Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MCHE - آزمون MSRT

کلاس های آمادگی آزمون MSRT ، MCHE

کلاس MSRT , کلاس تضمینی MSRT , دانلود سوالات ام اس ار تیکلاس آمادگی MSRT , اختصاصی آزمون 31  شهریور 96

با پشت سر گذاشتن آزمون 27 مرداد ماه , ثبت نام دوره جدید کلاس آمادگی آزمون MSRT ویژه آزمون 31 شهریور ماه در موسسه زبان کرایه چیان اعلام شد.

کلاس های برگزاری آزمون MSRTMCHE در این آموزشگاه مانند 6 سال گذشته است زیرا رضایت دانشجویان و میزان قبولی آن ها ملاک برای ادامه شیوه آموزشی است.

کلاس های این مرکز ، تک نفره و مجزا تشکیل می شود و دلیل آن نیز رفع نقاط ضعف داوطلب به طور کامل و یادگیری بیشتر و موثر تر می باشد.

اساتید منتخب این موسسه از بین اساتید با تجربه و مختص آزمون MSRT می باشد و دانشجویان در هر سطح زبانی که باشند با استفاده از نکات کلیدی و قلق های پر تکرار آزمون می توانند به راحتی در آزمون پیش رو موفق باشند.

کار در این آموزشگاه توسط اساتید ، براساس نقاط ضعف دانشجو در چارچوب و محتوای آزمون شروع می شود و دانشجو به آسانی می تواند در هر سطحی که باشد در آزمون زبان MSRT موفق باشد.

آموزش در این سیستم در سه آیتم ( 1_گرامر 2_درک مطلب 3_آیتم شنیداری ) می باشد.

برای به نتیجه رسیدن در زمان کوتاه  شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون تسلط داشته و با اطمینان کامل در جلسه آزمون شرکت کرده و نمره قبولی را بگیرد.

از دیگر ویژگی های این متد این است که دانشجویانی که از زبان دور بوده اند و از یادگیری زبان فاصله داشته اند می توانند در کوتاهترین زمان و اندک تعداد جلسات ممکن در آزمون موفق باشند.

مرکز زبان کرایه چیان تمامی تلاش خود را برای راحتی دانشجویان به کار می گیرد و آیتمی مبنی بر شناور بودن برنامه زمانی ، در اختیار داوطلبان شاغل یا شهرستانی و همچنین اعضای هیات علمی ارائه می دهد.

بدین گونه که در پایان جلسه نخست فرمی ارائه می شود که ساعت ها و روز های مد نظرشان را با استاد هماهنگ کرده و در آن زمان کلاس تشکیل می شود.

 

چارت و سیستم آموزشی کلاس های آمادگی آزمون MSRT-MCHE

آموزش راحت و نکته ای آزمون MSRT برای درک و یادگیری بهتر

اساتید منتخب نکته های تست زنی و تکنیک ها را موازی تدریس به دانشجو ارائه می دهد

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارایه لغات پرتکرارآزمون زبان MCHE در قالب لوح فشرده

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

پل ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس MSRT

برای شرکت در کلاس های آمادگی این آزمون می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( فلکه دوم صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس MSRT" یا "کلاس MCHE" به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون msrt , آزمون mhle , آزمون mche

برگزاری آزمون های آزمون msrt , آزمون mhle , آزمون mche در آموزشگاه زبان کرایچیان.

برای مشاوره و ثبت نام تماس بگیرید

کلاس آمادگی آزمون MSRT , اختصاصی 27 مرداد

بهترین کلاس msrt , نمره تضمینی msrtآزمون MSRT , آزمون MCHE , اختصاصی 27 مرداد ماه 96

با توجه به پشت سر گذاشتن آزمون 23 تیر  ماه , دوره جدید پذیرش و  ثبت نام کلاس آمادگی آزمون MSRT برای 27 مرداد ماه شروع شد.

موسسه زبان کرایه چیان با پشتوانه  6 سال سابقه اختصاصی برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وارت علوم " آزمون MSRT "  و تجربه شش ساله هر یک  از  اساتید این مجموعه ، در حالی دور جدید آموزش را شروع خواهد کرد که سیستم آموزشی این مرکز در شعبات این مجموعه بدون تغییر خواهد بود  تمامی کلاس ها برای هر دانشجو به صورت تک نفره و اختصاصی برای هر دانشجو برگزار می کند.

برای دانشجویان ضعیف به لحاظ زبانی ، کار آموزش با ساده ترین ادبیات و به صورت فرمولیو  براساس نقاط ضعف دانشجو می باشد که منطبق بر مهارت های 3 گانه آزمون زبان وزارت علوم " آزمون MSRT "  است. ( گرامر _ درک مطلب _ آیتم شنیداری )

سیستم آموزش این مرکز تنها در چارچوب و محتوای آزمون زبان MCHE می باشد و آموزش با شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشند بتوانند در زمان اندک به آزمون تسلط کامل داشته باشند و بتوانند از سوالات آزمون عبور کرده و نمره را دریافت کنند.

دانشجویانی که برنامه زمانی منظمی ندارند ، به هر نحوی شاغل یا شهرستانی یا اعضای هیات علمی هستند این مجموعه ، آیتمی در اختیار آن ها قرار می دهد که خود ساعت ها و تاریخ حضور در کلاس های آمادگی آزمون MSRT – آزمون MCHE را مشخص کنند. (شناور بودن برنامه زمانی) بدین صورت که در پایان جلسه نخست فرمی به داوطلب داده می شود که در آن می تواند قید کند.

در نهایت نکته ای که می ماند و مارا از سایر موسسه ها متمایز می کند این است که آموزش ما براساس چارچوب و قالب آزمون می باشد. تمامی تلاش این مرکز زبان ، قبولی دانشجو می باشد و از آنجا که دانشجو سطح کلاس های این موسسه با سایر موسسات را درک خواهند کرد  این آموزشگاه یک آیتمی که در اختیار دانشجویان قرار می دهد این است که در پایان جلسه نخست به هر نحوی احساس نارضایتی یا از شیوه متد تدریسی اساتید راضی نبوند و احساس کردند نمره قبولی را دریافت نمی کنند می توانند هزینه همان یک جلسه را پرداخت و نیازی به پرداخت کل شهریه نمی باشند.

 

ویژگی کلاس آزمون زبان وزارت علوم MSRT , MCHE

آموزش زبان انگلیسی در قالب نکته های آزمون زبان MSRT "آزمون زبان وزارت علوم" برای دانشجویانی که دارای سطح زبانی نسسبتا ضعیفی می باشند که به صورت ساده تدریس می شود.

تدریس تکنیک و قلق های آزمون , همچنین نکته های تست زنی آزمون زبان MSRT

کار بر روی نمونه سوالات گذشته آزمون

کار برروی سوالات شبیه سازی شده آینده MCHE

رفع اشکال نهایی و همچنین مرور نهایی دوره برای تثبیت ذهنی نکته های آزمون msrt

 

راه های ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس MSRT

برای شرکت در کلاس MSRT و MCHE می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی MSRT" یا "کلاس MCHE"

کلاس آمادگی MSRT , تدریس MSRT , ویژه آزمون 23 تیر 96

ازمون زبان msrt , کلاس تضمینی آزمون دکتری وزارت علومآزمون MSRT , کلاس آمادگی , اختصاصی 23 تیر ماه 96

با پشت سر گذاشتن آزمون 5 خرداد ماه , ثبت نام دوره جدید کلاس آمادگی آزمون MSRT ویژه اولین آزمون تابستان 96 که در تاریخ 23 تیر ماه برگزار خواهد شد آغاز گردید که توضیح تفضیلی آن در مورد نحوه برگزاری دور جدید کلاس های آمادگی آزمون زبان MSRT یا همان آزمون MCHE در ذیل آمده است

نحوه برگزاری کلاس های این مجموعه طبق روال 6 سال گذشته می باشد و تغییری در آن صورت نگرفته است ، تمامی کلاس ها به صورت تک نفره با استاتید تخصصی خود آزمون MSRT برگزار می شود و استاد بسته به سطح زبان دانشجو با شیوه تکنیک به تکنیک آموزش را شروع خواهد کرد و زبان را در چهارچوب آزمون با ساده ترین ادبیات به صورت فرمولی به دانشجو آموزش میدهد که این امر کمک میکند تا دانشجویانی که چندین سال از زبان دور بوده اند نیز بتوانند در آزمون نخست موفق شوند  .

تمامی متد تدریسی در این موسسه به گونه ای است که دانشجویانی که دارای محدودیت زمانی برای دریافت نمره در یک بازه زمانی را دارند می توانند در این کلاس ها پرونده آزمون را ببندند.

در ششمین سال تاسیس این موسسه چنان به کار خود تسلط یافته ایم که می توانیم خود را با سایر آموزشگاه های زبان مورد مقایسه قرار دهیم و این اطمینان را به دانشجویان بدهیم , که بیشترین کمک برای دریافت نمره آزمون MSRT , آزمون زبان وزارت علوم را این مرکز می تواند انجام دهد .

برای عملی شدن این مقایسه این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که با شرکت در یک جلسه کلاس های تدریس خصوصی MSRT اگر به هر نحوی احساس نارضایتی یا احساس کردند آموزشگاه دیگری کمک بیشتری می تواند انجام دهد تنها یک دهم هزینه دوره ( هزینه جلست نخست ) را پرداخت کرده و نیازی به پرداخت کل ترم نمی باشد.

آیتم دیگری که این مرکز در اختیار دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی قرار داده است شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد که در پایان جلسه نخست با هماهنگی استاد کلاس ها با مدیریت خود دانشجو پیش می رود.

 

چارت آموزشی آزمون زبان وزارت علوم MSRT_MCHE

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان MSRT که به صورت ساده و روان ارایه می شود.

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون MSRT

ارایه نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون و همچنین سوالات ادوار گذشته

رفع اشکال نهایی برای تثبیت ذهنی دانشجو

در آخر در صورت نیاز دانشجو آزمون آزمایشی برگزار می گردد.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های خصوصی MSRT

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان MSRT می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی MSRT " و یا "کلاس MCHE " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون MSRT , کلاس آمادگی , اختصاصی آزمون 5 خرداد

تدریس خصوصی MSRT , سوالات msrtکلاس آمادگی آزمون MSRT , آزمون زبان وزارت علوم , آزمون 5 خرداد 96

با پشت سر گذاشتن اولین آزمون سال 96 (یکم اردیبهشت ماه) , ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمونMSRT ویژه 5 خرداد ماه در مرکز زبان کرایه چیان اعلام شد و دانشجویان متقاضی می توانند جهت رزرو این کلاس ها با دفاتر مربوطه خود تماس بگیرند .

همانند گذشته و طبق روال 6 ساله این مرکز، تمامی کلاس آمادگی MSRT ، به صورت تک نفره با اساتید تخصصی خود آزمون برگزار می شود.

کار در این مرکز  توسط مدرسین مجرب و اختصاصی خود آزمون زبان MSRT و بر براساس نقاط ضعف دانشجو در چارچوب و محتوای آزمون شروع می شود و دانشجو به آسانی می تواند در هر سطحی که باشد در آزمون زبان MSRT موفق باشد و نمره مطلوب خود را دریافت کند.

آموزش در این سیستم در سه آیتم ( 1_گرامر 2_درک مطلب 3_آیتم شنیداری ) می باشد.

برای به نتیجه رسیدن در زمان کوتاه شیوه تکنیک به تکنیک باعث می شود تا دانشجو در هر سطح زبانی که باشد به آزمون زبان وزارت علوم تسلط داشته و با اطمینان کامل در جلسه آزمون شرکت کرده و نمره قبولی را بگیرد.

ویژگی ای که اساتید این موسسه در متد در متد آموزش خود دارد  ، برای دانشجویانی که از زبان دور بوده بسیار اهمیت دارد زیرا در کوتاه ترین زمان و کمترین جلسات ممکن در آزمون موفق می شوند.

از ویژگی های کلاس های این مرکزکه در اختیار دانشجویان قرار می دهد شناور بودن زمان بندی کلاس ها می باشد بدین نحو که در پایان جلسه اول با هماهنگی استاد برنامه زمانی کلاس ها تعیین می شود , این ویژگی برای افراد شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی بسیار اهمیت دارد.

با پشتوانه  6 سال تجربه و آموزش به بیش از دو هزار و سیصد دانشجوی دکتری در این آزمون ، کیفبت کار آموزش را در معرض مقایسه قرار داده ایم  و این امکان را به دانشجویان می دهیم که با مقایسه سایر موسسات بهترین آموزشگاه را در متد آموزشی و دریافت نمره انتخاب کنند و در صورت عدم رضایت در پایان جلسه نخست تنها هزینه جلسه اول را پرداخت می نمایند .

 

چارت و سیستم آموزشی کلاس های آمادگی آزمون MSRT-MCHE

ساده و فرمولی بودن آموزش در کلاس آمادگی MSRT

تدریس نکته های مهم و تکنیک های آزمون زبان MSRT در کنار آموزش

حل نمومه سوالات آزمون های گذشته و کار برروی نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده

ارایه لغات پرتکرارآزمون زبان MCHE در قالب لوح فشرده

رفع اشکال نقاظ ضعف دانشجو و مرور بخش های آزمون

 

پل ارتباطی و ثبت نام و رزرو کلاس MSRT-MCHE

برای شرکت در کلاس های آمادگی این آزمون می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( پونک ) 44416155 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس آمادگی MSRT" یا " تدریس  MCHE " به شماره , سامانه پیامکی 5000206040600

مشاوران ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here