Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MCHE ، آزمون MSRT

آزمون MSRT , آزمون MCHE , کلاس آمادگی

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRTثبت نام در کلاسهای آزمون MSRT , آزمون MCHE ویژه دی ماه

جهت اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون MSRT مورخ 19 آبان ماه 93 اعلام می دارد آزمون زبان MCHE در تاریخ 19 دی ماه  93 برگزار می گردد و همچون دوره های پیش متقاضیان شرکت در این آزمون 5 روز جهت ثبت نام و رزرو کلاسهای آمادگی این آزمون فرصت خواهند داشت.

شروع کلاسها ی آمادگی آزمون زبان MSRT از تاریخ شنبه 18 آذر اعلام میگردد.

دوره های کلاسهای آمادگی آزمون MCHE به صورت فشرده و در مدت یک ماه و ده روز و بسته به شرایط متقاضی برگزار میگردد که در این کلاسها هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و اختصاصی به همراه یک استاد مختص به همان دانشجو می باشد.(کلاسهای آمادگی آزمون MSRT به صورت تک نفره برگزار می گردد)

 

امکانات ویژه کلاسهای آمادگی آزمون زبان MSRT

این مرکز تنها مرکزی است که از کیفیت آموزشی کلاسهای آمادگی آزمون MSRT کاملا اطمینان داشته و به همین دلیل کار خود را در معرض مقایسه بین دانشجویان قرار میدهد به صورتی که دانشجو می تواند بدون پرداخت کل هزینه شهریه کلاسهای آمادگی آزمون MSRT در این کلاسها شرکت نموده و پس از مقایسه شیوه آموزش این مرکز با سایر مراکز ,مرکز مو.د نظر و اطمینان خود را انتخاب نمایند.

کلیه دانشجویان از کلاسهای تک نفره و به همراه استاد مجرب و مسلط بر روی آزمون زبان MCHE استفاده نمایند.

کلاسها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شهرستانی و همچنین شاغلین محترم برگزار می کردد که این شیوه آموزش با پشتوانه 3 سال سابقه انحصاری در برگزاری کلاسهای آمادگی زبان دکتری( آزمون زبان وزارت علوم ) تنها مرکزی است که این شیوه آموزشی را به کار می بندد.

 

شیوه های آموزشی مرکز برای کلاسهای آمادگی زبان وزارت علوم MCHE

مرکز آموزش را بر پایه ی سطح زبان فعلی دانشجو با زبان مفهومی و در چهار چوب قالب خود آزمون MCHE نکات و تکنیک های کاربردی آزمون MCHE قرار می دهد.

کارکردن بر روی نمونه سوالات MSRT – نمونه سوالات دوره های گذشته آزمون MCHE و در صورت نیاز دانشجو برگزاری آزمون های شبیه سازی به صورت جامع.

تکرار و تمرین سؤالات شبیه سازی شده MSRT برای آنکه دانشجو در نهایت به این مرحله برسد که با شرکت در این کلاسها آزمون ها را به خوبی پشت سر خواهد گذاشت.

 

ثبت نام و رزرو کلاس آمادگی آزمون MSRT –MCHE از طرق زیر

تماس با شماره تماس 77497626   در ساعات اداری

تماس با شماره همراه 0912-6186234  در ساعات غیر اداری

ارسال " کلاس MCHE " و یا " کلاس MSRT " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی 5000206040600  که در این صورت مشاورین ما در مرکز طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

ثبت نام کلاس آزمون MSRT , ویژه آزمون آذر ماه

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون زبان وزارت علومثبت نام کلاس آزمون MSRT , آزمون MCHE برای  آزمون 14 آذر ماه

با توجه به برگزاری آزمون msrt در تاریخ 9 آبان ماه 93 و با توچه به برگزاری آزمون دور یعد MCHE که مورخ 14 اذر ماه 93 خواهد بود متقاضیان شرکت در این آزمون ظرف مدت 5 روز می توانند نسیت به رزرو و ثبت نام در کلاس های آمادگی این آزمون اقدام نمایند .

کلاس های آمادگی آزمون زبان MSRT از روز شنبه شروع خواهد شد .

این دور از کلاس های آمادگی آزمون MCHE همچون ادوار گذشته بدون تغییر در سیستم آموزشی به صورت فشرده و در طول مدت یک ماه و ده روز برگزار خواهد شد که در آن هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا و اختصاصی با یک استاد تخصصی می باشد   .

 

ویژگی کلاس های آمادگی آزمون MSRT :

کلیه کلاس های آمادگی آزمون MSRT که با نام آزمون mche نیز شناخته می شود به صورت تک نفره و مجزا برای هر دانشجو برگزار می گردد ( این سیستم آموشی متناسب آن دسته از دانشچویانی می باشد که دارای محدودیت زمانی می باشند و فرصتی برای آزمون خطا ندازند .

با پشتوانه 3 سال سابفه انحصاری در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری ( آزمون زبان وزارت علوم ) اکنون تنها مرکزی هستیم که برنامه و زمان بندی کلاس های دانشجویان شاغل خود را با سیستم زمان بندی شناور برگزار میکنیم.

تنها مرکزی هستیم که با اطمینان کامل ، از کیفیت آموزشی کلاس های آمادگی آزمون MSRT ، کار خود را در معرض مقابسه بین دانشچویان قرار داده ایم بدین نحو که دانشجویان میتوانند بدون پرداخت کل هزینه شهریه کار را با این مرکز شروع کرده و با مقایسه کار این مرکز با سایر مراکز حود مرکز مورد اطمینان را انتخاب نمایند .

 

سیستم آموزش کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم – MCHE

شناسایی سطح زبان دانشجو – آغاز آموزش بر پایه سطح زبان فعلی دانشجو با زبان شیوا و مفهومی در چهارچوب و قالب خود آزمون msrt

تدریس تکیک ها  و نکات کلیدی آزمون mche در خلال آموزش جامع

کار کردن بر روی نمونه سوالات msrt – نمونه سوالات دوره های گذشته آزمون mche بخشی دیگر از برنامه آموزش در کلاس ها می باشد

در صورت نیاز دانشجو برگزاری آزمون های شبیه سازی به صورت جامع

تکرار و تمرین سوالات شبیه سازی شده msrt

در نهایت دانشجو به این مرحله خواهد رسید که با شرکت در این کلاس ها ازمون را به خوبی پشت سر بگذارد.

 

ثبت نام و رزرو کلاس آزمون msrt-mche

دانشجویان و علاقه مندان به زبان میتوانند جهت شرکت در کلاس ها از روز شنبه اقدام نمایند

تماس با شماره تماس 77497626  در ساعات اداری

تماس با شماره 09126186234  در ساعات غیر اداری

ارسال ( کلاس msrt ) یا ( کلاس MCHE ) به سامانه پیامکی مرکز به همراه نام خوانوادگی به شماره 5000206040600

مشاورین ما در مرکز طی 24 ساعت برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت .

آزمون MSRT , کلاس آمادگی ویژه آیان ماه

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRTآغاز ثبت نام کلاس های MSRT / MCHE  ویژه آزمون 9 آبان 93

با برگزاری آزمون زبان وزارت علوم در تاریخ 11 در مهر ماه 93 و توجه به نزدیکی زمان آزمون msrt که با نام آزمون MCHE نیز شناخته می شود  که در 9 آبان ماه 93 برگزار خواهد شد، دانشجویانی که نمره قبولی دریافت ننموده اند  تا روز دو شنبه فرصت ثبت نام در کلاس های تخصصی این مجموعه را خواهند داشت بدیهی می باشد پس از تاریخ اعلامی ،  دانشجویان جدید تنها میتوانند نسبت به روزو کلاس های آمادگی آزمون MSRT ویژه آزمون 14 آذز ماه اقدام نمایند.

مرکز زبان کرایه چیان این دوره را متناسب با سطح آشنایی هر فرد به زبان انگلیسی در چهارچوب آزمون msrt  به صورت مجرا وو تفکیک شده برگزار می نماید لذا دانشجویان برای عبور از این آزمون در سطح های مختلف زبانی کار دشواری در پیش نخواهند داشت .

 

ویژگی کلاس msrt مرکز زبان کرایه چیان

-        برگزاری کلاس های آزمون msrt به صورت منحصر به فرد برای هر دانشجو ( یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی )

-        برگزاری کلاس ها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شهرستانی و همچنین دانشجویان شاغل تهرانی

-        همکاری با اساتید مجرب و و مسلط بر روی آزمون زبان MCHE

-        برنامه ریزی روند کلاس ها بر اساس سطح زبانی دانشجو حتی دانشجویان ضعیف

-        آموزش فارسی – انگلیسی بخش اعظم مطالب و مباحث دوره به گونه ای که دانشجو به طور کامل مباحث را در چهارچوب آزمون زبان وزارت علوم ، آزمون زبان MSRT درک نماید.

-        کار بر روی نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون

-        تمرین و تکرار سوالات شبیه سازی شده msrt

-        برگزاری آزمون شبیه سازی شده msrt

-        و در نهایت دانشجویان به این مرحله خواهند رسید که بدون داشتن هیچگونه استرس و نگرانی ای آماده ی عبور از سد آزمون msrt می شوند.

 

 

نحوه ی ثبت نام و رزرو در کلاس های آمادگی آزمون MCHE :

دانشجویان و علاقه مندان به زبان در رابطه با شرکت در کلاس ها، سوالات و مشکلات خود می توانند در طول هفته از طریق شماره های زیر از پشتیبانی این مجموعه بهره مند شوند.

 

-        تماس با شماره 77497626 در ساعات اداری

-        تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-        ارسال عبارت " کلاس MSRT " و یا عبارت های  " آزمون MSRT " و " آزمون mche " به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-        مشاوران مرکز زبان کرایه چیان در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام کلاس آزمون MSRT , آزمون MCHE

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون زبان MSRTکلاس آزمون MSRT , آزمون MCHE ویژه آزمون 11 مهر 93

با توجه به برگزاری آزمون MSRT مورخ هفدهم مرداد ماه ، ثبت نام و رزرو کلاس های آمادگی آزمون MCHE که با نام  آزمون MSRT شناخته میشود ویژه آزمون  11 مهر 93 ، آغاز گردید و همانند ادوار گذشته با تکمیل ظرفیت متوقف خواهد شد .

با توجه به نیاز دانشجویان برای قبولی و کسب نمره مورد نیاز در آزمون زبان MCHE ، انتخاب قوی ترین مرکز آموزشی به همراه سیستم آموزشی معتبر و همچنین انتخاب مرکزی معتبر که بتواند برای تک تک دانشجویان در سطح های متفاوت زبانی برنامه ویژه داشته باشد ، گامی سرنوشت ساز است.

هدف اين دوره آماده‌ سازي دانشجو براي شركت در آزمون زبان MSRT ، در هر سطح زبانی می باشد.

مرکز زبان کرایه چیان مجري تخصصی برگزاري دوره های آمادگی آزمون زبان دکتری MSRT در سومین سال پیاپی اقدام بر ثبت نام و برگزاری دوره جدید ویژه آزمون یازدهم مهر ماه 93 نموده است .

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون MSRT يا  MCHE توسط اساتید موسسه برای هر دانشجو به صورت مجزا و تفکیک شده تدریس خواهد شد  و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Listening ، Reading  و Grammar  مي‌باشد .

 

تمایزات مرکز زبان کرایه چیان از سایر موسسات برگزار کننده ی دوره های msrt / mche

 • این مرکز اولین مجموعه ی برگزار کننده ی و پوشش دهنده ی کلیه ی کلاس های آمادگی آزمون های دکتری به صورت جامع از جمله آزمو زبان وزارت علوم ، آزمون MSRT می باشد.
 • تنها مرکز برگزار کننده ی کلاس های آزمون زبان دکتری ، آزمون MCHE با سیستم هر دانشجو یک کلاس ، تک نفره با دریافت شهریه کلاس ها گروهی می باشد .
 • تنها مرکز ارایه دهنده ی پشتیبان ویژه آزمون زبان وزارت علوم – آزمون زبان mche به هر دانشجو جهت برنامه ریزی آموزشی برای تسریع در روند آموزش می باشد.
 • بیشترین مقدار همپوشانی منابع تدریس شده و نمونه سوالات MSRT کار شده با دانشجویان در این مرکز با سوالات آزمون MSRT
 • برگزاری آزمون های شبیه سازی MCHE به صورت دوره ای در طول دوره ی آمادگی
 • دریافت شهریه کلاس MSRT در طول دوره و نه در ابتدای دوره

ویژگی کلاس MSRT / MCHE مرکز زبان کرایه چیان:

-        روند کلاس ها بر اساس سطح علمی زبان آموزان به صورت مجزا و تفکیک شده برای هر دانشجو پیش خواهد رفت.

-        زمان برگزاری کلاس ها بری دانشجویان شاغل با سیستم زمانی شناور برگزار خواهد شد – منطبق با برنامه زمانی ارایه شده توسط دانشجو

-        یک بسته کامل از سوالات و تستهای منتخب MSRT در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد، به علاوه یک آزمون شبیه سازی شده نیز اجرا و فرد متقاضی در طول دوره مجددا تعیین سطح خواهد شد.

-        سوالات بسته هایی که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است در کلاس ها تمرین و تکرار خواهد شد.

-        سوالات و جزوه های این مرکز انحصاری می باشد.

 

کلاس آمادگی آزمون MSRT مرکز زبان کرایه چیان در یک نگاه :

کلاس

نوع کلاس

تعداد جلسات این دوره

 

کلاس mche

 • تک نفره – هر دانشچو دارای یک کلاس مجزا با یک استاد تخصصی می باشد
 • همراه با آزمون شبیه سازی شده ی رایگان
 • ارایه بانک جامع سوالات آزمون های دوره های گذشته در طول دوره
 • داشتن پشتیبان
 • روز تشکیل کلاس انتخابی

10 جلسه

 

رزرو و ثبت نام در کلاس آزمون MSRT , آزمون MCHE

علاقه مندان جهت شرکت در کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر مرکزی به آدرس (مترو علم و صنعت – دانشگاه علم و صنعت ، خیابان فرجام ، ) مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:

-        تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-        تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-        ارسال عبارت" کلاس msrt " و یا " کلاس mche " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

-        مشاوران این مرکز طی 24 ساعت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس آمادگی آزمون MSRT , آزمون MCHE

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون زبان mcheآغاز ثبت نام کلاس آزمون msrt ویژه آزمون 17 مرداد 93

با توجه به اعلام مرکز زبان کرایه چیان، ثبت نام کلاس آمادگی دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون MSRT که با نام آزمون MCHE نیز شناخته می شود ویژه آزمون 17مرداد ماه آغاز شد.

بر طبق این اعلام ، متقاضیان شرکت در کلاس MSRT این مرکز می بایست رزرو و ثبت نام خود را در طول هفته تکمیل نمایند .

 

ثبت نام کلاس آمادگی آزمون MSRT , آزمون MCHE

چنانچه تمایل دارید در این دوره ها ثبت نام نمایید، می بایست در طول هفته با داشتن وقت قبلی به صورت حضوری اقدام به ثبت نام نمایید. در صورتی که تمایل به ثبت نام به صورت غیر حضوری دارید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

-          تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-          تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-          ارسال عبارت" آزمون MSRT " یا " آزمون MCHE " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز در طی 24 ساعت برای مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما با شما تماس خواهند گرفت.

 

نوع کلاس MSRT ویژه ی آزمون 17 مرداد

-          تک نفره ، هر دانشجو در کلاس های آزمون MSRT این مرکز دارای یک کلاس مجزا می باشد ،  یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی

-          همراه با آزمون شبیه سازی شده ی رایگان

-          دریافت بانک جامع سوالات آزمون های دوره های گذشته در طول دوره

-          داشتن پشتیبان

 

ویژگی منحصر به فرد کلاس های آمادگی آزمون MSRT

-          مرکز زبان کرایه چیان با برگزاری کلاس های تخصصی آزمون زبان MSRTآزمون زبان MCHE با سیستم زمانی شناور برای هر داشنجو سعی در کاهش نگرانی های دانشجویان پر مشغله در خصوص شرکت در کلاس ها نموده است ( کلاس ها منطبق با جدول زمانی دانشجویان برگزار خواهد شد ).

-          با پشتوانه ی 3 سال سابقه ی تخصصی در تدریس آزمون زبان دکتری ,MSRT اکنون تنها مرکزی هستیم که شهریه را نه در ابتدای دوره بلکه در طول دوره دریافت می نماییم. چرا که کیفیت آموزش خود را بدون شک بی رقیب می دانیم.

-          هر زبان آموز در این مرکز یک پشتیبان جهت برنامه ریزی آموزشی و گرفتن راهنمایی های لازم از وی را دارد.

-          این مرکز خود را  متعهد به همراهی زبان آموزان تا رسیدن به مرحله عبور با موفقیت از آزمونهای برگزار شده ی زبان دکتری از جمله آزمون زبان MSRT , آزمون زبان MCHE میداند .

ساختمان مرکزی مرکز زبان کرایه چیان نزدیک به محل برگزاری آزمون ( دانشگاه علم و صنعت ) در نزدیک ترین قسمت به مترو علم و صنعت قرار داشته و دسترسی به آن بسیار آسان است.

 

ویژگی  کلاس های این مرکز در آزمون زبان MCHE

-          بهره مندی از اساتید مجرب در جهت پیاده سازی روش های نوین تدریس و تست زنی سوالات MCHE , سوالات MSRT

-          برگزاری آزمون تعیین سطح و برنامه ریزی روند کلاس ها بر اساس سطح علمی دانشجو

-          برنامه ریزی مدون و منظم در ارایه ی دوره های کاربردی و نیز حفظ کیفیت آموزشی در عین رعایت استانداردهای لازم

-          برنامه ریزی دقیق آموزشی مطابق با شرایط دانش زبانی متفاوت هر فرد

-          تدریس مهارت های آزمون در قالب آزمون به صورت تخصصی

-          دریافت گزارش از اساتید مربوطه در پایان هر جلسه جهت ارزیابی میزان پیشرفت دانشجو

-          تخصیص مدت زمان بیشتر جهت آمادگی دانشجویانی که در زبان دارای سطح ضعیفی می بایشند

-          آموزش فارسی بخش اعظم مطالب گرامر ویژه دانشجویانی که ضعف در قسمت شنیداری دارند . مباحث دوره به گونه ای که دانشجو به طور کامل مباحث را درک نماید تدریس خواهد شد.

-          کار بر روی نمونه سوالات آزمون  MSRT

-          تمرین و تکرار سوالات شبیه سازی شده MSRT

-          برگزاری آزمون شبیه سازی شده MSRT

-          برگزاری کلاس رفع اشکال جهت آمادگی نهایی پس از آزمون شبیه سازی شده

-          و در نهایت دانشجویان به این مرحله خواهند رسید که بدون داشتن هیچگونه استرس و نگرانی ای آماده ی عبور از سد آزمون MSRT می شوند.

در ضمن چنانچه دانشجویان استاد خاصی را برای تدریس در نظر دارند می توانند با هماهنگی با آموزش قبل از برگزاری دوره با مدرس مورد نظر کلاس بگیرند.

 

 

فعالیت این مرکز ویژه دانشجویان شهرستانی

-          استانداردسازی دوره های آموزشی در موسسه توسط تیم مجرب

-          طراحی آزمون های مدون آموزشی در جهت ارزیابی توان زبانی زبان آموزان طبق اصول علمی

-          طراحی بسته های آموزشی مطابق با اصول و استانداردهای آزمون وزارت علوم ( MSRT-MCHE )

-          طراحی بسته های آموزشی مخصوص دانشجویان شهرستانی که قادر به شرکت در کلاس ها نیستند

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) دفتر مرکزی : شرق تهران ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام

-          شعبه شماره 2 ) دفتر مرکز تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از سه راه طالقانی ، نرسیده به عباس آباد

-          شعبه شماره 3 ) خیابان پیروزی ، خیابان دهم فروردین

شماره تماس : 77497626 به صورت هماهنگ در هر سه شعبه

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here MCHE-MSRT آزمون MCHE