Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

تدریس زبان انگلیسی به کودکان

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس زبان انگلیسی برای کودکانتدریس خصوصی زبان, انگلیسی برای کودکان (ارد یبهشت ماه)

یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در دنیای امروز امری ضروری و قابل توجه است،با پیشرفت در دنیای امروز این موضوع بسیار مهم جلوه می کند ، پس چه بهتر از کودکی فرزندانمان به این فکر باشیم که آنها را در مسیر یادگیری زبان قرار دهیم و آنها را به آموختن زبان انگلیسی علاقه مند کنیم.

خوب می دانیم که فراگیری زبان در سنین کودکی بسیار آسان تر است و مغز بیشتر پذیرای این موضوع می باشد ، دانشمندان سراسر دنیا بعد از تحقیقات متعدد  به این نتیجه رسیده اند که کودکان قبل از رسیدن به نوجوانی بیشتر از بقیه سنین گیرایی زبان انگلیسی دارند . زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بسیار مهم است و از لازمه های دنیای حاضر می باشد.

 

ویژگی کلاس خصوصی, زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس ها برای کودکان شما به صورت تکنفره برگزار می شود این موضوع موجب می شود که استاد تمام توجه خود را معطوف کودک کند،کودکان احتیاج به توجه دارند لذا در پی این موضوع موسسه کرایه چیان استادانی  را انتخاب کرده است که بسیار تسلط به رفتار با کودک دارند  و روند آموزشی را با روش های متنوع و سرگرم کننده پیش می برند.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان جو کلاس جوری هست که کودک را به یادگیری علاقه مند می کند،آموزش با موسیقی و فیلم های کارتونی و روش های دیگر در کلاس باعث می شود کودک راحت تر به یادگیری زبان ترغیب شود.

والدین عزیز میتوانند زمان کلاس های فرزندان خود را اعلام کنند،زیرا سیستم زمانی در این موسسه به صورت شناور است و هر زمان که کودک شما راحت تر باشد کلاس برای وی برگزار می شود.

تقویت تمامی مهارت ها باهم و یادگیری لغات به صورت شعر نیز از برنامه های اموزش خصوصی برای کودکان می باشد.

 

تدریس زبان انگلیسی برای خردسالانکلاس خصوصی, زبان انگلیسی ویژه کودکان, در موسسه کرایه چیان

کار در کلاس برای کودکان با اصول روانشناسی همراه است این موضوع سبب شده است که کودک به بهترین نحو ممکن زبان را فراگیرد.

تمرین در کلاس به صورت بازی و سرگرمی می باشد که روند یادگیری کودک رابهتر می کند.

طبق آمار جهانی بهترین دوره برای یادگیری زبان کودکان در سنین 7تا 14 سال می باشد.که این سن دقیقا بعد از یادگیری زبان مادری آغاز می شود که بین 3تا 6 سال می باشد.توانایی یادگیری زبان دوم بین سن 7تا 14 برای کودکان بسیار  بالا می باشد.

 

پل ارتباطی ,با موسسه زبان کرایه چیان

اگر مایل هستید کودکان شما به راحتی زبان را فراگیرند می توانید از راه های زیر اقدام به ثبت نام برای کودکان خود کنید.

تماس در ساعات اداری :77497626

تماس در ساعات غیر اداری:09126186234

سامانه پیامکی:5000206040600

اگر تمایل دارید مشاوران ما با شما تماس بگیرندو شما را راهنمایی کنند عبارت " کلاس خصوصی زبان کودکان " یا " تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان " همراه با نام و نام خانوادگی را به سامانه پیامکی بالا بفرستید در طی 24 ساعت آینده مشاوران موسسه  کرایه چیان با شما تماس خواهند گرفت.

از حالا برای آینده کودکانتان برنامه ریزی کنید.

معلم خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان

ثبت نام کلاس های خصوصی تدریس زبان انگلیسی کودکان ویژه دیماه 93

ثبت نام کلاس های خصوصی تدریس زبان انگیسی ویژه کودکان در مرکز زبان کرایه چیان آغاز شد.کودکانی که در این مرکز ثبت نام میکنند زبان انگلیسی را با روش های سرگرم کننده و تفریحی فرا میگیرند که این سیستم به کودکان کمک میکند که با علاقه به فراگیری زبان کلاس هارا دنبال نمایند.مرکز زبان کرایه چیان با دارا بودن اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه آموزش خصوصی زبان انگلیسی به کودکان زمینه فراگیری زبان انگلیسی را برای کودکان شما فراهم نموده است.

آموزش زبان دوم به غیر از زبان مادری به کودکان در سنین کودکی (قبل از رسیدن به سنین نوجوانی)از نظر دانشمندان بازدهی بیشتری در یادگیری کودکان دارد وکودکان در این سنین بهتر می توانند به تلفظ کلمات بپردازند و نزدیکتر به زبان اصلی مکالمه نمایند.

 

ویژگی های متفاوت آموزش زبان انگلیسی به کودکان در مرکز زبان کرایه چیان

-        کلاس های زبان این مرکز به صورت تک نفره برگزار میگردد که این امر به کودک این فرصت را پیدا میکند که بیشتر با مدرس در کلاس صحبت نماید و پایه ی زبان و لهجه ی خود را تقویت نماید و همچنین مدرس فرصت بیشتری برای تمرین با کودک وتشخیص سطح آموزش را پیدا نماید.

-        آموزش زبان به کودکان در این مرکز بوسیله کارتون وانیمیشن برای فراگیری بهتر زبان کودک میباشد.

-        در طول کلاس از موسیقی های شاد و کودکانه انگلیسی ویژه کودکان برای کمک به آموزش زبان انگلیسی به کودکان در نظر گرفته شده است.

-        بعد از هر جلسه برای آشنایی با روند آموزش گزارشی به والدین ارایه میگردد.

 

هدف مرکززبان  کرایه چیان

در این مرکز آموزش زبان انگلیسی  به کودکان تنها هدف نیست بلکه قسمت وسیعی از فعالیت مرکز زبان کرایه چیان به مشاوره جهت چگونگی انتخاب کلاس های متناسب با سن کودک وعلاقه ی کودک کودک به زبان آموزی اختصاص دارد.مرکز زبان کرایه چیان با بررسی اینکه بهتر است کودک با چه کتاب و شرایطی آموزش را آغاز نماید و حتی در صورت نیاز به معرفی مراکزی که متناسب باشرایط کودک میباشدبه والدین و کودک کمک مینماید.

 

را های ارتباط با مرکز زبان کرایه چیان

در ساعات اداری تماس با شماره : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس زبان کودکان" ویا عبارت " تدریس خصوصی زبان کودکان " به همراه نام خانوادگی کودک به سامانه پیامکی: 5000206040600

-        لازم به ذکر است از پذیرش کودکان زیر 6 سال معذوریم مگر در شرایط خاص

-        با ارسال پیامک به سامانه مشاوران ما جهت انجام راهنمایی های لازم ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس زبان انگلیسی برای کودکان

تدریس زبان انگلیسی به کودکان تدریس زبان انگلیسی به کودکان ویژه خرداد ماه

آغاز ثبت نام در کلاس های تدریس زبان انگلیسی برای کودکان ویژه ی خرداد ماه 93 اعلام شد.

با حضور در کلاس های مرکز زبان کرایه چیان می توانید آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را به تفریحی برای آنان تبدیل کنید.

 

به فرزندانتان از دوران کودکی زبان بیاموزیید.

کار‌شناسان آموزش کودکان و زبان‌شناسان معتقدند کودکانی که قبل از دوره نوجوانی به یادگیری زبان دوم بپردازند بهتر می‌توانند در زمینه تلفظ کلمات به طور صحیح و نزدیک به صاحبان اصلی زبان عمل کنند.

 

آموزش زبان انگلیسی کودکان ویژگی های بارز آموزش زبان انگلیسی به کودکان در این مرکز :

-          تدریس کودکانه مطالب آموزشی و اجتماعی در کنار لغات و اصطلاحات انگلیسی

-          تقویت همزمان مهارتهای Reading ، Listening  و Vocabulary

-          تدریس خصوصی زیان انگلیسی به کودکان به همراه تصاویر جذاب و زیبای به کار رفته که سبب یادگیری بهتر داش آموز خواهد شد.

-          استفاده از دیکشنری تصویری برای آموزش لغات ویژه تسلط کودکان بر روی زبان

-          بازی در طول کلاس که روند تمرین زبان انگلیسی را سرگرم کننده خواهد ساخت.

-          استفاده از فایل های صوتی جذاب که می تواند مهارت شنیداری کودک را تقویت نماید.

-          افزایش علاقه ی کودکان برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی  با نمایش داستان های کارتونی

-          تکرار کلمات از طریق شعر

 

تدریس زبان انگلیسی ویژه کودکان تنها در مرکز زبان کرایه چیان

کلاس زبان برای کودکان -          کلیه ی کلاس های تدریس زبان انگلیسی به کودکان به صورت تک نفره برگزار می گردد اما شهریه ی دریافتی معادل با شهریه ی کلاس های گروهی می باشد.

-          همچنین شهریه ی کودک شما نه در ابتدای دوره بلکه در طول دوره دریافت می شود و این کار صرفا برای کسب اعتماد شما از کیفیت آموزشی کلاس ها می باشد.

-          در حقیقت کلاس زبان ویژه کودکان یک دوره آموزش و تقویت مهارت های فکری کودکان نیز می باشد.  در این کلاس ها  سعی شده است تا با تکنیک های خلاقانه و روانشناسی، مسایل اولیه و نکات فکری لازم به کودکان آموزش داده شود.

 

چگونگی ثبت نام در دوره های زبان ویژه ی کودکان دلبندتان:

-          تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-          تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-          ارسال عبارت" کلاس زبان ویژه ی کودکان " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-          مشاوران این مرکز در اولین فرصت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان آغاز ثبت نام تدریس زبان انگلیسی به  کودکان ویژه اردیبهشت ماه 93

ثبت نام کودکان جهت شرکت در کلاس های تدریس زبان انگلیسی به کودکان زبان مرکز کرایه چیان از در ماه اردیبهشت 93  آغاز گردید.

اگر واقعا نیاز کودکمان به یادگیری زبان را در دنیایی که به سرعت در حال پیشرفت است و زبان بین المللی مردم آن زبان انگلیسی است درک کرده ایم بهتر است هرچه سریعتر اقدام به ثبت نام کودکمان در یکی از مراکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان نماییم.

 

هدف مرکز زبان کرایه چیان

آموزش زبان انگلیسی کودکان تنها هدف مرکز زبان کرایه چیان نیست. بلکه قسمت وسیعی از فعالیت این مرکز مختص مشاوره جهت چگونگی انتخاب کلاس ها متناسب با سن کودک و علاقه ی کودک می باشد. این مرکز بررسی خواهد کرد که بهتر است کودک با چه کتابی آموزش زبان را آغاز نماید. در صورت نیاز حتی به معرفی مراکزی که متناسب با شرایط کودک می باشد اقدام می نماید.

 

شرایط کلاس های زبان کرایه چیان ویژه کودکان

کلاس های تدریس زیان انگلیسی برای کودکان به صورت تک نفره برگزار می شود. در واقع ما تنها مرکزی هستیم که با دریافت شهریه ی کلاس ها به صورتی گروهی اقدام به تشکیل کلاس ها به صورت تک نفره نموده ایم که لازم به ذکر است هدفمان بالابردن سرعت یادگیری زبان در افراد می باشد. بنابراین کلاس های این مرکز برای افرادی که به دنبال یادگیری زبان در کمترین زمان می باشند مناسب است.

در این مرکز ما به شما ثابت خواهیم کرد زبان انگلیسی آنگونه که در ذهن همگان جا افتاده که فرار می باشد نیست.

کلاس ها به صورت شاد همراه با پخش موسیقی و انیمیشن می باشد و استادان مجرب و با حوصله مناسب با سن کودک انتخاب می شوند.

 

نحوه ی ارتباط با مجموعه:

  • تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری
  • تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری
  • ارسال عبارت" کلاس زبان ویژه کودکان"به همراه نام خانوادگی کودک به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600
  • لازم به ذکر است از پذیرش کودکان کمتر از 6 سال معذوریم مگر در شرایط خاص.
  • ظرف کمتر از 24 ساعت، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکانتدریس زبان انگلیسی به کودکان در مرکز زبان کرایه چیان

واحد زبان موسسه زبان کرایه چیان ویژه تدریس زبان انگلیسی به کودکان با جذب اساتید متخصص زبان انگلیسی در حوزه آموزش زبان انگلیسی به کودکان فعالیت خود را آغاز کرد. دوره ی کودکان شامل سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته می باشد و طول هر دوره 3 ماه می باشد.

 

چرا کودکمان باید زبان دوم را بیاموزد

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون روابط با سایر ملل ، نیاز به آموزش زبان انگلیسی برای کودکان که به عنوان زبان دوم کشورها برگزیده شده است، برای برقراری روابط با آنها بیش از پیش احساس می شود. افرادی که توانایی صحبت با بیش از یک زبان را دارند، به طبع ارتباطاتشان نیز گسترده تر است و در آینده نیز فرصت های شغلی بهتری پیش رو خواهند داشت. تحقیقات نشان داده دانش آموزانی که زبان دوم را فراگرفته اند نسبت به دیگران خلاق تر بوده و بیشتر از سایر همسالان خود توانایی حل مشکلاتشان را دارند. از این رو نیاز به آموختن زبان دوم که همان آموزش زبان انگلیسی کودکان می باشد غیر قابل انکار است.

 

سن مناسب کودکان برای یادگیری زبان دوم

یادگیری زبان در هر سنی خوب است اما نباید فراموش کرد کودکان در سنین پایین تر توانایی یادگیری بالاتری دارند و از طرفی وقت بیشتری برای تمرین و تکرار دارند. کودکان بهتر از سایرین قادر به کسب لهجه می باشند. طبق بررسی های انجام شده، کودک بین 3 تا 5/5 سالگی به زبان مادری تسلط پیدا می کند. بنابراین می توان گفت از این سن به بعد کودک آمادگی پذیرش زبان دوم را پیدا کرده است. و بهترین زمان برای کلاس زبان برای کودکان بین 7 الی 14 سالگی می باشد

 

ویژگی های منحصر به فرد متد آموزشی کلاس زبان کرایه چیان ویژه کودکان

1-       برگزاری کلاس ها به صورت تک نفره می باشد و مدرس توانایی بیشتری برای آموزش متناسب با سن کودک شما را دارد.

2-       با برگزاری کلاس ها به صورت تک نفره کودک شما وقت بیشتری برای صحبت کردن در کلاس دارد.

3-       آموزش زبان به کودکان به همراه پخش انیمیشن و کارتون برای فراگیری زبان انگلیسی می باشد.

4-       در طول کلاس از موسیقی های شاد انگلیسی متناسب با سن کودک استفاده می شود.

5-       بعد از هر جلسه گزارشی از روند کلاس در اختیار والدین قرار میگیرد.

 

نحوه ی ارتباط با مجموعه

-          تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-          تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-          ارسال عبارت" کلاس زبان ویژه کودکان"به همراه نام خانوادگی کودک به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-          لازم به ذکر است سن پذیرش کودکان در کلاس از 6 سال به بالا می باشد.

ظرف کمتر از 24 ساعت، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here