Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس EPT , آزمون زبان دانشگاه آزاد , ویژه 24 شهریور 96

کلاس آمادگی EPT , تدریس ای پی تی , کلاس تضمینی EPTآزمون EPT , کلاس آمادگی ,  اختصاصی 24 شهریور

با توجه به برگزاری آزمون EPT مورخ بیست و هفتم مرداد ماه ، شروع دوره جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه آزمون 24 شهریور ماه در مرکز زبان کرایه چیان اعلام و دانشجویانی که در آزمون قبول نشده اند می توانند با رزرو این کلاس ها در این آموزشگاه شرکت کنند.

کلاس هایی که در این مجموعه آموزشی تشکیل می شود تماما مجزا و تک نفره است و زمان خوبی برای مطمئن بودن دانشجویان برای قبولی در آزمون زبان دانشگاه آزاد " آزمون زبان EPT " می باشد.

اساتید انتخاب شده از بین اساتید با تجربه و نامدار می باشد که فقط در زمینه آزمون EPT تدریس کرده اند و تمامی تکنیک ها و نکته های تست زنی را به داوطلبان ارائه می دهند و حتی آن هایی که سطح زبانشان در حد بسیار ضعیف می باشد می توانند با استفاده از این نکات آزمون را پشت سر بگذارند.

برگزاری کلاس های تک نفره و آموزش بر اساس سطح فعلی دانشجو  به دانشجو کمک خواهد کرد با یک بار شرکت در آزمون ، نمره آزمون را دریافت نمایند .

در این کلاس ها دانشجویانی که به هر نحو از زبان فاصله گرفته اند می توانند با ساده ترین ادبیات تنها در قالب آزمون زبان IAUEPT و به صورت فرمولی در کوتاه ترین فاصله و زمان نمره آزمون را کسب نمایند .

با گذشت 6 سال از برگزاری کلاس آمادگی EPT این موسسه کار آموزش خود را با تمام موسسات دیگر با تمامی شرایط آموزشی مورد مقایسه قرار می دهیم چون این اطمینان در ما به وجود آمده که در زمینه های آموزشی زبان تسلط کامل را داریم و این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که در پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کردند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کنند و نیازی به پرداخت شهریه نیست.

امکان دیگری که این مرکز به دانشجویان ارایه می کند شناور بودن کلاس ها می باشد. بدین صورت که در پایان جلسه نخست با مدیرت خود دانشجو و هماهنگی استاد مربوطه روز های برگذاری کلاس ها و ساعات آن را مشخص می کنند.این ویژگی برای دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی بسیار با اهمیت است.

 

سیستم و چارت آموزشی کلاس آمادگی آزمون زبان EPT

اساتید با تجربه و تخصصی آزمون EPT تدریس را براساس راحت ترین متد آموزشی برای دانشجویان مطرح می کنند همچنین نکات کلیدی و مهم آزمون را موازی با تدریس بیان می کنند تا در امتحان از سطح تمامی سوالات برآیند.

ارائه نکات کلیدی و قلق های آزمون که داوطلب در هر سطح زبانی که باشد با یادگیری آن از پس آزمون به راحتی بر می آید.

ارایه آزمون های دوره قبل و نمونه سوالات جدید از طرف استاد برای دانشجو و تمرین و تکرار موازی تدریس یکی از ویژگی های کلاس EPT می باشد.

مانند 6 سال گذشته کلاس ها به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون برگذار می شود.

زبان آموز می تواند با توجه به زمان خالی خود کلاس مورد نظر خود را با هماهنگی آموزشگاه مدیریت و در کلاسی که می خواهد شرکت کند.

برای آمادگی آزمون در پایان دوره از دانشجو یک آزمون شبیه سازی شده گرفته می شود تا برای آزمون اصلی آماده و استرس نداشته باشد و بتواند در آزمون نمره مطلوب خود را دریافت کنند.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون EPT

دانشجویانی که می خواهند برای آمادگی در آزمون EPT موفق و نمره مطلوب خود را دریافت کنند و در این موسسه شرکت کنند می توانند از راه های زیر اقدام کنند .

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( فلکه دوم صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس EPT " و یا "تدریس EPT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here