Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MCHE ، آزمون MSRT

آزمون MSRT , آزمون MCHE , آزمون زبان وزارت علوم

  • مشاهده در قالب PDF

کلاس ویژه آزمون MSRT , مورخ 8 اسفند

با توجه به شروع ثبت نام آزمون MSRT ویژه آخرین آزمون سال 93 که مورخ  8 اسفند ماه برگزار خواهد شد ثبت نام کلاس های آمادگی ویژه این آزمون نیز به صورن همزمان آغاز می شود .

با پایان سومین سال فعالیت تخصصی این مرکز در  برگزاری کلاس های آزمون زبان دکتری – آزمون MCHE این مجموعه بدون تغییر در سیستم آموزش خود پای به چهارمین سال فعالیت خود می گذارد . در این سیستم آموزشی دانشجو در هر سطح زبانی که باشد کار را در یک کلاس مجزا و به صورت تک نفره در یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی آغاز می نماید .

اساتید با توجه به سطح زبان فعلی شما کار آموزش در در چهارچوب و قالب آزمون زبان MSRT آغاز خواهند نمود .

به سیستم آموزش خود به گونه ای اطمینان داریم که شهریه کل دوره را در ابتدا دریافت نمی کنیم کار را با یک جلسه با دانشجو شروع خواهیم کرد در صورت نیاز دانشچو کلاس ها ادامه پیدا خواهد کرد .

 

آزمون زبان MSRT و تمایزات مرکز زبان کرایه چیان

-        این مرکز اولین مجموعه ی برگزار کننده ی کلاسی تخصصی آزمون زبان دکتری – آزمون MCHE با سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس می باشد .

-        تنها مرکز برگزاری کلاس های آزمون زبان وزارت علوم با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی می باشد

-        تنها مرکز برگزار کننده ی کلاس های تک نفره  با دریافت شهریه گروهی، می باشد.

-        تنها مرکزی می باشد که  ارایه دهنده ی پشتیبان به هر دانشجو در هنگام ثبت نام آزمون MSRT می باشد .

-        منابع تدریس شده و نمونه سوالات کار شده با دانشجویان در این مرکز دارای بیشترین مقدار همپوشانی با سوالات آزمون ربان mche می باشد.

-        آزمون های شبیه سازی شده به صورت دوره ای در طول دوره ی آمادگی برای زبان آموزان و دانشجویان این مرکز برگزار می گردد.

-        همکاری با اساتید حاذق و مجرب در کلاس آمادگی زبان وزارت علوم  .

 

ویژگی کلاس های MSRT در این مرکز :

-        روند کلاس ها بر اساس سطح علمی زبان آموزان برای هر دانشجو به صورت مجزا و تفکیک شده برگزار خواهد شد.

-        بخش اعظم مباحث آزمون جهت درک بیشتر دانشجویان ضعیف به صورت  فارسی - انگلیسی آموزش داده خواهد شد.

-        ضمن اینکه یک بسته از سوالات و تستهای منتخب msrt در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

-        سوالات بسته هایی که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است در کلاس ها تمرین و تکرار خواهد شد.

 

پل های ارتباطی مرکز زبان کرایه چیان جهت رزرو و ثبت نام در کلاس های mche

علاقه مندان جهت شرکت در کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر مرکزی به آدرس (مترو علم و صنعت، خیابان فرجام) مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:

-         تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-         تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-         ارسال عبارت" آزمون msrt " یا " آزمون mche " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز طی 24 ساعت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون MSRT , آزمون MCHE

  • مشاهده در قالب PDF

ثبت نام msrtکلاس آمادگی آزمون MSRT

با برگزاری آزمون MCHE مورخ 19 دی ماه 93 ثبت نام کلاس های فشرده و تخصصی آمادگی آزمون MSRT ویژه آزمون 10 بهمن ماه 93 آغاز گردید و این ثبت نام به مدت 5 روز ادامه خواهد شد ، پس از آن همانند ادوار گذشته ثبت نام متوقف خواهد شد .

با برگزاری آزمون 19 دی ماه 93 ، سومین سال کار این مرکز در برگزاری کلاس های تخصصی آزمون زبان دکتری - آزمون MSRT پایان یافت و با تچریه سه سال گذشته پا به چهارمین سال فعالیت خود با سیستم آموزشی هر دانشچو یک کلاس میگذاریم . در این سیستم آموزشی هر دانشچو در هر سطحی از زبان ، بیشترین احتمال موفقیت را خواهد داشت چرا که کار آموزشی بر اساس سطح فعلی زبان دانشجو خواهد بود و با یادگیری زبان در چهارچوب و قالب خود آزمون وزارت علوم - آزمون زبان MCHE میتواند دغدغه عبور از آزمون را به کاری سهل مبدل سازد

 

سیستم آموزش کلاس های MSRT - کلاس MCHE در این مرکز

گام نخست : آموزش ساده بخش های آزمون ( گرامر ، درک مطلب و شنیداری )  بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو در چهارچوب و قالب آزمون MSRT - آزمون MCHE

گام دوم : کار بر روی تکنیک ها و نکات کلیدی آزمون در خلال آموزش ساده زبان در چهارجوب آزمون

گام سوم : کار بر روی نمونه سوالات MCHE - سوالات MSRT و همچنین کار بر روی نمونه سوالات شبیه سازی شده

گام پایانی: بیان نکات کلیدی آزمون و رفع اشکال کلیه سوالات

 

شیوه برگزاری کلاس آمادگی آزمون MCHE در این مرکز

در این مرکز تمامی کلاس ها به صورت تک نفره و با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد و هر دانشجو با استاد متخصص و مسط بر روی آزمون زبان وزارت علوم - آزمون MCHE در آموزش زبان آموزش را به اتمام میرساند.

سیستم زمانی در این کلاس ها به صورت شناور برگزار میگردد و دانشجو میتواند پس از پایان جلسه اول بر اساس ساعات و روزهای مورد نظر خود زمان کلاس ها را تعیین نماید.این سیستم زمانی برای دانشجویان شاغل و افرادی محدودیت زمانی دارند کاربرد داشته و مفید است.

این مرکز با اطمینان به شیوه آموزشی خود و با توجه به استقبال شرکت کنندگان کلاس های آمادگی آزمون زبان MSRT شیوه تدریس خود را در معرض مقایسه با سایر آموزشگاهها قرار میدهد به این صورت که دانشجو پس از شرکت در اولین جلسه میتواند تصمیم بگیرد که آیا سیستم آموزشی مرکز پاسخ گوی نیاز های وی هست یا نه که در صورت رضایت از کلاسها خود دانشجو فرم ساعات شرکت در جلسه های بعدی را از مسول مربوطه دریافت و تکمیل مینماید.

 

چگونگی ثبت نام در مرکز زبان کرایه چیان

علاقه مندان و داوطلبان شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MSRT جهت رزرو کلاس ها و ثبت نام و همچنین طرح سوالات پیش رو در مرکز میتوانند از طرق زیر اقدام نمایند:

در ساعات اداری تماس با شماره تلفن : 77492676

در ساعات غیر اداری تماس با تلفن همراه : 09126186234

در تمامی ساعات ارسال عبارت " کلاس MCHE " و یا " کلاس MSRT " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارسال پیامک به سامانه مرکز مشاوران ما ظرف 24 ساعت جهت راهنمایی وپاسخ به سوالات شما با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون MSRT , آزمون MCHE , کلاس آمادگی

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRTثبت نام در کلاسهای آزمون MSRT , آزمون MCHE ویژه دی ماه

جهت اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون MSRT مورخ 19 آبان ماه 93 اعلام می دارد آزمون زبان MCHE در تاریخ 19 دی ماه  93 برگزار می گردد و همچون دوره های پیش متقاضیان شرکت در این آزمون 5 روز جهت ثبت نام و رزرو کلاسهای آمادگی این آزمون فرصت خواهند داشت.

شروع کلاسها ی آمادگی آزمون زبان MSRT از تاریخ شنبه 18 آذر اعلام میگردد.

دوره های کلاسهای آمادگی آزمون MCHE به صورت فشرده و در مدت یک ماه و ده روز و بسته به شرایط متقاضی برگزار میگردد که در این کلاسها هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و اختصاصی به همراه یک استاد مختص به همان دانشجو می باشد.(کلاسهای آمادگی آزمون MSRT به صورت تک نفره برگزار می گردد)

 

امکانات ویژه کلاسهای آمادگی آزمون زبان MSRT

این مرکز تنها مرکزی است که از کیفیت آموزشی کلاسهای آمادگی آزمون MSRT کاملا اطمینان داشته و به همین دلیل کار خود را در معرض مقایسه بین دانشجویان قرار میدهد به صورتی که دانشجو می تواند بدون پرداخت کل هزینه شهریه کلاسهای آمادگی آزمون MSRT در این کلاسها شرکت نموده و پس از مقایسه شیوه آموزش این مرکز با سایر مراکز ,مرکز مو.د نظر و اطمینان خود را انتخاب نمایند.

کلیه دانشجویان از کلاسهای تک نفره و به همراه استاد مجرب و مسلط بر روی آزمون زبان MCHE استفاده نمایند.

کلاسها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شهرستانی و همچنین شاغلین محترم برگزار می کردد که این شیوه آموزش با پشتوانه 3 سال سابقه انحصاری در برگزاری کلاسهای آمادگی زبان دکتری( آزمون زبان وزارت علوم ) تنها مرکزی است که این شیوه آموزشی را به کار می بندد.

 

شیوه های آموزشی مرکز برای کلاسهای آمادگی زبان وزارت علوم MCHE

مرکز آموزش را بر پایه ی سطح زبان فعلی دانشجو با زبان مفهومی و در چهار چوب قالب خود آزمون MCHE نکات و تکنیک های کاربردی آزمون MCHE قرار می دهد.

کارکردن بر روی نمونه سوالات MSRT – نمونه سوالات دوره های گذشته آزمون MCHE و در صورت نیاز دانشجو برگزاری آزمون های شبیه سازی به صورت جامع.

تکرار و تمرین سؤالات شبیه سازی شده MSRT برای آنکه دانشجو در نهایت به این مرحله برسد که با شرکت در این کلاسها آزمون ها را به خوبی پشت سر خواهد گذاشت.

 

ثبت نام و رزرو کلاس آمادگی آزمون MSRT –MCHE از طرق زیر

تماس با شماره تماس 77497626   در ساعات اداری

تماس با شماره همراه 0912-6186234  در ساعات غیر اداری

ارسال " کلاس MCHE " و یا " کلاس MSRT " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی 5000206040600  که در این صورت مشاورین ما در مرکز طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

ثبت نام کلاس آزمون MSRT , ویژه آزمون آذر ماه

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون زبان وزارت علومثبت نام کلاس آزمون MSRT , آزمون MCHE برای  آزمون 14 آذر ماه

با توجه به برگزاری آزمون msrt در تاریخ 9 آبان ماه 93 و با توچه به برگزاری آزمون دور یعد MCHE که مورخ 14 اذر ماه 93 خواهد بود متقاضیان شرکت در این آزمون ظرف مدت 5 روز می توانند نسیت به رزرو و ثبت نام در کلاس های آمادگی این آزمون اقدام نمایند .

کلاس های آمادگی آزمون زبان MSRT از روز شنبه شروع خواهد شد .

این دور از کلاس های آمادگی آزمون MCHE همچون ادوار گذشته بدون تغییر در سیستم آموزشی به صورت فشرده و در طول مدت یک ماه و ده روز برگزار خواهد شد که در آن هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و اختصاصی با یک استاد تخصصی می باشد   .

 

ویژگی کلاس های آمادگی آزمون MSRT :

کلیه کلاس های آمادگی آزمون MSRT که با نام آزمون mche نیز شناخته می شود به صورت تک نفره و مجزا برای هر دانشجو برگزار می گردد ( این سیستم آموشی متناسب آن دسته از دانشچویانی می باشد که دارای محدودیت زمانی می باشند و فرصتی برای آزمون خطا ندازند .

با پشتوانه 3 سال سابفه انحصاری در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری ( آزمون زبان وزارت علوم ) اکنون تنها مرکزی هستیم که برنامه و زمان بندی کلاس های دانشجویان شاغل خود را با سیستم زمان بندی شناور برگزار میکنیم.

تنها مرکزی هستیم که با اطمینان کامل ، از کیفیت آموزشی کلاس های آمادگی آزمون MSRT ، کار خود را در معرض مقابسه بین دانشچویان قرار داده ایم بدین نحو که دانشجویان میتوانند بدون پرداخت کل هزینه شهریه کار را با این مرکز شروع کرده و با مقایسه کار این مرکز با سایر مراکز حود مرکز مورد اطمینان را انتخاب نمایند .

 

سیستم آموزش کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم – MCHE

شناسایی سطح زبان دانشجو – آغاز آموزش بر پایه سطح زبان فعلی دانشجو با زبان شیوا و مفهومی در چهارچوب و قالب خود آزمون msrt

تدریس تکیک ها  و نکات کلیدی آزمون mche در خلال آموزش جامع

کار کردن بر روی نمونه سوالات msrt – نمونه سوالات دوره های گذشته آزمون mche بخشی دیگر از برنامه آموزش در کلاس ها می باشد

در صورت نیاز دانشجو برگزاری آزمون های شبیه سازی به صورت جامع

تکرار و تمرین سوالات شبیه سازی شده msrt

در نهایت دانشجو به این مرحله خواهد رسید که با شرکت در این کلاس ها ازمون را به خوبی پشت سر بگذارد.

 

ثبت نام و رزرو کلاس آزمون msrt-mche

دانشجویان و علاقه مندان به زبان میتوانند جهت شرکت در کلاس ها از روز شنبه اقدام نمایند

تماس با شماره تماس 77497626  در ساعات اداری

تماس با شماره 09126186234  در ساعات غیر اداری

ارسال ( کلاس msrt ) یا ( کلاس MCHE ) به سامانه پیامکی مرکز به همراه نام خوانوادگی به شماره 5000206040600

مشاورین ما در مرکز طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت .

آزمون MSRT , کلاس آمادگی ویژه آیان ماه

  • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRTآغاز ثبت نام کلاس های MSRT / MCHE  ویژه آزمون 9 آبان 93

با برگزاری آزمون زبان وزارت علوم در تاریخ 11 در مهر ماه 93 و توجه به نزدیکی زمان آزمون msrt که با نام آزمون MCHE نیز شناخته می شود  که در 9 آبان ماه 93 برگزار خواهد شد، دانشجویانی که نمره قبولی دریافت ننموده اند  تا روز دو شنبه فرصت ثبت نام در کلاس های تخصصی این مجموعه را خواهند داشت بدیهی می باشد پس از تاریخ اعلامی ،  دانشجویان جدید تنها میتوانند نسبت به روزو کلاس های آمادگی آزمون MSRT ویژه آزمون 14 آذز ماه اقدام نمایند.

مرکز زبان کرایه چیان این دوره را متناسب با سطح آشنایی هر فرد به زبان انگلیسی در چهارچوب آزمون msrt  به صورت مجرا وو تفکیک شده برگزار می نماید لذا دانشجویان برای عبور از این آزمون در سطح های مختلف زبانی کار دشواری در پیش نخواهند داشت .

 

ویژگی کلاس msrt مرکز زبان کرایه چیان

-        برگزاری کلاس های آزمون msrt به صورت منحصر به فرد برای هر دانشجو ( یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی )

-        برگزاری کلاس ها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شهرستانی و همچنین دانشجویان شاغل تهرانی

-        همکاری با اساتید مجرب و و مسلط بر روی آزمون زبان MCHE

-        برنامه ریزی روند کلاس ها بر اساس سطح زبانی دانشجو حتی دانشجویان ضعیف

-        آموزش فارسی – انگلیسی بخش اعظم مطالب و مباحث دوره به گونه ای که دانشجو به طور کامل مباحث را در چهارچوب آزمون زبان وزارت علوم ، آزمون زبان MSRT درک نماید.

-        کار بر روی نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون

-        تمرین و تکرار سوالات شبیه سازی شده msrt

-        برگزاری آزمون شبیه سازی شده msrt

-        و در نهایت دانشجویان به این مرحله خواهند رسید که بدون داشتن هیچگونه استرس و نگرانی ای آماده ی عبور از سد آزمون msrt می شوند.

 

 

نحوه ی ثبت نام و رزرو در کلاس های آمادگی آزمون MCHE :

دانشجویان و علاقه مندان به زبان در رابطه با شرکت در کلاس ها، سوالات و مشکلات خود می توانند در طول هفته از طریق شماره های زیر از پشتیبانی این مجموعه بهره مند شوند.

 

-        تماس با شماره 77497626 در ساعات اداری

-        تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-        ارسال عبارت " کلاس MSRT " و یا عبارت های  " آزمون MSRT " و " آزمون mche " به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-        مشاوران مرکز زبان کرایه چیان در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از سه راه طالقانی ، نرسیده به عباس آباد

-          شعبه شماره 3 ) خیابان پیروزی ، خیابان دهم فروردین

شماره تماس : 77497626 به صورت هماهنگ در هر سه شعبه

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here MCHE-MSRT آزمون MCHE