Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT

بسته خودآموز آزمون MSRT

بسته مکاتبه ای آزمون mcheبسته مکاتبه ای آزمون MSRT | بسته مکاتبه آزمون MCHE :

نسخه ویرایش شده ( خرداد  93 ) بسته مکاتبه ای آزمون زبان وزارت علوم ( آزمون MSRT ) ویژه دانشجویان شهرستانی که نمیتوانند در کلاس های آمادگی این مرکز شرکت نمایند آماده شده است و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

این بسته با نام بسته خودآموز آزمون MSRT عرضه خواهد شد و برای دانشجویانی که توانایی شرکت حضوری در کلاس ها را ندارند به عنوان کاملترین مرجع یادگیری مفهومی زبان در چهارچوب و قالب آزمون MSRT ( با نام دیگر آزمون MCHE ) آماده گردیده است .

این بسته موارد امتحانی دانشجویان را به صورت کامل در قسمت های آزمون ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) آموزش داده است که دانشجویان بتوانند با تمرکز بر روی آن بر روی آزمون نیز مسلط شوند .

همچنین در بسته مکاتبه ای آزمون MSRT ( بسته مکاتبه ای آزمون زبان MCHE ) قسمت های مربوط به گرامر و درک مطلب به صورت کاملاً فارسی تدریس شده است و مطالب به صورت بسیار شیوا و قابل فهم ارایه شده است.

در این بسته با مجموعه منسجمی از تکنیک ها و مهارتهای تست زنی روبه رو می شوید که به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی با سیستم سوالات آزمون MSRT آشنا و بر آن ها مسلط شوید .

علاوه بر آموزش با اطلاع از این تکنیک های تست زنی در هر سطحی از زبان نیز که باشید آزمون MSRT برایتان آسانتر خواهد شد.

لازم به ذکر است که آزمون MSRT شامل سه بخش Listening ، Structure and Written Expression و Reading می باشد. بخش شنیداری شامل 30 تست، بخش گرامر شامل 30 تست و قسمت درک مطلب شامل 40 تست می باشد. برای قبولی در آزمون MSRT باید توانایی خود را در تمام مهارت های ذکر شده تقویت نمایید.

با توجه به اطمینان اساتید مجرب این مرکز از کامل بودن بسته ی آموزشی MSRT و دسترسی آسان دانشجویان به این بسته ها، نیاز دانشجویان شهرستانی به کلاس های حضوری را بسیار کم کرده ایم.

دانشجویانی که در دوره های پیش این بسته را تهیه نمودند از رضایت کامل برخوردار بودند. امیدواریم شما نیز بتوانید به نحو مطلوب از آموزش های بسته آموزشی MSRT این مرکز بهره مند شوید.

 

بسته آموزشی MSRT / بسته اموزشی MCHE

دانشجویان متقاضی این بسته ی آموزشی برای خرید غیر حضوری بسته ی آموزشی می توانند به روش زیر اقدام به تهیه ی بسته آموزشی MCHE نمایند.

ابتدا مبلغ صد هزار  تومان به شماره حساب 17180046811141 یا شماره کارت 6274121159885979  بانک اقتصاد نوین به نام زبان کرایه چیان واریز نمایید.

سپس کد دهگیری خود را به همراه نام بسته ی درخواستی و آدرس دقیق پستی به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 ارسال نمایید.

پس از دریافت پیامک توسط این مرکز بسته از طریق پست پیشتاز برای متقاضی بسته ارسال می گردد و دیگر نیازی نیست متقاضی هزینه ای بابت حمل بسته پرداخت نماید.

نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT

نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRTبسته آموزشی نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT :

جهت دریافت بسته آموزشی دانشجویان می بایست :

مبلغ 75000 تومان به شماره حساب 17180046811141 یا شماره کارت 6274121143270163 بانک اقتصاد نوین ( زبان کرایه چیان ) واریز نمایند .

سپس کد پیگیری خود را به همراه آدرس کامل به شماره پیامک این مرکز 5000206040600 پیامک نمایند .

بسته خود آموز آزمون mche که با نام نمونه سوالات mche |  نمونه سوالات MSRT شناخته می شود با پست سفارشی پیشتاز ارسال خواهد گردید .

تذکر : هزینه ارسال بسته از طریق پست بر عهده مرکز زبان کرایه چیان می باشد و هزینه دیگری بر عهده دانشجویان نمی باشد.

بدیهی می باشد هزینه این بسته تا پایان سال 92 ( بهمن ماه و اسفند ماه ثابت ) و از ابتدای سال 93 با هزینه دیگر ارسال خواهد  گردید .

 

توضیحات بسته نمونه سوالات MCHE | نمونه سوالات MSRT

مرکز زبان کرایه چیان با تجربه 3 سال سابقه تخصصی خود در امر برگزاری کلاس های آمادگی زبان دکتری از جمله آزمون زبان MCHE که با نام آزمون زبان MSRT شناخته میشود با همکاری اساتید خود اقدام به انتشار بسته خود آزموزی نموده است که تحت عنوان سوالات آزمون MCHE | سوالات آزمون MSRT عرضه شده است.

علی رغم سفر بسیاری از دانشجویان جهت شرکت در کلاس های این مرکز در تهران بسیاری از دانشجویان به دلیل سکونت در شهرهای دور این امکان را نخواهند داشت تا در کلاس های این مرکز شرکت نمایند .

این بسته مفید ترین راه آسان موفق شدن برای دانشجویانی خواهد بود که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری این مرکز شرکت نمایند.

آموزش نکات آزمون از طریق نمونه سوالات آزمون زبان MCHE |  نمونه سوالات آزمون زبان MSRT با پاسخ تشریحی کار را برای دانشجویانی که نمیتوانند در کلاس های این مرکز شرکت نمایند بسیار ساده کرده است .

سوالات به گونه ای گردآوری و تنظیم شده است که در آیتم های آزمون نکته ای باقی نمانده باشد .

به عنوان مثال در قسمت گرامر آزمون MCHE سوالات بسته آموزشی به گونه ای قرار گرفته اند که نکته های گرامر آزمون را به صورت کامل پوشش دهد .

سوالات قسمت شنیداری | سوالات listening موجود در بسته آموزشی بالاترین شباهت را با خود آزمون به لحاظ محتوایی و ساختار دارد .

اینک حاصل تلاش اساتید این مرکز در طی 3 سال فعالیت خود با دو شعبه در تهران آماده ارایه به دانشجویان می باشد .

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) فلکه دوم صادقیه ، ابتدای خیابان سازمان آب

شماره تماس واحد شرق (رسالت) : 77497626

شماره تماس واحد غرب ( فلکه دوم صادقیه )  : 44380559

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here