Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MHLE

آزمون mhle , آزمون زبان وزارت بهداشت

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MHLE , ثبت نام آزمون MHLEکلاس آمادگی آزمون MHLE

با برگزاری آزمون زبان MHLE مورخ 17 خرداد 94 و با توجه به زمان آزمون بعدی که در تاریخ 1 مرداد سال 94 برگزار می شود برنامه زمانی و سیستم آموزشی این مرکز برای آزمون آینده اعلام گردید.

کلاس های آمادگی آزمون MHLE ( آزمون زبان وزارت بهداشت ) در این ترم نیز همچون 4 سال گذشته به صورت مجزا برای هر دانشجو در این مرکز برگزار خواهد شد  ،این موسسه 4 سال مداوم برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون MHLE می باشد و در این زمینه ، کلاس های این مجموعه سیستم اجرایی خاصی را دارا می باشد که کاملا به نفع زبان آموز بوده و راه کسب نمره از این آزمون را برای دانشجویان با سطح های زبانی مختلف حتی ضعیف را بسیار ساده و آسان نموه است .

در کلاس های این مرکز هر دانشجو دارای یک کلاس اختصاصی و مجزا با یک استاد مسلط بر روی قواعد آزمون کار خواهد کرد ، در این شرایط دانشجو در هر سطح زبانی که باشد کلاس ها شروع خواهد شد و در چهارچوب و قالب خود آزمون نکته به نکته به زبان ساده به دانشچو تدریس خواهد شد

این موسسه با اطمینان به کیفیت آموزش خود ،  کار خود را در معرض مقاسه قرار میدهد و دانشچویان می توانند یک جلسه در این مرکز شرکت کنند و با مقایسه تخصص این مرکز با سایر مراکز آموزشی  در این آزمون خود با خیال راحت تصمیم به ادامه کار با این مجموعه بگیرد.

 

ویژگی  کلاس mhle این مرکز

کلاس های آمادگی مرکز  زبان کرایه چیان برای MHLE دارای ویژگی های می باشد که در زیر به تعدادی اشاره شده است:

در این مرکز برای تسریع آموزش از اساتید تخصصی در زمینه آزمون زبان وزارت بهداشت استفاده می شود.

یکی از مزیت های این مرکز ،  دانشجو با هر سطح از زبان می تواند در کلاس ها شرکت کند و با توجه به سطح ربانی خود در کوتاهتربن زمان ممکن آماده آزمون شود .

تدریس mhle در این مرکز به صورت تکنفره برگزار می شود که با سیستم زمانی شناور همراه می باشد این سیستم مناسب کسانی می باشد که محدودیت زمانی دارند.

در مرکز زبان کرایه چیان از اساتید حرفه ای و متخصص استفاده می شود.

 

روند آموزشی مباحث آزمون زبان MHLE

روند آموزشی مباحث MHLE توسط اساتید تخصص از قرار زیر است:

تمامی مباحث به صورت نکته به نکته و با برنامه آموزشی نوین به دانشجو ارائه می شود.

در طول دوره بر روی نمونه سوالات Mhle کار می شود.

روند اصلی کلاس به صورت تمرین و تکرار است.

مطالب در کلاس برای تفهیم بیشتر و درک بهتر به صورت فارسی –انگلیسی بیان می شود.

سوالات آزمون های گذشته با دانشجو تمرین می شود.

در صورت نیاز در پایان یک آزمون شبیه سازی شده از دانشجو گرفته می شود.

 

تماس با آموزشگاه زبان کرایه چیان

چنانچه تمایل دارید در کلاس های تخصصی آمادگی ویژه آزمون mhle شرکت کنید میتوانید از راه های زیر اقدام به ثبت نام نمایید.

شماره تماس 77497626 در ساعات اداری

شماره تماس 09126186234 در ساعات غیر اداری

یا ارسال عبارت ( کلاس آمادگی آزمون  mhle)به شماره پیامکی 5000206040600

طی 24 ساعت آینده مشاوران ما با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی می نمایند.

اولین آزمون mhle در سال 94

  • مشاهده در قالب PDF

ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشتآزمون MHLE , آزمون وزارت  بهداشت ، ویژه فروردین ماه 94

با برگزاری آخرین آزمون زبان وزارت بهداشت ، آزمون MHLE در سال 93 مورخ 30 بهمن ماه پرونده کلاس های آمادگی این آزمون ها در این مرکز برای سومین سال فعالیت تخصصی بسته شد و از امروز برنامه کلاس های آمادگی آزمون MHLE ویژه اولین آزمون سال 94 آغاز خواهد شد .

سیستم آموزشی این مرکز بدون هرگونه تغییری همانند سه سال گذشته با سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس برگزار خواهد شد تا دانشجو در هر سطح زبانی بیشترین احتمال موفقیت را با یک بار شرکت در آزمون داشته باشد و دیگر نیازی به شرکت در آزمون دوم نباشد .

همچنین شایان ذکر است برگزاری کلاس ها با سیستم زمانی شناور برای دانشچویان شاغل و همچنین اعضای هیات علمی پابرچا می باشد .

سطح آزمون فوق شبیه سازی شده آزمون تافل در سطح آسانتر  و در مهارت های شنیداری ، لغات ، گرامر و درک مطلب می باشد . و بسته به شرایط دانشجو اگر زبان آموز حداقل نیمی از نمره آزمون را کسب نماید پذیرفته خواهد شد.

 

خاص بودن کلاس های آمادگی آزمون MHLE در این مرکز

رساندن دانشجویان در سطح های گوناگون به موفقیت در آزمون mhle تجربه تخصصی مرکز کرایه چیان در این 3سال بوده است.

کلاس ها با سیستم زمانی شناور برگزار می گردد که خود مشکل زمانی دانشچویان کارمند و همچنین اعضای هیات علمی دانشگاه ها را مرتفع خواهد نمود

اساتید مجرب این مرکز توانسته اند با توانایی خاص خود و روش نوین در راستای موفقیت دانشجو گرامی تلاش کنند وزبان آموزان را کاملا برای آزمون آماده کنند لذا دانشجویان گرامی با وجود همچین اساتید حرفه ای با اعتماد بنفس کامل و خیال راحت می توانند به هدف خود برای قبولی در آزمون mhle جامع عمل بپوشانند.

دریافت شهریه در طول دوره نه در ابتدای دوره ، اعتمادیست که این موسسه به کادر آموزشی و برنامه برگزاری کلاس های خود داد.

 

روش آموزشی، کلاس آمادگی MHLE

در کلاس های آمادگی آزمون ام اچ ال ای آموزش تنها در چهارچوب و قالب خود آزمون به زبان ساده و شیوا می باشد

استاد در این دوره  تکنیک ها و نکات کلیدی آزمون MHLE آموزش می دهد و سوالات شبیه سازی شده در اختیار دانشجو قرار می گیرد وبر روی آنها تکرار و تمرین می شود.

تکنیک ها و قواعد تست زنی برای آزمون وزارت بهداشت به شما دانشجویان به صورت ساده و قابل فهم آموزش داده می شود.

در صورت نیاز آزمون شبیه سازی شده MHLE برای دانشجو برگزار خواهد شد تا وی برای آزمون اصلی کاملا آماده باشد.

در این مرکز برای سرعت بخشیدن به روند آموزش و بهره بردن از زمان در دوره MHLE از اساتید تخصصی استفاده می شود.

در طول این دوره یک پشتیبان دانشجو را همراهی می کند تا بتواند پاسخگوی سوالات شما به هنگام ثبت نام در آزمون MHLE باشد

 

پل ارتباط با ما برای شرکت در آزمون MHLE

برای ثبت نام و رزرو کلاس آمادگی این دوره:

تماس در ساعات اداری :77497626

تماس در ساعات غیر اداری:09126186234

اگر میخواهید مشاوران آموزشگاه کرایه چیان با شما تماس بگیرند و شما را برای دوره MHLE راهنمایی کنند نام و نام خانوادگی خود را همراه با عبارت " کلاس MHLE " ویا " تدریس MHLE "  به سامانه  5000206040600 پیامک کنید تا مشاوران این مرکز طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند.

موسسه کرایه چیان برای موفقیت شما تلاش می کند، آسان موفق شوید ...

تدریس mhle

کلاس آمادگی آزمون MHLE , آزمون 30 بهمن 93

  • مشاهده در قالب PDF

ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشتکلاس  آمادگی , آزمون MHLE , ویژه 30 بهمن 93

مرکز زبان کرایه چیان برگزاری کلاس های آمادگی آخرین آزمون MHLE سل 93 را آغاز نموده است با شروع ثبت نام این دور از کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE سومین سال فعالیت این مرکز ویژه این آزمون تمام و وارد چهارمین سال فعالیت خود به صورت تخصصی در حوزه آزمون زبان دکتری خواهد شد . دور جدید کلاس های این مجموعه همچون ادوار گذشته و با سیستم آموزش سابق خود ، بدون تغییر برگزار خواهد شد در این مجموعه با توجه به سطح زبان متفاوت هر دانشجو در این مقطع کلیه کلاس ها برای هر دانشجو به صورت مجزا برگزار می گردد به دلیل محدودیت ظرفیت از متقاضیان شرکت دراین کلاس ها درخواست میشود تنها در زمان مقرر نسبت به رزرو و نکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

تمایزات کلاس MHLE در این مرکز با سایز مراکز

-        در این مرکز کلاس های آمادگی آزمون MHLE , آزمون زبان وزارت بهداشت به صورت تک نفره و با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار می گردد.در این کلاس ها هر دانشجو برای آموزش از یک استاد متخصص در زمینه آزمون زبان وزارت بهداشت استفاده می نماید.

-        در این مرکز سیستم زمانی کلاس MHLE برای اعضای هیات علمی و همچنین دانشجویان ارشد شاغل به صورت شناور میباشد و دانشجوبان میتوانند با توجه به زمانی که در اختیار دارند ساعات کلاس ها را تعیین نمایند.

-        در طول دوره دانشچو دارای یک پشتیبان می باشند که پاسخگوی سوالات شما در حین ثبت نام آزمون MHLE , آزمون زبان وزارت بهداشت می باشد .

-        دانشجویان در طول کلاس با اساتید مجرب و متخصص در کلاس MHLE کار خواهند کرد تا کلاس ها  بیشترین درصد رضایت دانشجو را جلب نماید.

-        این مرکز با تکیه بر سابقه ی بیش از سه سال در زمینه آموزش زبان تخصصی و با اطمینان به عملکرد آموزش خود به دانشجو فرصت انتخاب مرکز آموزشی مورد نطر خود را پس از اولین جلسه شرکت در کلاس خواهد داد.

 

شیوه آموزش MHLEدر مرکز زبان کرایه چیان

-       در گام نخست بر اساس سطح زبان دانشجو ، دانشجو زبان را به صورت ساده و مفهومی تنها در چهارچوب و قالب آزمون MHLE آغاز خواهد نمود

-         در این مرکز برای دانشجویان ضعیف بخش اعظم کلاس برای درک دانشجو به زبان فارسی تدریس خواهد شد

-        در طول دوره تمامی نمونه سوالات آزمون های پیشین MHLE در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز دانشجو آزمون شبیه سازی شده MHLE وزارت بهداشت نیز از دانشجو گرفته خواهد شد.

-        تمرین و تکرار و کار بر روی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون MHLE بخشی دیگر از کار این مرکز درر کلاس های آمادگی می باشد

-        در طول دوره تکنیک های تست زنی و پاسخ دهی آزمون وزارت بهداشت به دانشجو تدریس میشود که کمک شایانی به افزارش نمره داوطلب در هر سطح زبانی می نماید

 

تماس با مرکز زبان کرایه چیان جهت رزرو کلاس ها

متقاضیان ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون MHLE وزارت علوم جهت رزرو کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند از راههای زیر با مرکز زبان کرایه چیان در ارتباط باشند.

تماس با شماره تلفن ثابت 77497626  در ساعات اداری

تماس با شماره همراه  09126186234 در ساعات غیر اداری

ارسال عبارت ( آزمون MHLE ) و یا عبارت ( آزمون زبان وزارت بهداشت ) به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی 5000206040600 که در این صورت مشاوران ما جهت انجام راهنمایی های بیشتر و پاسخ به سوالات شما عزیزان ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون زبا وزارت بهداشت , آزمون MHLE , ویژه 11 دی ماه

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MHLEکلاس آمادگی آزمون mhle ویژه 11 دی ماه 93 :

با برگزاری آزمون MHLE مورخ 29 آبان ماه 93 برنامه زمان یندی شروع کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت ویژه آزمون 11 دی ماه 93 اعلام گردید و بموجب این برنامه ، دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های این مرکز میتوانند ظرف مدت یک هفته نسبت به رزرو و تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند .

مرکز زبان کرایه چیان با پشتوانه سه سال سابقه تخصصی در برگزاری کلاس های آزمون زبان وزارت بهداشت اینک تنها مجری برگزار کننده کلاس های تک نفره ( هر دانشجو یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی ) می باشد . سیستم آموزشی این مرکز همانند دوره های پیشین  به صورت تفکیک شده برای هر دانشجو و متناسب با سطح زبانی خود دانشجو می باشد  .

 

ویژگی کلاس های mhle  ( آزمون  زبان وزارت بهداشت ) :

سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس در این مرکز متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که دارای محدودیت زمانی می باشند و دیگر فرصت آزمون و خطا نخواهند داشت و همچنین فرصتی طلایی برای آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که خود را در زبان ضعیف می دانند و می بایست مدرک آزمون MHLE را دریافت نمایند .

سیستم زمانی کلاس های آزمون زبان وزارت بهداشت - آزمون زبان mhle  به صورت شناور میباشد تا داوطلبان شاغل و اعضای هیات علمی نیز بتوانند در کلاس ها حضور داشته باشند .

در ابن مرکز جهت تسریع در اموزش اساتید تخصصی خود آزمون همراه شما خواهند بود .

شهریه کلاس ها مانند کلاس های گروهی محاسبه میشود ولی برای اطمینان شما عزیزان از کیفیت کلاس ها و جلب رضایت شما پرداخت کل هزینه در طول دوره است نه در ابتدای آن.

مزیت این کلاس ها این است که دانشجو با هر سطحی از زبان که باشد با شرکت در این کلاس ها توانایی این را کسب کرده که در ازمون نمره خوبی را دریافت نماید.

 

سیستم آموزشی کلاس های MHLE   :

در کلاس MHLE این مرکز  سطح دانشجو سنجیده شده و متناسب با آن آموزش شروع میشود تا زمانی که فرد به صورت کامل توانایی لازم را کسب کرده باشد ودر ازمون به راحتی شرکت کند .

تدریس تکنیک ها و نکات کلیدی آزمون MHLE بخشی مهم از این دور از کلاس های آمادگی این مرکز می باشد .

تکرار و تمرین بسیار بر روی سوالات MHLE دوره های گذشته

سوالات شبیه سازی شده در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد و بر روی آنها تکرار و تمرین میشود

تکنیک ها و قواعد تست زنی برای آزمون وزارت بهداشت به شمادانشجویان به صورت ساده و قابل فهم  اموزش داده میشود .

 

برای ارتباط با ما برای شرکت در کلاس های mhle :

برای رزرو و ثبت نام در کلاس mhle با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس در ساعات اداری با شماره 77497626

تماس در ساعات غیر اداری با شماره 09126186234

و یا ارسال عبارت ( کلاس mhle ) یا ( آزمون زبان وزارت بهداشت ) به سامانه پیامکی ما به همراه نام و نام خانوادگی خوذ به شماره 5000206040600

مشاوران ما در مرکز در اولین فرصت طی 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت .

کلاس آمادگی آزمون MHLE مورخ 29 آبان

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MHLEثبت نام کلاس آمادگی MHLE ویژه ی آزمون 29 آبان ماه

با توجه به برگزاری آزمون MHLE مورخ 20 شهریور ماه ثبت نام کلاس آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت به مدت یک هفته آغاز خواهد شد .

مرکز زبان کرایه چیان اقدام برای سومین سال پیاپی اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی MHLE می نماید. روند کلاس ها در این دوره نیز همچون ادوار گذشته می باشد که توضیجات زیر را در زیل میتوانید مشاهده نمایید . این آزمون بیست و پنجمین آزمونی خواهد بود که توسط وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

زمان ثبت نام  آزمون MHLE در تاریخ 3 آبان ماه، برگزاری آزمون 29 آبان و زمان صدور کارنامه MHLE 5 آذر ماه خواهد بود.

با توجه به محدودیت در ثبت نام در کلاس ها، از داوطلبان گرامی خواهشمندیم برای ثبت نام در کلاس MHLE این دوره از هم اکنون اقدام نمایند. لازم به ذکر است که پس از تکمیل ظرفیت کلاس ها به هیچ عنوان افزایش ظرفیت نخواهیم داشت.

آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت

زمان ثبت نام آزمون MHLE

زمان برگزاری آزمون MHLE

زمان صدور کارنامه آزمون MHLE

دروه بیست و پنجم

3 آبان

29 آبان

5 آذر

دروه بیست و ششم

15 آذر

11 دی

17 دی

دروه بیست و هفتم

4 بهمن

30 بهمن

6 اسفند

 

یادگیری آسان مباحث  آزمون MHLE تنها در مرکز زبان کرایه چیان

این دوره ویژه ی داوطلبانی برگزار می گردد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری  را دارند و با توجه به سابقه ی 3 ساله ی این مرکز در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون MHLE ، دانشجویان با همراه شدن با مرکز زبان کرایه چیان در طی زمانی اندک و به صورت فشرده برای این آزمون آماده خواهند شد.

برای بهبود هرچه بیشتر عملکرد دانشجویان در آزمون، این مرکز برای هر دانشجو به صور تخصصی یک کلاس برگزار خواهد نمود و بر اساس تجزیه و تحلیل سطح زبان هر دانشجو، روند آموزشی ای که برای وی درنظر گرفته می شود به او اعلام خواهد شد.

دوره ای که برگزار خواهد شد مختص آزمون MHLE بوده به گونه ای که دانشجو با هر سطحی از زبان در انتهای این دوره توانایی کسب نمره مطلوب را خواهد داشت.

 

ویژگی آموزشی کلاس های آمادگی آزمون وزارت بهداشت – MHLE

-        در این مرکز کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری به صورت تک نفره برگزار می گردد. در صورتی که شهریه ی دریافتی از داوطلبان مطابق با شهریه ی کلاس های گروهی می باشد.

-        برگزاری کلاس های آزمون وزارت بهداشت MHLE با سیستم زمانی شناور برای دانشجویان شاغل

-        مرکز زبان کرایه چیان تنها مرکزی است که جهت تسریع در روند آموزش از پشتیبان های مجرب و خبره به ازای هر دانشجو بهره می گیرد که پاسخگوی سوالات تکمیلی آزمون باشد .

-        داوطلبانی که ادوار گذشته با ما همراه بودند بر این موضوع به خوبی واقفند که مطالب آموزش داده شده در کلاس دارای بیشترین مقدار همپوشانی با آزمون MHLE می باشد.

-        در طول دوره آزمون های شبیه سازی شده به صورت متوالی برای بررسی عملکرد داوطلب برگزار می گردد.

-        در مرکز زبان کرایه چیان می توانید شهریه تان در در طول دوره پرداخت نمایید و الزامی جهت پرداخت آن در ابتدای دوره نخواهیم داشت.

-        در مرکز زبان کرایه چیان تنها از اساتید خبره و با تجربه دعوت به همکاری می گردد.

 

ویژگی کلاس های MHLE مرکز زبان کرایه چیان:

-        بخش اعظم آموزش مباحث  مرتبط با آزمون همراه با کار بر روی نمونه سوالات MHLE خواهد بود

-        ضمن اینکه یک بسته کامل از سوالات و تستهای منتخب MHLE در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد، بعلاوه یک آزمون شبیه سازی شده نیز اجرا و فرد متقاضی در طول دوره مجددا تعیین سطح خواهد شد.

-        سوالات بسته هایی که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است در کلاس ها تمرین و تکرار خواهد شد.

-        تکنیک ها و قواعد تست زنی آزمون وزارت بهداشت در طول دوره به صورت شیوا و مفهومی تدریس خواهد شد

-

پل های ارتباطی مرکز زبان کرایه چیان جهت رزرو کلاس MHLE :

تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

ارسال عبارت" آزمون MHLE" یا " آزمون زبان وزارت بهداشت " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز در اولین فرصت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از سه راه طالقانی ، نرسیده به عباس آباد

-          شعبه شماره 3 ) خیابان پیروزی ، خیابان دهم فروردین

شماره تماس : 77497626 به صورت هماهنگ در هر سه شعبه

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here آزمون MHLE کلاس آزمون MHLE