Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

آزمون تولیمو

Globalدانشجویانی که در این دوره از کلاس ها شرکت کنند در طول کلاس جزوه انحصاری دریافت میکنند که گرفتن نمره امتحان را برایشان ساده می کند (ادامه)

کلاس تخصصی آزمون MCHE ، آزمون MSRT

آزمون MSRT , آزمون MCHE , 13 شهریور

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRT , آزمون زبان MCHEکلاس MSRT ، آزمون سیزده شهریور

با برگزاری دور دیگری از آزمون MSRT که با نام آزمون MCHE نیز شناخته میشود در تاریخ 2 مرداد ماه  برگزاری دور دیگری از کلاس های آمادگی این مجموعه برای چهارمین سال پیاپی پابان یافت ، و بلافاصله دور دیگری از ثبت نام و رزرو کلاس های آزمون زبان وزارت علوم ویژه آزمون 13 شهریور ماه آغاز گردید  .

برای این آزمون ، سیستم آموزشی این مرکز ثابت و بدون تغییر خواهد بود و  برای آزمون آینده نیز این مجموعه برای هر دانشجو یک کلاس مجزا با استاد تخصصی آزمون زبان  MSRT قرار خواهد داد و کمک خواهد کرد دانشجو با سطح زبانی متوسط و رو به ضعیف بسیار ساده تنها در چهارچوب و قالب آزمون آموزش ببیند و از سد آزمون عبور نماید

با سابقه 4 ساله این مرکز در برگزاری کلاس های اختصاصی آزمون زبان MCHE یا همان آزمون زبان وزارت علوم به گونه ای بر کار مسلط شده ایم که با اطمینان ،  کار خود را در معرض مقایسه قرار داده ایم بدین نحو که دانشجویان با پرداخت هزینه جلسه اول کار خود را در این مجموعه اغاز می نمایند و در صورتی که احساس کردند به واسطه این سیستم آموزشی نمیتوانند نمره خود را دریافت نمایند می توانند انصراف دهند .

 

ویژگی های کلاس MSRT در این مرکز

برای تسلط دانشجویانی که با زبان فاصله گرفته اند ولی می بایست در زمانی محدود و مشخص نمره آن را دریافت نمایند شرکت در کلاس های تک نفره و کار با اساتید تخصصی آزمون زبان MSRT کار را برای موفقیت هر دانشجو با شرکت در تنها یک آزمون هموار کرده است .

با توجه به زمان محدود تا برگزاری آزمون کلاس ها برای دانشجویان شاعل و اعضای هیات علمی با سیستم زمانی شناور برگزاری خواهد شد بدین نحو که دانشجویان در این مرکز می توانند برنامه زمانی کلاس های خود را با توجه به شرایط زمانی خود انتخاب نمایند .

 

چارت آمورشی آزمون MCHE

تدریس گام به گام زبان انگلیسی با زبان ساده و شیوا تنها در چهارچوب و قالب MCHE اولین گام شروع کلاس های آمادگی آزمون در این مرکز می باشد

تدریس گام به گام تکنیک ها و قلق های آزمون زبان وزارت علوم موازی آموزش

کار بر روی نمونه سوالات ادوار گذشته و همچنین  نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون زبان MSRT گام های مجموعه برای اتمام کلاس ها و رسیدن به موفقیت ساده می باشد

 

راه تماس و ثبت نام  آزمون زبان وزارت  علوم

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های امادگی آزمون MSRT این مجموعه میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید

تماس با دفتر مرکزی : 77497626 در ساعاعت اداری ( سه خط )

تماس با شماره : 09126186234 در ساعات غیر اداری

ارسال عبارت " کلاس MCHE  " و یا " ثبت نام MSRT " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

آزمون MSRT , آزمون MCHE

 • مشاهده در قالب PDF

ثبت نام آزمون MCHE , آزمون MSRTآمادگی آزمون زبان MSRT , MCHE

بعد از اتمام آزمون MSRT که در تاریخ 8 خرداد برگزار گردید مرکز زبان کرایه چیان با برنامه ریزی مشخص کلاس های آمادگی خود را ویژه آزمون بعدی که در تاریخ 9 مرداد ماه برگزار می شود آغاز کرده است،

کلاس های این مجموعه برای آزمون mche-msrt همانند 4سال گذشته بصورت تکنفره و باسیستم زمانی متغییر تشکیل می شود.

این مرکز  4 سال است که مجری تخصصی برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان دکتری ( آزمون زبان MSRT ) می باشد که با سیستم خود توانسته راه زبان آموزان را بری کسب موفقیت در آزمون بسیار ساده و آسان نماید همین موضوع باعث شده که این مجموعه در حال حاضر با استقبال بی نظیری از دانشجویان روبرو شود و به لطف خدا به جایگاهی بسیار عالی در بین آموزشگاه های هم سطح خود برسد.

 

در باره کلاس MCHE

شروع کلاس MSRT بر اساس سطح زبان  دانشجو می باشد و زبان آموز برای شرکت در کلاس های آمادگی نیازی نیست در آزمون تعیین سطح شرکت کند.

با توجه به برگزاری کلاس های آزمون MCHE به صورت مجزا و تفکیک شده برای هر دانشجو ، برای دانشجویان ضعیف مباحث آزمون برای درک بهتر دانشجو و تفهیم سریع تر به صورت فارسی –آموزش داده می شود.

سوالات آزمون MSRT دوره های قبل در اختیار دانشجو قرارداده می شود و با وی تمرین میشود.

تمامی مباحث ام اس آر تی در کلاس با دانشجو به صورت نکته به نکته کار می شود.

در صورت نیاز و در پایان دوره یک آزمون شبیه سازی شده از دانشجو گرفته می شود.

 

شرایط  ویژه کلاس های آزمون MSRT

این مجموعه با اطمینان به کادر آموزشی خود و شیوه تدریس در کلاس های MCHE.MSRT به دانشجویان این امکان را می دهد که تخصص این مرکز را نسبت به سایر مراکز آموزشی مقایسه کنند و بعد از اطمینان کافی در خصوص کلاس ها انتخاب خود را انجام دهند.

اساتیدی این مرکز مسلط به آزمون زبان MSRT , و متخصص در آموزش نکته به نکته آزمون به زبان ساده و مفهومی می باشد

اکنون و در پایان چهارمین سال فعالیت خود اکنون تنها مرکزی هستیم  که برگزار کننده کلاس های تک نفره با دریافت شهریه گروهی می باشیم .

منابعی که در این مرکز آموزش داده می شود و سوالاتی که با دانشجو کار میشود بیشترین مقدار همپوشانی را با سوالات آزمون اصلی دارا می باشد

 

تماس با موسسه زبان کرایه چیان

در صورتی که میخواهید در کلاس های آمادگی آزمون MSRT شرکت کنید از راه های زیر اقدام به تماس فرمایید.

شماره تماس 77497626 در ساعات اداری

شماره تماس 09126186234 در ساعات غیر اداری

یا ارسال عبارت " کلاس MCHE " و یا : کلاس MSRT " به شماره پیامکی 5000206040600

برنامه آزمون MSRT هشت خرداد

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون mche , آزمون msrtثبت نام  کلاس آمادگی آزمون msrt

ثبت نام کلاس آمادگی آزمون MCHE-MSRT که در تاریخ 8 خرداد برگزار میشود آغاز شد . کلاس های آمادگی آزمون msrt به صورت فشرده و تخصصی ویژه آزمون 8 خرداد تشکیل می شود . مرکز زبان کرایه چیان با وارد شدن به چهارمین سال کار تخصصی در زمینه دکتری و برگزاری کلاس های آمادگی mche برای آمادگی آزمون دکتری وزارت علوم با استقبال بی سابقه دانشجویان مواجه شده است،لذا چنانچه مایل هستید در کلاس آمادگی آزمون MSRT شرکت کنید میتوانید اقدام به رزرو و یا ثبت نام نمایید . کلاس های این دوره برای متقاضیان عزیز مانند دوره های قبل به صورت تکنفره و با سیستم زمانی شناور برگزار می شود.

 

شیوه آموزشی کلاس آمادگی برای آزمون MCHE

کلاس های آمادگی برای آزمون وزارت علوم msrt توسط موسسه کرایه چیان به شیوه آموزشی زیر پیش میرود.

 • شرکت در کلاس آمادگی آزمون ام اس آر تی نیازی به تعیین سطح ندارد دانشجو با هر سطحی می تواند در کلاس شرکت کند استاد متخصص این دوره در جلسه اول سطح زبان دانشجو را تعیین می کند و برنامه کلاسی را با توجه به سطح فعلی زبان آموز برنامه ریزی می نمایید این موضوع مسبب میشود که روند یادگیری کیفیت بهترو سرعت بالاتری داشته باشد.
 • برای کلاس های آزمون mche از اساتید متخصص که تسلط به تمامی مباحث msrt دارند استفاده می شود این اساتید  برای آموزش در کلاس از روش های ویژه و متد جدید و تکنیک های آزمون استفاده می نماینند و روند یادگیری را برای دانشجو آسان تر میکنند .
 • تمام مباحث به صورت نکته به نکته به دانشجو آموزش داده می شود و در صورت بروز مشکل استاد زمانی را به رفع اشکالات دانشجو اختصاص می دهد.
 • نمونه سوالات MSRT دوره های گذشته و آزمون های پیشین برای دانشجو تشریح و حل می شود شیوه تست زنی به دانشجو یاد داده می شود.و وی برای آزمون اصلی کاملا آماده می شود.
 • در صورت نیاز در پایان دوره یک آزمون شبیه سازی شده آزمون اصلی msrt برگزار می شود تا دانشجو کاملا آمادگی شرکت در آزمون اصلی را داشته باشد و با اعتماد بنفس بالا و تمرکز کافی آزمون را پشت سر بگذارد.

 

کلاس آمادگی آزمون msrt مرکز زبان کرایه چیان

کلاس های آموزشگاه کرایه چیان به شکل زیر برگزار می شود:

 • طبق روال چهار سال گذشته کلاس های موسسه کرایه چیان به همان شکل برگزار می شود،هر دانشجو دارای یک کلاس می باشد و می تواند زمان کلاس خود را انتخاب کند .(سیستم زمانی شناور است)
 • شهریه کلاس ها با توجه به اینکه کلاس تکنفره می باشد مانند کلاس های گروهی محاسبه می شود و زبان آموز می تواند شهریه را در طول دوره پرداخت نماید.
 • هنگام ثبت نام یک پشتیبان زبان آموز را راهنمایی و کمک می نماید.
 • در کلاس نمونه سوالات msrt رایگان در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت.

 

برقراری ارتباط با آموزشگاه کرایه چیان

برای رزرو و نحوه ثبت نام و مشاوره جهت کلاس آمادگی آزمون msrt با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس 77497626 در ساعات اداری

شماره تماس 09126186234 در ساعات غیر اداری

یا ارسال عبارت ( آزمون msrt )ویا ( کلاس آمادگی  msrt )به شماره پیامکی 5000206040600

طی 24 ساعت آینده مشاوران ما با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی می نمایند.

کلاس آمادگی آزمون MSRT , فروردین 94

 • مشاهده در قالب PDF

آزمون MSRT , آزمون زبان وزارت علومثبت نام کلاس آمادگی آزمون msrt  ( آزمون 4 اردیبهشت 94 )

با برگزاری آخرین آزمون MCHE - آزمون MSRT در سال نود و سه مورخ هشتم اسفند ماه نود و سه برنامه کلاس های آمادگی این مرکز ویژه اولین آزمون زبان وزارت علوم - آزمون msrt در  سال 94 که مورخ 4 اردیبهشت ماه 94 برگزار خواهد شد برای دانشچویان اعلام گردید . این مرکز با پایان سومین سال فعالیت خود  در حالی چهارمین سال فعالیت خود را آغاز می نماید که تغییری در سیستم آموزش خود نخواهد داد و همچنان برای بالاتر بردن احتمال موفقیت دانشجویان در هر سطح زبانی کلاس ها را برای هر دانشجو به صورت مجزا با یک استاد تخصصی مسلط بر روی آزمون MCHE شروع خواهد کرد . و همچنان با اعتماد کامل بر سیستم آموزش خود ، کار خود را در معرض مقایسه قرارداده ایم بدین نحو که دانشجو با پابان جلسه اول و در صورت عدم رضایت میتواند کار آموزشی خود را با مجموعه تمام کند که خود اطمینانی کامل از سیستم آموزشی این مرکز بر روند آموزشی خود می باشد

 

نحوه اجرای کلاس آمادگی msrt

برای شرکت در کلاس های آزمون MSRT - آزمون زبان mche لازم نیست که دانشجو در آزمون تعیین سطح شرکت کند آغاز آموزش کلاس با سطح فعلی دانشجو خواهد بود و استاد دانشجو را با هر سطح زبانی که باشد برای آزمون آماده می نماید.

تدریس زبان انگلیسی تنها در قالب و چهارچوب آزمون MSRT تخصص ماست

تدریس نکات کلیدی - تکنیک های آزمون در حین آموزش ، کار کلیدیه ماست

تمرین سوالات آزمون های گذشته آزمون زبان وزارت علوم  و طرح سوال های شبیه سازی شده و پیشروی سریع در  کلاس ها بخشی از برنامه آموزشی شما در کلاس خواهد بود

در صورتی که دانشجو نیاز داشته باشد برای وی آزمون شبیه سازی شده برگزار می شود.

تمامی نکات آزمون و مباحث با دانشجو تمرین می شود و در صورت نیاز چندین بار برای وی تکرار می شود.

 

روند کلاس آمادگی آزمون msrt مرکز کرایه چیان

کلاس های آمادگی اولین آزمون MCHE به صورت تکنفره تشکیل می شود یعنی هر دانشجو یک کلاس مجزا دارد به همین خاطر در انتخاب زمان کلاس خود نیز آزاد می باشد.

استاد تخصصی در زمینه ام اس آر تی دانشجو را همراهی می کند و تمامی نکات را برای دانشجو تشریح و آزمون ها و سوالات msrt را بررسی و مشکلات دانشجو را با صبر حل می نماید تا وی برای آزمون آمادگی کامل داشته باشد.

پشتیبان به هنگام ثبت نام در آزمون MSRT مشکلات شما را رفع خواهد کرد

 

ثبت نام دوره آمادگی  آزمون msrt

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون msrt  با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس در ساعات اداری : 77497626

تماس در ساعات غیر اداری : 09126186234

چنانچه میخواهید از مشاوره  تخصصی موسسه کرایه چیان در زمینه آزمون MSRT استفاده نمایید.

عبارت ( آزمون msrt ) یا ( کلاس آمادگی msrt )  همراه نام ونام خانوادگی به سامانه 5000206040600 پیامک کنید مشاوران ما طی 24 ساعت آینده تماس میگیرند.

موسسه کرایه چیان برای موفقیت شما تلاش می کند.

ثبت نام msrt , دانلود جزوه mche

آزمون MSRT , آزمون MCHE , آزمون زبان وزارت علوم

 • مشاهده در قالب PDF

کلاس ویژه آزمون MSRT , مورخ 8 اسفند

با توجه به شروع ثبت نام آزمون MSRT ویژه آخرین آزمون سال 93 که مورخ  8 اسفند ماه برگزار خواهد شد ثبت نام کلاس های آمادگی ویژه این آزمون نیز به صورن همزمان آغاز می شود .

با پایان سومین سال فعالیت تخصصی این مرکز در  برگزاری کلاس های آزمون زبان دکتری – آزمون MCHE این مجموعه بدون تغییر در سیستم آموزش خود پای به چهارمین سال فعالیت خود می گذارد . در این سیستم آموزشی دانشجو در هر سطح زبانی که باشد کار را در یک کلاس مجزا و به صورت تک نفره در یک کلاس اختصاصی با یک استاد تخصصی آغاز می نماید .

اساتید با توجه به سطح زبان فعلی شما کار آموزش در در چهارچوب و قالب آزمون زبان MSRT آغاز خواهند نمود .

به سیستم آموزش خود به گونه ای اطمینان داریم که شهریه کل دوره را در ابتدا دریافت نمی کنیم کار را با یک جلسه با دانشجو شروع خواهیم کرد در صورت نیاز دانشچو کلاس ها ادامه پیدا خواهد کرد .

 

آزمون زبان MSRT و تمایزات مرکز زبان کرایه چیان

-        این مرکز اولین مجموعه ی برگزار کننده ی کلاسی تخصصی آزمون زبان دکتری – آزمون MCHE با سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس می باشد .

-        تنها مرکز برگزاری کلاس های آزمون زبان وزارت علوم با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی می باشد

-        تنها مرکز برگزار کننده ی کلاس های تک نفره  با دریافت شهریه گروهی، می باشد.

-        تنها مرکزی می باشد که  ارایه دهنده ی پشتیبان به هر دانشجو در هنگام ثبت نام آزمون MSRT می باشد .

-        منابع تدریس شده و نمونه سوالات کار شده با دانشجویان در این مرکز دارای بیشترین مقدار همپوشانی با سوالات آزمون ربان mche می باشد.

-        آزمون های شبیه سازی شده به صورت دوره ای در طول دوره ی آمادگی برای زبان آموزان و دانشجویان این مرکز برگزار می گردد.

-        همکاری با اساتید حاذق و مجرب در کلاس آمادگی زبان وزارت علوم  .

 

ویژگی کلاس های MSRT در این مرکز :

-        روند کلاس ها بر اساس سطح علمی زبان آموزان برای هر دانشجو به صورت مجزا و تفکیک شده برگزار خواهد شد.

-        بخش اعظم مباحث آزمون جهت درک بیشتر دانشجویان ضعیف به صورت  فارسی - انگلیسی آموزش داده خواهد شد.

-        ضمن اینکه یک بسته از سوالات و تستهای منتخب msrt در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

-        سوالات بسته هایی که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است در کلاس ها تمرین و تکرار خواهد شد.

 

پل های ارتباطی مرکز زبان کرایه چیان جهت رزرو و ثبت نام در کلاس های mche

علاقه مندان جهت شرکت در کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر مرکزی به آدرس (مترو علم و صنعت، خیابان فرجام) مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:

-         تماس با شماره  77497626 در ساعات اداری

-         تماس با شماره 09126186234 در ساعات غیر اداری

-         ارسال عبارت" آزمون msrt " یا " آزمون mche " به همراه نام خانوادگی خود به سامانه  پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاوران این مرکز طی 24 ساعت جهت راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

ارتباط با ما

-          شعبه شماره 1 ) میدان رسالت ، مترو علم و صنعت ، خیابان فرجام ، پلاک 620

-          شعبه شماره 2 ) میدان پونک ، گلزار یکم ، پلاک 3

شماره تماس واحد رسالت : 77497626

شماره تماس واحد پونک    : 44416155

شماره سامانه پیامکی : 5000206040600

You are here MCHE-MSRT آزمون MCHE