Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی , اردیبهشت 94

کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسیتدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ویژه اردیبهشت ماه

فراگیری گرامر زبان یکی از مهمترین عوامل یادگیری زبان می باشد ، زیرا اگر کسی به فراگیری گرامر بپردازند دیگر بخش های زبان مانند یادگیری مکالمه برای وی آسان تر می شود.

مرکز زبان کرایه چیان برای اردیبهشت ماه برنامه ای در رابطه با ثبت نام برای کلاس خصوصی گرامر در نظر گرفته است . در پی این موضوع علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی از راههایی که در پایین ذکر شده است اقدام به ثبت نام نمایند.

یادگیری گرامر زبان و فراگیری قواعد زبان انگلیسی به واسطه اساتید تخصصی این حوزه از پایه ترین اساس های یادگرفتن زبان انگلیسی می باشد ، در واقع کسانی که از راه قواعد و گرامر زبان را فرامی گیرند مسلط تر از دیگران به این زبان هستند وهمه چیز را اصولی فرا میگیرند.

 

روند برگزاری کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

برای اینکه زبان آموز در کلاس خصوصی گرامر شرکت کند لزومی ندارد که اول آزمون تعیین سطح را بدهد ، زیرا زبان آموز در هر سطحی از گرامر باشد ، توسط استاد حرفه ای مختص آن دوره آموزش می بیند.اساتید که برای این دوره در نظر گرفته شده اند از بهترین اساتید آموزش گرامر می باشند و برای زبان آموز با هرسطح برنامه ریزی خاص وی انجام می دهند تا از کلاس بیشترین بهره را ببرند.

مباحث گرامر به صورت نکته به نکته برای زبان آموز آموزش داده می شود ، اساتید در کلاس باتوجه به برنامه خاصی که برای دانشجو دارند زمان هایی از کلاس را به پرسش و پاسخ اختصاص می دهند،و در طی دوره سوالاتی طرح می کنند و آنرا در اختیار زبان آموز قرار می دهند.

اساتید کار آموزشی خود را با بروز ترین متد های آموزشی دنیا تطبیق می دهند و این موضوع موجب شده تا زبان آموزان از سطح کیفی آموزش این مرکز بسیار راضی باشند،این رضایت برای مرکز زبان کرایه چیان افتخاری عالی محسوب میشود.

 

کلاس خصوصی گرامر انگلیسی در این مرکز

کلاس های خصوصی در آموزشگاه ربان کرایه چیان همانطور که از اسمش پیداست به صورت خصوصی (تکنفره ) برگزار می شود یعنی هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا می باشد.

سیستم زمانی کلاس خصوصی گرامر به صورت شناور است بدین شکل که تمامی کلاس ها باتوجه به نظر دانشجو برگزار می شود و زبان آموز در و زمان های آزاد خود  می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

یک پشتیبان در ابتدای ثبت نام زبان آموز را راهنمایی می کند و در صورت نیاز در طی دوره نیز به وی راهنمایی های لازم را ارایه می دهد.

 

پل های ارتباطی, آموزشگاه زبان کرایه چیان

در صورت تمایل برای شرکت در کلاس گرامر می توانید از راه های زیر اقدام نمایید.

تماس در ساعات اداری :77497626

تماس در ساعات غیر اداری:09126186234

سامانه پیامکی:5000206040600

اگر تمایل دارید مشاوران ما با شما تماس بگیرندو شما را راهنمایی کنند عبارت " کلاس خصوصی گرامر " یا " تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی  "

را به سامانه پیامکی بالا بفرستید در طی 24 ساعت آینده مشاوران موسسه با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس گرامر زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسیکلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

مرکز زبان کرایه چیان آغاز ثبت نام کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ویژه بهمن ماه 93 را به اطلاع علاقه مندان به ثبت نام در این کلاس ها می رساند.از علاقه مندان تقاضا میشود پیش از اتمام ثبت نام کلاس های خصوصی گرامر زبان اقدام به رزرو و ثبت نام کلاس ها نمایند.

از آنجایی که ارتقای سطح گرامر زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط و مکالمه روانتر به زبان انگلیسی میتواند کمک زیادی به افراد نماید آموزش گرامر و فراگیری گرامر زبان انگلیسی بسیار اهمیت پیدا مینماید.

اگر چه در بسیاری از مواقع اشاره میشود که آموختن زبان انگلیسی نباید بر پایه ی گرامر صورت بگیرد ولی این بدین معنا نیست که آموزش گرامر زبان اصلا نیاز نیست بلکه بهتر است آموزش زبان همراه با درک گرامر و قواعد زبان باشد تا بازدهی بهتری برای افراد داشته باشد.

 

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی , در این مرکز

-        در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان در مرکز زبان کرایه چیان همچون سایر کلاسهای این مرکز, کلاسها به صورت تک نفره وبا سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد.

-        سیستم زمانی در این مرکز به صورت شناور میباشد و این سیستم برای شاغلین گرامی که محدودیت زمانی برای حضور در کلاس ها دارند بسیار مناسب میباشد.

-        برای هر زبان آموز در این مرکز مدرس گرامر مسلط برای آموزش گرامر زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است.

-        در این مرکز دانشجویان میتوانند با کمک اساتید خود به تمرین گرامر و رفع اشکالات گرامری خود بپردازند.

-        برای هر دانشجو در طول دوره یک پشتیبان در نظر گرفته شده است که تمامی برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم را برای دانشجو بر عهده دارد.

-        آموزش گرامر در طول دوره به صورت نکته به نکته و با زبانی ساده و روان به دانشجو آموزش داده میشود.

-        این مرکز با اطمینان به شیوه تدریس خود مرکز خود را در مقام مقایسه با سایر مراکز قرار داده تا دانشجو پس از شرکت در جلسه اول کلاس ها ومقایسه شیوه تدریس در کلاس این مرکز با سایر مراکز خود  برای ادامه آموزش در این مرکز یا مراکز دیگر تصمیم بگیرد.

 

رزرو و ثبت نام در کلاس گرامر زبان انگلیسی

داوطلبان برای ثبت نام و رزرو کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز زبان کرایه چیان می توانند از روش های زیر اقدام نمایند:

درساعات اداری تماس با شماره تلفن : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس گرامر زبان " و یا عبارت " تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارسال پیامک به این سامانه مشاوران این مرکز ظرف 24 ساعت برای انجام هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ، برنامه دی ماه

آغاز ثبت نام کالاس های خصوصی گرامر ویژه دیماه 93

مرکز زبان کرایه چیان ثبت نام در دوره های خصوصی گرامر زبان انگلیسی دیماه 93  را آغاز نموده است.در این دوره ها دانشجویان میتوانند سطح آشنایی با گرامر زبان انگلیسی خود را ارتقا ببخشند.آموختن گرامر انگلیسی برای برقرای بهتر ارتباط با زبان انگلیسی و همچنین یادگیری بهتر زبان انگلیسی بسیار مفید و کارآمد است.

با آموختن گرامر نخصصی ویژه آزمون های تاقل و آیلتس و سطح های پایین تر ، آسانتر میتوانید انگلیسی را فرا بگیریم به طوری که دیگر نیازی به پرسیدن از کسی و یا گشتن در کتاب های مختلف نداریم.

اغلب گفته میشود زبان های مختلف را نباید با تکیه بر گرامر آن زبان فرا گرفت ولی این به این معنی نیست که کلا نیازی به آموختن گرامر زبان نداریم بلکه باید از هر فرصتی برای آموختن گرامر زبان مورد نظر استفاده کرد.در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی مرکز کرایه چیان گرامر زبان انگلیسی با تکرار و تمرین جملات و صحبت های شما به شما آموزش داده میشود.

 

برتری های کلاس های خصوصی گرامر زبان در مرکز زبان کرایه چیان

-        در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی تمامی کلاس های گرامر زبان همانند سایر دوره ها و کلاس ها به صورت تک نفره با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد.

-        در این مرکز برای هر زبان آموز یک مدرس متخصص در امر تدریس گرامر زبان در نظر گرفته شده است.

-        کلیه زبان آموزان می توانند با کمک استاد خود تمامی نکات مربوط به آموزش گرامر زبان را به صورت کامل و کاربردی فرا گرفته و به کمک استاد به رفع اشکالات گرامری خود بپردازد.

-        در این مرکز سیستم زمانی برای کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی همچون سایر دوره های این آموزشگاه به صورت شناور و بر اساس زمانبندی مناسب دانشجو صورت خواهد گرفت.

-        این مرکز با اطمینان سیستم آموزشی خود را در معرض مقایسه قرار میدهد به صورتی که دانشجو بتواند پس از یک جلسه شرکت در کلاس های زبان این مرکز,  شیوه آموزشی این مرکز را با مراکز دیگری که در امر زبان آموزی فعالیت دارند مقایسه نموده وخود بتواند برای ادامه ی آموزش در این مرکز تصمیم بگیرد.

-        در مرکز زبان کرایه چیان در طول دوره برای هر دانشجو یک پشتیبان در نظر گرفته میشود تا دانشجو را راهنمایی نموده وبرنامه ریزی های لازم را برای دانشجو انجام میدهد.

-        آموزش گرامر زبان به صورت روان و نکته به نکته می باشد که این امر به دانشجو برای آموزش بهتر گرامر زبان کمک می نماید.

 

شیوه ثبت نام در مرکز زبان کرایه چیان

داوطلبان برای ثبت نام و رزرو کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز زبان کرایه چیان می توانند از روش های زیر اقدام نمایند:

درساعات اداری تماس با شماره تلفن : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس گرامر زبان " و یا عبارت " کلاس خصوصی گرامر زبان " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارسال پیامک به این سامانه مشاوران این مرکز ظرف 24 ساعت برای انجام هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس گرامر زبان انگلیسی ، به صورت خصوصی

کلاس خصوصی گرامر زبانتدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ویژه خرداد ماه

یکی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی دایر در موسسه ، دوره تخصصی آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت خصوصی می باشد. شرکت در دوره تخصصی تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی به زبان آموزانی که  درصدد بهبود و تقویت دستور زبان انگلیسی خود هستند،کمک شایانی خواهد نمود. برگزاری دوره تخصصی گرامر در تمام سطوح صورت می پذیرد. تشکیل دوره مذکور به صورت خصوصی انجام می پذیرد.

 

نقش آموزش گرامر در انگلیسی

شايد يادگيری زبان انگليسی و در راس آن گرامر زبان انگلیسی مهمترين گام در ارتقا آموزش زبان شما باشد.

آيا هيچ فکر کرده‌ايد که دسترسی به اطلاعاتی که ديگران از آن بي‌بهره‌اند، چقدر مي‌تواند جالب باشد؟ یا تماشای فیلم ها و سریال های آمریکایی ؟ يا صحبت کردن با افراد جالبی که ديگران نمي‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ يا تحت تأثير قرار دادن اطرافيانتان هر موقع که انگلیسی صحبت می نمایید؟ و يا پشت سر گذاشتن ديگران با پیشرفت هایی که در شغل و حرفه تان به آنها می رسید؟

شما مي‌توانيد به همه‌ اينها برسيد، اگر گرامر زبان انگلیسی را به خوبی درک کرده باشید .

 

اما آیا می توان بدون استفاده از گرامر زبان به این مهم دست یافت؟

خیر. قطعا آموزش گرامر در این فرآیند میتواند بسیار راه گشا باشد.

تدریس گرامر زبان انگلیسی به روشهای گوناگونی صورت می گیرد.

مدل یادگیری هر فردی متفاوت است، لذا من به شما که میخواهید زبان انگلیسی را با سرعت بیشتر و بصورت کابردی در زمینه مورد نیاز خود فرا بگیرید پیشنهاد می کنم زبان انگلیسی را با افراد و آموزشگاه هایی یاد بگیرید که از هدف آن آموزشگاه یا موسسه آگاه باشید.

 

ویژگی های منحصر به فرد این مرکز

-          تدریس گرامر در این مرکز به صورت تک نفره برگزار می گردد و علت آن متفاوت بودن سطح دانشجویان می باشد. علاوه بر این کلاس های تک نفره از کیفیت آموزشی بالاتری برخوردارند.

-          محل تشکیل کلاس گرامر این مرکز در خود مراکز و در صورت درخواست در محل پیشنهادی دانشجو برگزار می گردد.

-          هزینه ی کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان در طول دوره دریافت می گردد نه در ابتدای دوره.

-          هر دانشجو در این مرکز یک پشتیبان جهت برنامه ریزی آموزشی و گرفتن راهنمایی های لازم از وی را دارد.

-          در این مرکز از بهترین امکانات و روش ها جهت تسهیل آموزش استفاده می گردد.

 

چگونگی ثبت نام در دوره های خصوصی گرامر زبان انگلیسی

علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توانند در طول هفته با داشتن وقت قبلی به صورت حضوری اقدام به ثبت نام نمایند. در صورتی که تمایل به ثبت نام به صورت غیر حضوری دارید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

-          تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-          تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-          ارسال عبارت"کلاس خصوصی گرامر زبان " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز در اولین فرصت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

تدریس زبان انگلیسیدوره های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی آغاز شد.

ثبت نام دوره های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ویژه اردیبهشت ماه 93 آغاز گردید

آیا آموختن گرامر در یادگیری زبان شما تاثیر دارد؟

قطعا آموختن گرامر مفید است. در واقع گرامر زبان انگلیسی در آموختن زبان انگلیسی به طور موثرتر و سریعتر به شما کمک خواهد کرد. با آموختن گرامر در زبان می توانید خیلی چیزها را درک کرده بدون اینکه مجبور باشید از کسی بپرسید یا در کتابی به دنبال آن باشید.

اگر گفته می شود یک زبان را نباید بر اساس قواعد گرامری آموخت درست است ولی منظور این نیست که نباید گرامر زبان را یاد گرفت. بلکه منظور این است که تاکید باید بر روی ورودی باشد نه گرامر و در این فرآیند گرامر بسیار میتواند راه گشا باشد.

برخی از قواعد گرامری به قدری کمیاب هستند که تنها راه فراگیریشان مراجعه به کتاب های گرامر و یا آموختن در کلاس های زبان است.

در کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی کرایه چیان، گرامر در قالب تمرین و تکرار جملات و صحبت های شما آموزش داده می شود.

 

شیوه ثبت نام و رزرو کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز زبان کرایه چیان :

-          تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-          تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-          ارسال عبارت" تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی" به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-          ظرف کمتر از 24 ساعت، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

دلایل زبان آموزانی که مرکز زبان کرایه چیان را انتخاب کردند

-           این مرکز به زبان آموزان حق انتخاب داده است. زبان آموزان ما میتوانند پس از فقط یک جلسه شرکت در کلاس درصورت عدم رضایت بدون اینکه وجهی از آنها دریافت شود انصراف دهند.

-          هر زبان آموز یک پشتیبان دارد.

-          حتی برای زبان آموزانی که فرصت کمی برای مطالعه دارند برنامه ریزی مجزا دارد.

-          زبان آموزانی که خواهان برگزاری کلاس در خارج از محیط آموزشگاه هستند این امکان برایشان فراهم می شود.

-          اساتید مرکز زبان کرایه چیان از اساتید به نام هستند.

 

روند برگزاری کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی مرکز زبان کرایه چیان :

-          تعیین سطح ،

-          تخمین زمانی و ترمی که هر زبان آموز تا پایان دوره نیاز دارد،

-          تشکیل کلاس ها در محل توافقی بین مدرس و زبان آموز،

-          آموزش گرامر به صورت روان و قابل فهم،

-          همراهی شما توسط یک پشتیبان در طول دوره برای برنامه ریزی و روش درست مطالعه ی زبان انگلیسی.

لازم به ذکر است که در کلاس های خصوصی فرصت کافی برای رفع اشکال و همچنین صحبت کردن بیشتر از کلاس های چند نفره است.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here