زبان دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی از امکان شناور بودن کلاس ها بهره مند هستند بدین صورت که در پایان جلسه نخست خود برنامه کلاس ها را مدیریت می کنند.

با گذشت 6 سال از برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان UTEPT با اطمینان کامل خود را در معرض مقایسه با سایر مراکز آموزشی قرار می دهیم به منظور عملی کردن این مقایسه این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که با شرکت در یک جلسه کلاس های تدریس خصوصی UTEPT این مرکز آموزشی اگر چنانچه به هرنحوی احساس نارضایتی یا  احساس کردند کمکی به آنها در این زمینه نمی شود تنها یک دهم هزینه کلاس ها را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل هزینه ترم نمی باشد .

 

سیستم برگزاری کلاس آمادگی آزمون UTEPT

وجود آیتم شناور بودن کلاس ها به لحاظ زمانی برای شاغلین و اعضای هیات علمی در این مرکز

آموزش با ساده ترین ادبیات به صورت ساده و فرمولی تنها در چهارچوب آزمون زبان دانشگاه تهران , ازمون utept

تک نفره و مجزا بودن کلاس ها برای دانشجویان از ویژگی های مهم بشمار می آید زیرا کار فقط برروی نقاط ضعف دانشجو خواهد بود.

در این آموزشگاه یک پشتیبان در طول دوره همواره کنار دانشجو می باشد و مشکلات و سوالات دانشجو را پاسخگو بوده و تمام برنامه ریزی های آموزشی و مشاورات تکمیلی را انجام دهد.

کلاس های آمادگی آزمون UTEPT در این آموزشگاه 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

ارایه نمونه سوالات ادوار گذشته و همچنین نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده UTEPT , که نتیجه آن از بین رفتن استرس و تثبیت ذهنی می باشد.

در نهایت موفقیت دانشجو در آزمون UTEPT که هدف اصلی این موسسه می باشد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس آمادگی آزمون UTEPT می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا " کلاس آمادگی آزمون UTEPT " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون UTEPT , کلاس آمادگی , اختصاصی 22 اردیبهشت

کلاس آمادگی utept , تدریس خصوصی utept , کلاس تضمینی uteptآزمون UTEPT , کلاس آمادگی آزمون UTEPT اختصاصی 22 اردیبهشت 96

با پشت سر گذاشتن سال 95 و همچنین برگزاری آخرین آزمون utept " آزمون زبان دانشگاه تهران " در تاریخ 20  اسفند ماه 95 , ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه آزمون 22 اردیبهشت ماه آغاز گردید که شرح سیستم آموزشی کلاس آمادگی UTEPT به شرح زیر می باشد .

سیستم آموزشی این موسسه برای این آزمون طبق 6 سال گذشته و بدون  تغییری خواهد بود بدین صورت است که هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و تک نفره با استاد مجرب و اختصاصی ازمون UTEPT کار آموزش را شروع می نماید.

تدریس مهارت های آزمون (گرامر ، درک مطلب ، لغت) بر اساس سطح دانشجو و بررسی نکته های تخصصی آزمون از برنامه های مدرسین خواهد بود.(حتی در پایین سطح زبان).

مزیت تک نفره بودن این کلاس ها براین است که اساتید برروی نقاط ضعف دانشجو و تنها در چهارچوب آزمون کار آموزش را شروع می نمایند ، این سیستم به دانشجویانی که سطح زبان ضعیفی دارند کمک می کند در کمترین زمان بر آزمون UTEPT مسلط شوند و با یک بار شرکت در آزمون نمره مطلوب خود را کسب نمایند.

با پشتوانه آموزشی بیش از دو هزار و صد دانشجو  , کار آموزشی خود را در معرض مقایسه با سایر موسسات قرار می دهیم و این امکان را برای دانشجو فراهم می کنیم که با شرکت در یک جلسه , کلاس های آمادگی آزمون UTEPT اگر به هر نحوی ار روش آموزش احساس نارضایتی داشتند فقظ هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده ونیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.

از ویژگی های دیگر این موسسه شناور بودن زمان بندی کلاس ها , مختص دانشجویان شاغل و شهرستانی و البته اعضا هیات علمی می باشد بدین گونه که دانشجو در پایان جلسه نخست با استاد , خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیریت می کند .

چارت آموزشی کلاس آمادگی آزمون UTEPT

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان UTEPT که به صورت ساده و قابل درک ارایه می شود.

استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در چارچوب آزمون UTEPT و تدریس مهارت های آزمون

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون UTEPT

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته برای تثبیت ذهنی دانشجو

رفع اشکال نهایی برای دانشجو.

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با واحد غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز  ( شریعتی  ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی utept , آزمون زبان دانشگاه تهران

کلاس آمادگی utept , کلاس تضمینی utept , آزمون زبان دانشگاه تهرانآزمون UTEPT , کلاس آمادگی آزمون  UTEPT , ویژه 20 اسفند ماه

با توجه به برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران در تاریخ 10 دی ماه 95 , ثبت نام دوره جدیدکلاس های آمادگی آزمون UTEPT برای آخرین آزمون سال 95 که در تاریخ 20 اسفند ماه برگزار خواهد شد اغاز گردید.

سیستم آموزشی این موسسه طبق 5 سال گذشته به روال کاری خود ادامه خواهد داد برنامه آموزشی این مرکز بدین صورت است که هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و تک نفره با یک استاد مجرب و اختصاصی آزمون زبان UTEPT می باشد.

آموزش در کلاس های اختصاصی آزمون زبان دانشگاه تهران ، تنها در چهارچوب و قالب خود آزمون و بر اساس نقاط ضعف دانشجویان خواهد بود  و در آن به دانشجویانی که سطح زبان نسبتا ضعیفی دارند کمک می شود که در کمترین زمان ممکن بر آزمون مسلط شوند و با یک بار شرکت در آزمون نمره مورد نیاز خود را کسب نمایند.

تدریس مهارت های آزمون (گرامر ، درک مطلب ، لغت) و نکته های تخصصی آزمون از برنامه های مدرسین خواهد بود.

پس از گذشت 5 سال متوالی از برگزاری اختصاصی کلاس این آزمون  ، کار آموزش خود را در معرض مقایسه با سایر موسسات قرار داده ایم و این امکان را برای دانشجو فراهم می کنیم که با شرکت در یک جلسه , کلاس های آمادگی آزمون UTEPT اگر به هر نحوی ار روش آموزش احساس نارضایتی داشتند فقظ هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده ونیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.

از ویژگی های دیگر این موسسه شناور بودن زمان بندی کلاس ها , مختص دانشجویان شاغل و شهرستانی و البته اعضا هیات علمی می باشد بدین گونه که دانشجو در پایان جلسه نخست با استاد , خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیریت می کند .

 

سیستم آموزشی و ویژگی های کلاس های آمادگی UTEPT

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان UTEPT که به صورت ساده و قابل درک ارایه می شود.

استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در چارچوب آزمون UTEPT و تدریس مهارت های آزمون

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون UTEPT

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته برای تثبیت

رفع اشکال نهایی برای دانشجو.

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز برای دانشجو

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون UTEPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

تماس تلفنی با دفتر شریعتی : 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس UTEPT" و یا "کلاس آمادگی آزمون UTEPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

تدریس utept , کلاس آمادگی utept , کلاس تضمینی utept

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here