Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

آزمون EPT , کلاس آمادگی EPT , اختصاصی 19 آذر

کلاس آمادگی EPT , آزمون EPT , کلاس تضمینی EPTکلاس آمادگی EPT , آزمون EPT , ویژه 19 آذر

با توجه به پشت سر گذاشتن آزمون زبان دانشگاه آزاد مورخ 28 آبان ماه , دوره جدید کلاس های آمادگی آزمون EPT در مرکز زبان کرایه چیان اعلام گردید.

سیستم آموزشی این مجموعه ی همانند پنج سال گذشته و بدون تغییر در سیستم آموزشی می باشد بدین نحو که هر دانشجو دارای یک کلاس اختصاصی و مجزا با یک استاد تخصصی و مسلط بر  آزمون EPT کار آموزش را شروع می کند .

اساتید این مجموعه ، آموزش را بر اساس نقاط ضعف دانشجو و تنها در قالب و چارچوب آزمون زبان EPT شروع میکنند  و  در کمترین زمان به سطح لازم برای نمره مورد نظر داوطلب می نماید . این ویژگی مناسب دانشجویانی می باشد که درقسمت زبان انگلیسی دارای سطح زبانی بسیار ضعیفی هستند اما نیاز دارند در زمانی کوتاه نمره مورد نظر خود را دریافت نمایند .

نکته ای که سبب شده است این مرکز به راحتی از سایر مراکز آموزشی متمایز شود نحوه آموزش در کلاس آمادگی EPT این مرکز به هر دانشجو می باشد که آموزش اختصاصی EPT می باشد  و از تدریس مطالب اضافه که کمکی به افزایش نمره به نمره داوطلب نکند به طور جد جلوگیری می شود  .این راه آموزش بیشترین کمک را به دانشجو برای دریافت نمره قابل قبول در کوتاه ترین به دانشجو می نماید .

در توضیحات تکمیلی کلاس آمادگی آزمون EPT می بایست گفت با توجه به تجربه ای که در این مدت کسب کرده ایم خود را با سایر موسسات مورد قیاس قرار می دهیم تا تفاوت مراکز عادی با این مرکز زبان متفاوت باشد.

ویژگی دیگری که در اختیار دانشجو قرار داده می شود , شناور بودن کلاس ها می باشد ,  بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد برنامه زمانی تشکیل کلاس ها توسط خود دانشجو مدیریت می شود این مزیت برای دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی مناسب می باشد .

در پایان , با شرکت یک جلسه کلاس های آمادگی آزمون EPT  متفاوت بودن این کلاس ها با کلاس های گروهی دیگر موسسات را تجربه خواهید کرد و اگر به هر نحوی در پایان جلسه نخست احساس کردید نمره مورد نیاز خود را کسب نمی کنید و دیگر مراکز کمک بیشتری می کنند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشد.


سیستم آموزشی کلاس آمادگی آزمون زبان EPT

تدریس کلاس های این مرکز براساس چارچوب و قالب خود آزمون می باشد که استاد تخصصی EPT تمامی مباحث را به صورت نکته به نکته و گام و به گام با زبانی قابل درک و ساده برای دانشجویان مطرح می کند .

ارایه آزمون های دوره قبل و نمونه سوالات جدید از طرف استاد برای دانشجو و تمرین و تکرار موازی تدریس یکی از ویژگی های کلاس EPT می باشد.

طبق سیستم آموزش 5 ساله این مرکز ، کلاس ها به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون برگذار می شود.

زبان آموز می تواند با توجه به زمان خالی خود کلاس مورد نظر خود را با هماهنگی آموزشگاه مدیریت و در کلاسی که می خواهد شرکت کند

برای آمادگی آزمون در پایان دوره از دانشجو یک آزمون شبیه سازی شده گرفته می شود تا برای آزمون اصلی آماده و استرس نداشته باشد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون EPT

دانشجویانی که می خواهند برای آمادگی در آزمون EPT موفق باشند و در این موسسه شرکت کنند می توانند از راه های زیر اقدام کنند .

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت " تدریس  EPT " و یا " کلاس تضمینی EPT " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون EPT , کلاس تضمینی EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here