Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MHLE

ثبت نام کلاس آزمون MHLE

  • مشاهده در قالب PDF

سوالات آزمون MHLEآغاز ثبت نام کلاس آزمون MHLE

ثبت نام کلاس آزمون MHLE ویژه اولین آزمون زبان MHLE در سال 93 ( آزمون زبان انگلیسی دکتری – گرایش پزشکی ) آغاز گردید.

با توجه به موفقیت این مرکز در 3 سال گذشته در برگزاری کلاس های تخصصی زبان آزمون دکتری از جمله آزمون MHLE ، دور جدید این کلاس ها بدون تفاوت در سیستم آموزشی این مرکز آغاز خواهد شد .

این کلاس ها به صورت فشرده و تخصصی برگزار خواهد شد .

در این مرکز هر دانشجو دارای یک کلاس منحصر به فرد به همراه یک استاد تخصصی می باشد .

برای هر دانشجو یک کلاس جداگانه و تفکیک شده برگزار خواهد شد .

رساندن دانشجویان در سطح های زبانی گوناگون به موفقیت در آزمون MHLE تجربه تخصصی ما در این سه سال بوده است  .

با اطمینان کامل از سیستم آموزشی خود بر تسلط مدرسین این مرکز بر روی آزمون کار خود را در معرض مقایسه قرارداده ایم .

دریافت شهریه در طول دوره و نه در ابتدای دوره خود گواهی دیگر بر تسلط این مرکز بر آزمون خواهد بود.

 

برنامه آموزشی کلاس آزمون MHLE

تعیین سطح ، شناخت نقاط ضعف در مهارت های آزمون گام اول

تدریس ساده و مفهومی زبان در چهارچوب آزمون MHLE گام دوم

تدریس تکنیک ها و نکات آزمون زبان MHLE گام سوم

کار بر روی نونه سوالات آزمون MHLE | نمونه سوالات شبیه سازی آزمون MHLE گام چهارم

برگزاری آزمون شبیه سازی شده آزمون MHLE گام پنجم

برطرف کردن نقاط ضعف پایانی گام ششم و  آخرین گام تا موفقیت شماست

دانشجویان شهرستانی و دانشجویانی که نمیتوانند در این دور از کلاس های آزمون MHLE شرکت نمایند میتوانند بسته های آموزشی مکاتبه ای این مرکز را دریافت نمایند .

 

مرکز برگزاری کلاس های آزمون زبان MHLE

-           شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، میدان رسالت ، مترو علم و صنعت

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، چهارراه ولیعصر

 

نحوه رزرو و ثبت نام در کلاس آزمون زبان تولیمو :

-          تماس با شماره 77497626 به صورت سراسری در هر دو شعبه

-          ارسال کلمه " MHLE " یا " آزمون زبان دکتری - پزشکی "  به همراه نام خانوادگی به صورت پیامک به سامانه پیام کوتاه آموزشگاه زبان کرایه چیان به شماره 5000206040600

ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد .

-          تماس با شماره تماس 09126186234 به صورت هماهنگ در ساعات غیر اداری جهت رزور کلاس MHLE

برگزاری آزمون MHLE مورخ 3 بهمن 92

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MHLEآزمون MHLE مورخ 3 بهمن 92 برگزار گردید

آزمون زبان دکتری ویژه دانشجویان پزشکی ( آزمون MHLE ) مورخ 3 بهمن ماه 92 در دانشگاه پزشکی علوم پزشکی برگزار گردید.

همانند دوره های پیشینن این مرکز پس از آزمون پذیرای دانشجویان خود بود تا بتواند با دانشجویان خود سوالات آزمون را بررسی نمایند .برای اولین بار دانشجویانی که در این مرکز ثبت نام نکرده بودند جهت بررسی سوالات MHLE نیز میتوانستند پس از آزمون در این مرکز حاضز شوند تا سوالات آزمون را به همراه کادر این مرکز بررسی نمایند .

بررسی سوالات برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان و همچنین بررسی میزان شباهت و همچنین تکراری بودن سوالات کار شده در کلاس های تخصصی آزمون MHLE در این مرکز با سوالات آزمون را دارد.

 

بررسی سوالات آزمون mhle

سوالات آزمون mhle همچنان به گونه ای مطرح میگردد که دایره لغات نسبت بالایی به همراه نکات گرامری بالا را به همراه خود دارد .

پاسخگویی به سوالات Listening آزمون زبان MHLE دارای  تکنیک ها و نکات خاص خود می باشد . این قسمت برای بسیاری از دانشجویان سخت ترین آزمون شمرده میشود چرا که پاسخگویی به سوالات شنیداری خواهان تمرکز بالایی می باشد و تمرکز بیش از حد بر روی یک سوال سبب از دست رفتن سوال بعدی نیز خواهد شد .

پاسخگویی به سوالات گرامر آزمون زبان MHLE قسمتی خوب برای نمره خواهد بود چرا که بسیاری از سوالات با فرمول و تکنیک ها قابل جواب دادن می باشد و بدون دانستن معنی تک تک لغات میتوان به سوالات به آسانی پاسخ صحیح داد .

و پر سوال ترین قسمت آزمون MHLE قسمت درک مظلب می باشد .هر دانشجو با استفاده  صحیح از این قسمت میتواند نمره موفقیت خود را کامل کند .

مجموعه زبان کرایه چیان معتقد است میتوان از این قسمت حداکثر نمره را با یادگیری نکات و شیوه های تست زنی در این قسمت به همراه آموزش مفهومی زبان در چهارچوب آزمون زبان MHLE دریافت نمود .

 

ثبت نام کلاس آزمون MHLE ویژه آزمون بعدی

با توجه به اینکه آزمون بعدی MHLE در سال 93 و در اوایل اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد آغاز رزرو و ثبت نام کلاس MHLE آغاز خواهد شد .

-          تماس با شماره 77497626 به صورت سراسری در هر دو شعبه

-          ارسال کلمه " MHLE " به همراه نام خانوادگی به صورت پیامک به سامانه پیام کوتاه آموزشگاه زبان کرایه چیان به شماره 5000206040600

ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد .

-          تماس با شماره تماس 09126186234 به صورت هماهنگ در ساعات غیر اداری جهت رزور کلاس های تخصصی آمادگی آزمون زبان دانشگاه آزاد اسلامی ( آزمون MHLE )

بسته خود آموز ویژه آزمون MHLE

  • مشاهده در قالب PDF

سوالات آزمون MHLEبسته خودآموز آزمون MHLE

بسته خودآموز آزمون MHLE ویژه دانشجویان شهرستانی ویرایش اسفند ماه 92 آماده گردید .

این بسته ویژه آن دسته از دانشجویانی می باشد که ساکن شهرستان می باشند و نمیتوانند در کلاس های آمادگی آزمون زبان پزشکی ( آزمون زبان MHLE ) شرکت نمایند .

این بسته دارای هر سه آیتم آزمون ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب )می باشد

 

توضیحات تکمیلی بسته خودآموز آزمون MHLE

این بسته توسط اساتید این مرکز به گونه ای تهیه و تدوین شده است که دانشجویانی که نمی توانند در کلاس mhle این مرکز  شرکت نمایند بتوانند خود با خواندن این بسته آموزشی در هر سه آیتم ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) مسلط شوند .

این بسته دارای یک نرم افزار در قالب یک CD می باشد که ویژه مهارت شنیداری می باشد .

دانشجویان شهرستانی که میخواهند با سوالات شنیداری آزمون آشنا شوند و تعداد زیادی از نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون را قبل از آزمون حل نمایند این بسته کمک بسزایی در بالا بردن نمره شما در این مهارت خواهد کرد .

یک جزوه یک صد و پنجاه صفحه ای در خصوصی تدریس آیتم به آیتم آزمون به صورت شیوا و مفهومی ویژه زبان پزشکی ( آزمون MHLE )  در بسته می باشد که پس از هر درس نمونه سوالات MHLE | تست هایی را خواهید زد که بسیاری از آن ها را در آزمون های پیشین دیده اید و بسیاری از آنها شبیه سازی شده سوالات آزمون MHLE می باشد  .

پس از پایان تست های شبیه سازی شده در هر درس باز هم شما جواب های تشریحی خواهید دید.

آیتم گرامر در این جزوه به گونه ای طراحی شده است که میتواند تکیه گاه خوبی برای آمادگی آزمون و همچنین عبور شما از سد این آزمون باشد .

در پایان این جزوه شما 22 سری آزمون با جواب به صورت آزمون کلی خواهید داشت که با حل آن ها دیگر مطلبی نخواهد ماند که نخوانده باشید .

 

نحوه سفارش و دریافت بسته آزموشی آزمون MHLE

زبان آموزان جهت دریافت بسته آموزشی آزمون MHLE می باست مبلغ 75 هزار تومان به شماره حساب مرکز آموزش زبان کرایه چیان واریز نمایند و پس از آن شماره ارجاع یا پیگیری خود را به همراه آدرس کامل پستی خود به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 پیامک نمایند . بسته ظرف مدت 24 ساعت از طریق پست پیشتاز برای دانشجویان ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر است زبان آموزان هیچ هزینه ای بابت پست پیشتاز پرداخت نخواهند کرد و هزینه های مربوطه توسط مرکز زبان کرایه چیان پرداخت می گردد .

همچنین لازم به ذکر است این هزینه تنها ویژه ماه اسفند ماه 92 می باشد و تغییرات در قیمت از ابتدای سال 93 اعمال خواهد شد .

شماره حساب : 17180046811141

شماره کارت : 6274121143270163

نزد بانک اقتصاد نوین ( کرایه چیان )

فردا 3 بهمن ماه 92 آزمون MHLE برگزار خواهد گردید

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون mhleفردا 3 بهمن ماه آخرین آزمون MHLE در سال 93

فردا 3 بهمن ماه 92 آخرین آزمون MHLE ( آزمون زبان دکتری) ویژه دانشجویان پزشکی در سال 92 برگزار خواهدشد این درحالی می باشد که اولین آزمون زبان mhle در سال 93 در اوایل ماه اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد .

این مرکز فردا پس از برگزاری آزمون زبان MHLE از ساعت 14 الی 18 فعال و پذیرای دانشجویان خود جهت بررسی سوالات آزمون خواهد بود.

همچنین دانشجویانی که در این مرکز و در کلاس تخصصی آزمون MHLE نتوانسته بودند شرکت کنند نیز میتوانند پس از آزمون MHLE در ساعات 14 الی 18 به شعبه مرکزی ( میدان رسالت ، خیابان فرجام ، پلاک 620 ) مراجعه نمایند .

بررسی سوالات و میزان شباهت سوالات آزمون MHLE با نمونه سوالات MHLE کار شده در این مرکز در حضور دانشجویان صورت خواهد پذیرفت .

 

اطلاعاتی کوتاه در مورد آزمون MHLE مورخ 3 بهمن 92

آزمون mhle فردا 3 بهمن راس ساعت 9 صبح آغاز خواهد گردید.

محل برگزاری آزمون زبان MHLE دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود .

آدرس دانشگاه علوم پزشکی : بزرگراه همت ، جنب برج میلاد می باشد .

حضور دانشجویان در محل برگزاری آزمون زبان MHLE قبل از ساعت 8:45 الزامی می باشد و درهای حوزه آزمون ساعت 8:45 بسته خواهد شد .

کارنامه آزمون MHLE (آزمون زبان دکتری) ویژه دانشجویان دکتری از ساعت 18 روز چهارشنبه 9 بهمن ماه 92 بر روی سامانه اینترنتی وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت .

لازم به ذکر است این آزمون کارنامه چاپ شده نخواهد داشت و دانشجویان کارنامه خود را باید از ظریق سامانه اینترنتی آژمون پرینت نمایند .

 

کلاس های آمادگی اولین آزمون MHLE سال 93

دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون MHLE میتوانند از راه های ذیل و از روز شنبه 5 بهمن ماه 92 اقدام به رزرو کلاس MHLE در این مرکز نمایند .

-          تماس با شماره 77497626 به صورت سراسری در هر دو شعبه

-          ارسال کلمه " MHLE " به همراه نام خانوادگی به صورت پیامک به سامانه پیام کوتاه آموزشگاه زبان کرایه چیان به شماره 5000206040600

ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد .

-          تماس با شماره تماس 09126186234 به صورت هماهنگ در ساعات غیر اداری جهت رزور کلاس های تخصصی آمادگی آزمون زبان دانشگاه پزشکی ( آزمون MHLE )

آزمون MHLE

  • مشاهده در قالب PDF

کلاس آزمون MHLE

کلاس آزمون MHLE :

با توجه به افزایش متقضی شرکت در کلاس آمادگی آزمون MHLE ویژه آزمون 3 بهمن 92 و همچنین با توجه به پایان ثبت نام کلاس MHLE دور جدید کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE به صورت تک جلسه آغاز گردید .

 

شرایط کلاس تک جلسه آزمون MHLE :

با توجه به زمان باقی مانده تا برگزاری آخرین آزمون زبان دکتری ( MHLE ) سال 92 این دور از کلاس های تک جلسه آزمون MHLE به صورت تک جلسه و فشرده برگزار خواهد شد . در این دور از کلاس های تک جلسه هر دانشجو دارای یک کلاس منحصر به فرد با همراه یک استاد تخصصی می باشد . کلاس MHLE فشرده این مرکز در هر دو شعبه به صورت مجزا برای هر دانشجو برگزار خواهد شد .

 

برنامه آموزشی کلاس MHLE این مرکز :

شناسایی نقاط ضعف هر دانشجو در هر سه بخش آزمون زبان MHLE و بر طرف کردن آن اولین گام

تدریس تکنیک های آزمون MHLE و نکات به همراه آموزش قسمت های نمره آور آزمون MHLE گام دوم

کار بر روی نمونه سوالات آزمون MHLE و همچنین سوالات شبیه سازی شده MHLE گام سوم

برگزاری آزمون شبیه سازی شده آزمون مشابه آزمون گام آخر از این دور از کلاس های تخصصی آزمون MHLE در این مرکز می باشد .

 

کلاس های تک جلسه آزمون متناسب است با :

برخی از دانشجویان شرکت کننده در آزمون زبان دکتری ( MHLE ) تنها چند نمره کم می آورند تا بتوانند از سد این آزمون با موفقیت بگذرند و یا برخی از داوطلبان دیگر فرصتی برای ارایه این مدرک به دانشگاه ندارند .

کلاس های تک جلسه آزمون MHLE فرصتی می باشد که دانشجویان بتوانند به شیوه ای آسان نمره خود را یه صورت چشمگیری بالا ببرند .

 

شعبات این مرکز جهت برگزاری کلاس MHLE :

-          شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، میدان رسالت ، مترو علم و صنعت

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، چهارراه ولیعصر

 

نحوه رزرو و ثبت نام در کلاس آمادگی آزمون MHLE :

-          تماس با شماره تماس 77497626 ( به صورت هماهنگ در هر 2 شعبه ) در ساعات اداری جهت رزرو کلاس MHLE

-          ارسال کلمه " MHLE-TAK " به همراه نام خانوادگی به صورت پیامک به سامانه پیام کوتاه اختصاصی این مرکز به شماره 5000206040600

ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد .

-          تماس با شماره تماس 09126186234 به صورت هماهنگ در ساعات غیر اداری

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، چهارراه ولیعصر

-          شعبه شماره 3 ) خیابان پیروزی ، خیابان دهم فروردین

شماره تماس : 77497626 به صورت هماهنگ ئر هر سه شعبه

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here آزمون MHLE آزمون MHLE