Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس آزمون EPT | آزمون زبان دانشگاه آزاد

کلاس های آمادگی آزمون EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد

ept , کلاس آمادگی EPT , تضمینی ای پی تی , ثبت نام EPTکلاس آزمون EPT ، تضمینی آموزش  اختصاصی  24 آذر

با عبور از  آزمون  12 آذر ماه  و زمان باقی مانده تا  آخرین آزمون  فصل پاییز که در تاریخ 24 آذر ماه برگزار خواهد شد  ثبت نام دوره جدید کلاس های آمادگی آزمون EPT را شروع می کند.

این موسسه در 6 سال فعالیت متوالی و اختصاصی خود در آزمون زبان دانشگاه آزاد " آزمون زبان EPT " خود و تدریس به بیش از دو هزار و نهصد دانشجو ، همچنان به متد خود پایبند و تغییری در آن ایجاد نکرده است.

داوطلبان پس از رزرو کلاس های آمادگی آزمون دانشگاه آزاد ، وارد کلاس های تک نفره و مجزا با اساتید EPT می شوند.

در ادامه کار ، به دلیل تک نفره بودن کلاس ، و اساتید خود آزمون EPT ، که تنها در قالب و چارچوب آزمون تدریس و آموزش می دهند ، نقاط ضعف دانشجو مشخص و در قالب تدریس  نکته و تست آن را رفع می کنند.

شاید برای بیشتر دانشجویان سوال باشد که اگر مدت ها از زبان دور و یا سطح زبان نسبتا ضعیفی دارند می توانند نمره آزمون را دریافت کنند یا خیر ، در این مجموعه با تضمین آموزشی این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد که یک جلسه در کلاس های آمادکی آزمون ای پی تی شرکت نماید ، در پایان جلسه  نخست به هر دلیلی ناراضی بودند نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشد و تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت می نمایند.

تدریس EPT با به شیوه ای که دانشجو تمایل و انگیزه یاد گیری و مشتاق جهت تست زنی باشد را در فضای کلاس ایجاد خواهد کرد و داوطلب در هر سطح زبانی که باشد می توانند موفق باشد.

در این کلاس ها دانشجویانی که به هر نحو از زبان فاصله گرفته اند می توانند با ساده ترین ادبیات تنها در قالب آزمون زبان IAUEPT یا همان آزمون زبان دانشگاه آزاد در کوتاه ترین فاصله و زمان نمره آزمون را کسب نمایند .

ویژگی که برای بسیار از داوطلبان حائز اهمیت است برنامه زمانی آن ها بوده چون بسیاری شاغل ، اعضای هیات علمی یا شهرستانی هستند ، این آیتم بدین صورت است که در پایان جلسه نخست فرمی ارائه می شود که خود دانشجو روز ها و ساعات دلخواه خود را جهت برگزاری کلاس اعلام می کند.

 

چارت آموزشی کلاس های آمادگی دانشگاه آزاد EPT

کلاس های تک نفره و مجزا

اساتید منتخب و با سابقه آزمون زبان دانشگاه آزاد

آموزش زبان انگلیسی تنها درچهارچوب و قالب آزمون ای پی تی به شکلی ساده و فرمولی برای دانشجویان

تدریس نکته های مهم و تکنیک های آزمون زبان EPT در حین تست زنی سوالات آزمون

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارایه لغات پرتکرار آزمون زبان دانشگاه آزاد _ آزمون زبان EPT در قالب لوح فشرده

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس EPT , آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون زبان دانشگاه آزاد" EPT " می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی EPT" یا "تدریس EPT تضمین" به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد , کلاس تضمینی EPT

تدریس EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد , کلاس تضمینی EPTآزمون EPT , کلاس آمادگی , اختصاصی آزمون 12 آبان

با عبور از آزمون 21 مهر ماه و اعلام نتایج آزمون ، دانشجویانی که به هر نحو در آزمون قبول نشده و خواستار پشت سر گذاشتن این آزمون هستند می توانند در کلاس های آمادگی آزمون EPT ، اختصاصی آزمون 12 آبان ماه ثبت نام نمایند.

دوره جدید ثبت نام کلاس های آمادگی آزمون EPT مختص آزمون 12 آبان ماه هماننند گذشته و بدون تغییر خواهد بود بدین نحو که تمامی دانشجویان کلاس های خود را به صورت تک نفره در کلاس مجزا و اساتید خود آزمون EPT برگزار می کند.

شروع کلاس ها براساس سطح زبان فعلی دانشجو خواهد بود و اساس کار اساتید روی نقاط ضعف داوطلب تنها در چهارچوب آزمون به صورت ساده و فرمولی خواهد بود.

اساتید برگزیده این آموزشگاه به گونه ای بر آزمون EPT مسلط هستند که دانشجو را به راحتی و زبان ساده و شیوه نوین تکنیک به تکنیک آماده آزمون خواهند کرد و داوطلب نمره مورد نیاز خود را دریافت خواهد کرد.

در این کلاس ها دانشجویانی که به هر نحو از زبان فاصله گرفته اند می توانند با ساده ترین ادبیات تنها در قالب آزمون زبان IAUEPT یا همان آزمون زبان دانشگاه آزاد در کوتاه ترین فاصله و زمان نمره آزمون را کسب نمایند .

سیستم آموزش این مرکز تنها در چارچوب و محتوای آزمون زبان EPT می باشد و آموزش با شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشند بتوانند در زمان اندک به آزمون تسلط کامل داشته باشند و بتوانند از سوالات آزمون عبور کرده و موفق باشند.

از آیتم های مهم برای دانشجویان شهرستانی و شاغل همچنین اعضای هیات علمی شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد که در پایان جلسه نخست با دانشجو و هماهنگی استاد برنامه ریزی می شود.

ویژگی منحصر بفرد و کلیدی این آموزشگاه ارائه جزوه حین تدریس می باشد که دانشجو را به راحتی به مرز قبولی نزدیک کرده و راهنمایی می کند.

در نهایت نکته ای که می ماند و مارا از سایر موسسه ها متمایز می کند این است که آموزش ما براساس چارچوب و قالب آزمون می باشد. دانشجویان می توانند در این موسسه شرکت کنند و ما بنا به تجربه 6 ساله این ویژگی را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که اگر در پایان جلسه نخست اگر ناراضی بودند می توانند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کنند و احتیاج به پرداخت هزینه کل دوره نیست.

 

ویژگی کلاس آزمون زبان دانشگاه آزاد اختصاصی 12 آبان

آموزش زبان انگلیسی در قالب نکته های آزمون زبان EPT "آزمون زبان دانشگاه آزاد" برای دانشجویانی که دارای سطح زبانی نسسبتا ضعیف می باشند به صورت ساده تدریس می شود.

تدریس تکنیک , نکته ای آزمون زبان EPT

کار بر روی نمونه سوالات گذشته آزمون

ارائه جزوه لغت که کلمات کلیدی و پر تکرار آزمون را در قالب جزوه برای دانشجو آماده کرده است

کار برروی سوالات شبیه سازی شده آینده EPT

رفع اشکال نهایی و همچنین مرور نهایی دوره برای تثبیت ذهنی

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس EPT

برای شرکت در کلاس آمادگی آزمون EPT می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس EPT" یا "تدریس EPT "

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی EPT , آزمون EPT , اختصاصی 21 مهر ماه

تدریس EPT , کلاس تضمینی EPT , سوال و پاسخ تشریحی EPTآزمون EPT , کلاس آمادگی EPT , ویژه  21 مهر ماه

با برگزاری آخرین آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد " آزمون EPT " در فصل تابستان در تاریخ 24 شهریور ماه ، زمان و شرایط برگزاری کلاس های اختصاصی آزمون 21 مهر ماه اعلام گردید .

داوطلبان برای شرکت در کلاس آمادگی EPT مورخ 21 مهر ماه می توانند پس از مطالعه نحوه برگزاری کلاس ها  با هر یک از شماره های واحد های مجموعه زبان کرایه چیان ارتباط برقرار کرده و جهت شرکت در کلاس ها رزرو نمایند.

در توضیحات سیستم آموزشی این موسسه ویژه ی آزمون EPT ، بدین نحو است که هر دانشجو دارای کلاس مجزا و اختصاصی با استاد منحصر به فرد  EPT آموزش را شروع می کند.

شروع کار اساتیدِ منتخب آزمون EPT براساس سطح زبان فعلی دانشجویان و تنها در چهارچوب و قالب آزمون می باشد  نقاط ضعف دانشجو  در سه مهارت گرامر ، درک مطلب و لغت شناسایی و بر طرف میشود  . این سیستم آموزشی ساده ترین راه برای کسب نمره مورد نظر دانشجویان ، با سطح زبانی ضعیف می باشد که  چند سال از زبان به دور بوده اند .

تدریس EPT به ساده ترین ادبیات  و به شکل فرمولی سبب میشود دانشجویان قوی و متوسط نمراتی عالی و دانشجویان ضعیف برای عبور از آزمون دغدغه ماندن پشت آزمون را نداشته باشند .

ویژگی دیگری  که مرکز زبان کرایه چیان به داوطلبان ارائه می دهد تا از تفاوت این کلاس ها با کلاس های گروهی و سایر موسسات اگاه شوند این است که هزینه ثبت نام پس از پایان جلسه نخست دریافت می شود و اگر به هر نحوی در پایان جلسه از استاد و .... احساس نارضایتی کردند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل دوره نمی باشند .

 

ویژگی های اختصاصی کلاس EPT در مرکز زبان کرایه چیان

تک نفره و مجزا بودن کلاس ها با استاد منحصر به فرد EPT

تدریس براساس نقاط ضعف دانشجو و آموزش تکنیک های تست زنی بدون استفاده از معانی لغات و نکات مهم حین تدریس برای داوطلبان آزمون زبان دانشگاه آزاد

امکان شناور بودن کلاس EPT برای دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی به گونه ای که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیریت می کنند.

ارایه سوالات شبیه سازی شده برای تثبیت ذهنی دانشجو و کاهش استرس برای موفقیت در آزمون

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو جهت آشنایی با آزمون اصلی .

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آزمون EPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت " کلاس EPT " و یا " تدریس تضمینی EPT " به همراه نام و نام خانوادگی به  شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد , ویژه 24 شهریور 96

کلاس آمادگی EPT , تدریس ای پی تی , کلاس تضمینی EPTآزمون EPT , کلاس آمادگی ,  اختصاصی 24 شهریور

با توجه به برگزاری آزمون EPT مورخ بیست و هفتم مرداد ماه ، شروع دوره جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه آزمون 24 شهریور ماه در مرکز زبان کرایه چیان اعلام و دانشجویانی که در آزمون قبول نشده اند می توانند با رزرو این کلاس ها در این آموزشگاه شرکت کنند.

کلاس هایی که در این مجموعه آموزشی تشکیل می شود تماما مجزا و تک نفره است و زمان خوبی برای مطمئن بودن دانشجویان برای قبولی در آزمون زبان دانشگاه آزاد " آزمون زبان EPT " می باشد.

اساتید انتخاب شده از بین اساتید با تجربه و نامدار می باشد که فقط در زمینه آزمون EPT تدریس کرده اند و تمامی تکنیک ها و نکته های تست زنی را به داوطلبان ارائه می دهند و حتی آن هایی که سطح زبانشان در حد بسیار ضعیف می باشد می توانند با استفاده از این نکات آزمون را پشت سر بگذارند.

برگزاری کلاس های تک نفره و آموزش بر اساس سطح فعلی دانشجو  به دانشجو کمک خواهد کرد با یک بار شرکت در آزمون ، نمره آزمون را دریافت نمایند .

در این کلاس ها دانشجویانی که به هر نحو از زبان فاصله گرفته اند می توانند با ساده ترین ادبیات تنها در قالب آزمون زبان IAUEPT و به صورت فرمولی در کوتاه ترین فاصله و زمان نمره آزمون را کسب نمایند .

با گذشت 6 سال از برگزاری کلاس آمادگی EPT این موسسه کار آموزش خود را با تمام موسسات دیگر با تمامی شرایط آموزشی مورد مقایسه قرار می دهیم چون این اطمینان در ما به وجود آمده که در زمینه های آموزشی زبان تسلط کامل را داریم و این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که در پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کردند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کنند و نیازی به پرداخت شهریه نیست.

امکان دیگری که این مرکز به دانشجویان ارایه می کند شناور بودن کلاس ها می باشد. بدین صورت که در پایان جلسه نخست با مدیرت خود دانشجو و هماهنگی استاد مربوطه روز های برگذاری کلاس ها و ساعات آن را مشخص می کنند.این ویژگی برای دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی بسیار با اهمیت است.

 

سیستم و چارت آموزشی کلاس آمادگی آزمون زبان EPT

اساتید با تجربه و تخصصی آزمون EPT تدریس را براساس راحت ترین متد آموزشی برای دانشجویان مطرح می کنند همچنین نکات کلیدی و مهم آزمون را موازی با تدریس بیان می کنند تا در امتحان از سطح تمامی سوالات برآیند.

ارائه نکات کلیدی و قلق های آزمون که داوطلب در هر سطح زبانی که باشد با یادگیری آن از پس آزمون به راحتی بر می آید.

ارایه آزمون های دوره قبل و نمونه سوالات جدید از طرف استاد برای دانشجو و تمرین و تکرار موازی تدریس یکی از ویژگی های کلاس EPT می باشد.

مانند 6 سال گذشته کلاس ها به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون برگذار می شود.

زبان آموز می تواند با توجه به زمان خالی خود کلاس مورد نظر خود را با هماهنگی آموزشگاه مدیریت و در کلاسی که می خواهد شرکت کند.

برای آمادگی آزمون در پایان دوره از دانشجو یک آزمون شبیه سازی شده گرفته می شود تا برای آزمون اصلی آماده و استرس نداشته باشد و بتواند در آزمون نمره مطلوب خود را دریافت کنند.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون EPT

دانشجویانی که می خواهند برای آمادگی در آزمون EPT موفق و نمره مطلوب خود را دریافت کنند و در این موسسه شرکت کنند می توانند از راه های زیر اقدام کنند .

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( فلکه دوم صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس EPT " و یا "تدریس EPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد , ویژه 27 مرداد

کلاس تضمینی EPT, دانلود سوالات زبان دکتری دانشگاه آزاد , بهترین کلاس EPTآزمون EPT  ,کلاس آمادگی  اختصاصی آزمون 27 مرداد

با عبور از آزمون 23 تیر ماه 96،  ثبت نام کلاس های احتصاصی آزمون زبان دانشگاه آزاد " آزمون EPT " ویژه آزمون 27 مرداد ماه آغاز گردید .

با پشتوانه  6 سال تدریس تخصصی آزمون زبان EPT و تجریه بیش از دو هزار و هشتصد دانشجوی دکتری ، در حالی دور جدید کلاس آمادگی این آزمون را شروع خواهیم کرد که با اطمینان میتوان بگوییم اینک در جایگاهی قرار گرفته ایم که در درصد قبولی بدون رقیب هستیم  به ضعیف ترین دانشجویان هم بیشترین کمک خواهد شد تا از سد آزمون عبور نمایند .

ویژگی که سبب شد درصد قبولی این مرکز در بالاترین حد خود قرار گیرد علاوه بر تجربه  و تسلط اساتید بر روی سوالات آزمون و آموزش در قالب آزمون آزمون EPT ،  تحوه برگزاری کلاس های این آزمون می باشد بدین نحو که کلاس ها برای هر دانشجو  تک نفره و مجزا و با توجه به سطح زبان فعلی اش می باشد .

این سبک از آموزش بیشترین کمک باعث دانشجویانی که محدودیت زمانی در دریافت نمره دارند و یا دانشجویانی که اکنون سطح زبانی ضعیفی دارند بتوانند در کمترین زمان ممکن با شیوه فرمولی و نکته به نکته شیوه پاسخ به سوالات را فرا گیرند و از آزمون عبور نمایند .

آموزش در این سیستم تنها در قالب و چارچوب آزمون EPT خواهد بود و از تدریس مباحث اضافی صرفه نظر می شود.

دانشجویان کارمند و شاغل یا شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی که برنامه زمانی دقیقی برای شرکت در کلاس ها را ندارند این مرکز زبان آیتمی برای آن ها قرار داده است که در پایان جلسه نخست خود ساعت ها و تاریخ های مد نظرشان را انتخاب و در کلاس ها حضور پیدا کنند و آن را مدیریت کنند. (شناور بودن برنامه زمانی)

ماحصل تجریه 6 سال این مجموعه رضایت تک تک دانشجویان این مرکز می باشد . برای اطمینان از این امر آیتمی در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در صورت شرکت در یک جلسه کلاس های آمادگی آزمون EPT به هر نحوی احساس نارضایتی یا از متد تدریسی که نمره قبولی را با این روش دریافت نمی کنید تنها هزینه یک جلسه را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت هزینه دوره نمی باشید این آیتم تفاوت یک مرکز اصیل با مراکز دیگر را آشکار می کند.

 

چارت آموزشی و ویژگی های کلاس آزمون زبان دانشگاه آزاد (مرداد 96)

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان EPT که به صورت ساده و روان ارایه می شود.

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون EPT موازی تدریس درس

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته

رفع اشکال نهایی برای تثبیت ذهنی دانشجو

در آخر در صورت نیاز دانشجو آزمون آزمایشی برگذار می گردد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون EPT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تدریس EPT" و یا "کلاس آمادگی EPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here