Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس آزمون MHLE - آزمون زبان وزارت بهداشت

آزمون MHLE , کلاس آمادگی , اختصاصی امتحان مهر ماه

سوالات mhle , کلاس تضمینی mhle , تدریس ام اچ ال ایآزمون MHLE , کلاس آمادگی , ازمون 13 مهر ماه 96

با برگزاری تنها آزمون زبان وزارت بهداشت در تابستان 96 در تاریخ 12 مرداد ماه کلاس های آمادگی آزمون MHLE اختصاصی مهر ماه از طرف مرکز زبان کرایه چیان اعلام گردید.

برای ثبت نام و رزرو ، داوطلبان می بایست با تماس به هر یک از شعبات مد نظر ، حضور خود را قطعی کنند.

سیستم آموزشی این موسسه طبق 6 سال گذشته به روال کاری خود ادامه داده و تغییری در آن بوجود نیاورده است.

برنامه آموزشی این مرکز بدین صورت است که هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و تک نفره با یک استاد مجرب و اختصاصی آزمون MHLE می باشد.

اساتید انتخاب شده برای این آزمون ، مختص آن بوده و از تدریس مباحث اضافه و غیر آزمون خودداری شده است.

کلاس های تک نفره نسبت به گروهی از مزیت های بیشتری برخوردار است ، رفع نقاط ضعف دانشجو ، تحلیل و تجزیه سطح زبان داوطلب و تدریس از همان سطح ، ارائه نکات کلیدی و قلق های تست زنی برای دانشجویان حتی آن دسته از دانشجویانی که سطح زبان بسیار ضعیفی دارند در کمترین تعداد جلسات و در نهایت قبولی در آزمون.

پس از گذشت 6 سال از سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان دانشجویانی که در یک جلسه کلاس آمادگی MHLE را شرکت می کنند ، تفاوت این کلاس ها با سایر موسسات را احساس خواهند کرد زیرا اساتید مختص آزمون بوده و تدریس فقط در قالب و چهارچوب آزمون خواهد بود و همچنین نکات تست زنی کمک شایانی در قبولی آزمون خواهد داشت بنابراین داوطلبان بهترین کلاس را انتخاب خواهند کرد و برای این منظور موسسه کرایه چیان آیتمی در اختیار آن ها قرار داده که در پایان جلسه نخست اگر به هر نحوی از استاد یا محیط و یا هر چیز دیگر احساس نارضایتی کردند تنها هزینه یک جلسه را پرداخت کرده و اجباری برای ادامه کلاس ها و دریافت کل شهریه نمی باشد.

شناور بودن کلاس ها مزیت دیگر در کلاس های این آموزشگاه می باشد به طریقی که در پایان جلسه نخست فرمی جهت تنظیم برنامه و ساعت ها به داوطلب ارائه می شود که با هماهنگی استاد کلاس ها در آن موقع برگزار می شود و کمک قابل توجهی به افراد شاغل یا شهرستانی می کند.

 

سیستم آموزشی و ویژگی های کلاس های آمادگی MHLE

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان MHLE که به صورت ساده و قابل درک ارایه می شود.

استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در چارچوب امتحان ام اچ ال ای و تدریس مهارت های آزمون

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون MHLE

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته برای تثبیت

رفع اشکال نهایی برای دانشجو.

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون MHLE

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس MHLE می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز مرکزی ( فلکه دوم صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاسMHLE" و یا " تدریس سوالات MHLE" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون MHLE , آزمون زبان وزارت بهداشت , ویژه 12 مرداد 96

کلاس تضمینی MHLE , آزمون زبان وزارت بهداشت , تدریس MHLEکلاس آمادگی آزمون MHLE , آزمون 12 مرداد

با برگزاری آزمون MHLE در تاریخ 31 فروردین 96  و با توجه به تغییرات زمانی در برگزاری آزمون آینده ، ثبت نام کلاس آمادگی آزمون mhle زبان وزارت بهداشت ویژه آزمون 12 مرداد آغاز گردید   .

با پشتوانه  6 سال سابقه تخصصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE ، سیستم آموزشی این مرکز ویژه آزمون آینده نیز بدون تغییر خواهد بود  ، بدین نحو که  هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا  و اختصاصی خواهد بود ، کلاس به صورت تک نفره و با اساتید اختصاصی آزمون زبان وزارت بهداشت آغاز می گردد  . با استفاده از این آموزش دانشجویانی که مدت زمان زیادی از زبان انگلیسی به دور بوده اند کمک خواهد کرد به صورت فرمولی آموزش ببینند و در مرحله اول بتوانند بیشترین شانس برای قبولی و کسب نمره مطلوب خود را داشته باشند.

در این مجموعه ،  دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی از امکان شناور بودن کلاس ها بهره مند هستند بدین صورت که در پایان جلسه نخست خود برنامه زمان بندی کلاس ها را مدیریت می کنند.

 

چارت آموزشی کلاس های آمادگی آزمون MHLE

آموزش با ساده ترین روش ، به صورت تکنیک به تکنیک و فرمولی

تک نفره و مجزا بودن کلاس ها برای دانشجویان از ویژگی های مهم بشمار می آید زیرا کار فقط برروی نقاط ضعف یک دانشجو خواهد بود.

وجود آیتم شناور بودن کلاس ها برای شاغلین و دانشجویان شهرستانی در این آموزشگاه

کلاس های آمادگی آزمون MHLE در این آموزشگاه 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

ارایه نمونه سوالات ادوار گذشته و همچنین نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آیندهMHLE , که نتیجه آن از بین رفتن استرس و تثبیت ذهنی می باشد.

در نهایت موفقیت دانشجو در آزمون MHLE هدف اصلی این موسسه می باشد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون ام اچ ال ای

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس MHLE" و یا "آزمون زبان وزارت علوم" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون MHLE , کلاس آمادگی , اختصاصی 29 فروردین

کلاس mhle , تدریس mhle , آزمون زبان وزارت بهداشتکلاس آمادگی آزمون MHLE , اختصاصی آزمون 31 فروردین 96

با پشت سر گذاشتن سال 95 و همچنین برگزاری آخرین آزمون MHLE " آزمون زبان وزارت بهداشت " در تاریخ 28 بهمن ماه, شروع دوره جدید ثبت نام کلاس آمادگی آزمون MHLE مختص اولین آزمون سال 96 که دری تاریخ 31 فروردین ماه برگزار خواهد شد توسط مرکز زبان کرایه چیان اعلام شد.

دانشجویانی که تمایل به شرکت در این کلاس ها را دارند می توانند با مطالعه مطلب زیر نسبت به رزرو و ثبت نام کلاس اقدام نمایند .

سیستم آموزشی این مرکز آموزشی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت همانند 6 سال گذشته است و هیچ گونه تغییری در متد آموزشی صورت نگرفته است  بدین نحو که تدریس MHLE در این آموزشگاه برای هر دانشجو به صورت مجزا و یا دو نفره خواهد بود آموزش بر اساس نقاط ضعف دانشجو می باشد ، همچنین آموزش تنها در قالب و چارچوب آزمون خواهد بود.

اختصاصی بودن کلاس ها برای هر دانشجو این کمک را به دانشجویان ضعیف هم می نماید تا بدون یادگیری مطالب اضافه تنها در چهار چوب آزمون ، آموزش را شروع کنند و با مطالعه همان مطالب ، نمره ی آزمون را با شرکت در تنها یک بار در آزمون دریافت نمایند .

طول این دوره از  کلاس های آزمون زبان MHLE برای هر دانشجو , 10 جلسه 90 دقیقه ای خواهد بود که پس از گذشت 6 سال و کسب تجربه های فراوان در زمینه های آموزشی به قدری در کار خود اطمینان حاصل کرده که خود را به سایر موسسات مورد مقایسه قرار می دهد و این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهد که اگر به هر نحوی در پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کرد تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت مبلغ کل دوره نمی باشد

از دیگر ویژگی های این آموزشگاه شناور بودن زمان کلاس ها می باشد بدین صورت که دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی می توانند در پایان جلسه نخست برنامه کلاس های خود را مدیریت کنند

 

چارت آموزشی آزمون MHLE "31 فروردین"

در سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان شروع کار براساس سطح زبان فعلی دانشجو با استاد اختصاصی MHLE خواهد بود.

نکته قابل توجه و محسوس این آموزشگاه کلاس های تک نفره و یا دونفره بودن کلاسها  است , تجربه 6 ساله ما این را نشان می دهد که دانشجو در کلاس های گروهی نمی تواند ضعف های خود را برطرف کند و سبب کسر نمره قابل توجهی به واسطه نکات کوچک خواهد شد

اساتید مجرب ما ,  با روش های ساده آموزش را پیش می برند و تمامی نکته ها و قلق های آزمون MHLE را موازی تدریس آموزش خواهند داد.

برای تسلط کامل برروی آزمون , سوالات ادوار گذشته و همچنین برروی سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده کار خواهد شد.

برگذاری آزمون آزمایشی در صورت نیاز دانشجو

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با واحد غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز  ( شریعتی  ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس MHLE" و یا "کلاس آمادگی MHLE" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی آزمون MHLE , ویژه اسفند 95

کلاس آمادگی mhle , کلاس تضمینی mhleآزمون MHLE , کلاس های ویژه 28 بهمن ماه 95

با پشت سر گذاشتن آزمون 18 آذر ماه , ثبت نام دوره جدید کلاس های آمادگی آزمون MHLE " آزمون زبان وزارت بهداشت " اختصاصی 28 بهمن ماه , توسط مرکز زبان کرایه چیان اعلام گردید.

این مرکز طبق روال و تجربه 5 ساله خود , تمامی کلاس  آمادگی mhle را به صورت تک نفره و بدون تغییر ، اجرا می کند که سیستم آموزشی آن به تفصیل در ذیل بیان شده است .

کلاس آمادگی آزمون MHLE ویژه 28 بهمن ماه بدین صورت است که هر دانشجو دارای کلاس مجزا با یک استاد مجرب و تخصصی آزمون می باشد و کار براساس نقاط ضعف دانشجو در چارچوب و محتوای آزمون شروع می شود و دانشجویانی که درسطح زبانی نسبتا ضعیفی هستند می توانند  به آسانی در آزمون موفق باشد.

اساتید مجرب ما کار را براساس نقاط ضعف دانشجو شروع کرده و در کمترین زمان به سطح مطلوب می رسانند حتی دانشجویانی که از زبان فاصله داشتند و سطح پایینی دارند.

برای به نتیجه رسیدن در آزمون زبان mhle در زمان اندک شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون تسلط داشته و بدون ترس و استرس بتواند نمره قابل توجهی کسب کند.

این تجربه 5 ساله به ما اجازه می دهد تا با اطمینان کار آموزشی خود را با سایر موسسات مورد قیاس قرار دهیم .

چنانچه  دانشجویی پس از پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کرد یا احساس کرد که با این کلاس ها نمره مطلوب خود را دریافت نمی کند , تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشد.

به منظور راحتی و قابلیت تنظیم برنامه , برای دانشجویان شاغل و شهرستانی از جمله اعضای هیات علمی این موسسه آیتم شناور بودن کلاس ها را ارائه می کند بدین صورت که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد , برنامه زمانی را خود دانشجو تعیین می کند.

همچنین ویژگی دیگری که ما را از سایر موسسات مجزا می کند ارایه سوییت اختصاصی و مناسب در طول دوره ویژه دانشجویان شهرستانی می باشد.

 

چارت آموزشی کلاس های آمادگی MHLE

آموزش زبان انگلیسی به شکلی ساده و فرمولی برای دانشجویان در چهارچوب آزمون زبان MHLE

تدریس نکته های مهم و تکنیک های آزمون زبان MHLE در کنار درس

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارائه لغات پرتکرار آزمون زبان MHLE در قالب لوح فشرده

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس MHLE

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون زبان MHLE می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با واحد غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز  ( شریعتی  ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس MHLE " یا "کلاس آمادگی MHLE" به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی آزمون MHLE , اختصاصی 18 آذر

آزمون MHLE , کلاس آمادگی آزمون MHLE , ثبت نام MHLEآزمون MHLE , کلاس آمادگی اختصاصی آزمون 18 آذر ماه 95

با توجه به برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در تاریخ 29 مهر ماه 95 و زمان باقی مانده تا آزمون 18 آذر ماه , ثبت نام دوره جدید کلاس آمادگی آزمون MHLE آغاز گردید و دانشجویان برای حضور در این کلاس ها می توانند نسبت به رزرو  اقدام نمایند .

سیستم آموزشی این مرکز در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت همانند 5 سال گذشته  و بدون تغییری برگزار خواهد شد بدین صورت که در این مجموعه هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و تک نفره با یک استاد مسلط بر آزمون MHLE , کار آموزش را شروع می کنند .

ویژگی تک نفره بودن کلاس های آمادگی این آزمون در این 5 سال ، دریافت نمره برای هر دانشجو در سطح های زبانی مختلف حتی دانشجویانی که نسبتا ضعیف یا واقعا ضعیف هستند  می باشد . کار اموزش در چهارچوب ازمون و بر اساس نقاط ضعف دانشجو با ساده ترین ادبیات شروع می گردد

آموزش در کلاس آمادگی MHLE " آزمون زبان وزارت بهداشت " همراه با بیان تکنیک های آزمون می باشد ..

در توضیحات تکمیلی می بایست گفت برای دریافت نمره مطلوب در زمان اندک شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون تسلط داشته و بدون ترس و استرس بتواند نمره مطلوب خود را کسب کند.

شناور بودن کلاس ها ویژه  , دیگر مزیت این سیستم می باشد بدین صورت که دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی می توانند طبق برنامه زمانی خود کلاس ها را مدیریت نمایند.

با گذشت 5 سال از سیستم آموزشی مرکز زبان کرایه چیان , با اطمینان کامل , خود را در معرض مقایسه با سایر موسسات قرار می دهیم و این امکان را برای دانشجو فراهم می کنیم که با شرکت در یک جلسه کلاس های آمادگی آزمون MHLE اگر به هر نحوی از متد آموزش یا مسایل دیگر احساس نارضایتی داشتند فقط هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و احتیاجی به پرداخت شهریه نمی باشد.

روش تدریس اساتید این آموزشگاه براساس متد روز دنیا بوده و نکته های کلیدی آزمون را موازی با تدریس ارایه می دهند.

 

چارت آموزشی و ویژگی های کلاس آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان MHLE که به صورت ساده و روان ارایه می شود.

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون MHLE

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته

رفع اشکال نهایی برای تثبیت ذهنی دانشجو

در آخر در صورت نیاز دانشجو آزمون آزمایشی برگذار می گردد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون MHLE

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی MHLE " و یا " کلاس آزمون زبان وزارت بهداشت" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

کلاس تضمینی MHLE , کلاس تضمینی آزمون زبان وزارت بهداشت

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here